Muži na stromech

USA, (2006–2008), 25 h 12 min (Minutáž: 42 min)

Tvůrci:

Jenny Bicks

Anne Heche, Abraham Benrubi, Derek Richardson, Timothy Webber, Sarah Strange, James Tupper, John Amos, Cynthia Stevenson, Suleka Mathew, Lauren Tom (více)

Série(2) / Epizody(36)

Seriál vypráví o populární a půvabné poradkyni přes milostné vztahy (Anne Heche). Právě dopsala svou další knihu a chystá svatbu se svým přítelem. Ale ještě před tím musí odjet na Aljašku na jednu ze svých přednášek. V letadle ale zjistí, že si omylem vzala notebook svého přítele a v něm najde fotky s jinou dívkou. V tu chvíli se jí vše rozpadá před očima. Dorazí na zmíněnou Aljašku do jednoho zapadlého městečka. Plánovala, že tu bude jen pár dní, ale nakonec tu zůstává. Chce si tu odpočinout. Nemá tu sice manikůru ani spinnig, ale za to je tu krásná příroda a spousta jiné zábavy. (Kamca_)

Wishkah

Jednoduché příběhy a spousta sympatických figurek. To by byly hlavní plusy tohoto seriálu. Hlavním problémem je ale hlavní dvojice v podání Anne Heche a James Tupper. Ještě snad u žádného ze seriálů, které jsem kdy viděl, mi nebyl osud hlavního hrdiny či hrdinky tak lhostejný jako tady. Vcelku mi bylo jedno, jestli jsou Anne Heche a James Tupper spolu, nebo se rozešli, nebo jestli je třeba snědl medvěd či co. Seriál sem sledoval právě jen kvůli těm vedlejším figurkám, které se v tom městečku vyskytují ()

kecinzer

Skvělý seriál na odreagování s příjmeným humorem. Sice mi přijde spíše pro hezčí část pohlaví, ale i tak se u něj dobře bavím. V podstatě je to taková alternativa k zoufalým manželkám. ()

Candida

Po prvním díle jsem byla nadšena, následující díly měly trochu kolísavou úroveň...nu, jsem zvědavá na další řadu, jestli to nebude jen klasická "nastavovaná kaše"! - jinak souhlasím s Reinišem. :-) ()

jane1106

Děj je sice předvídatelný a zápletky banální až běda, i přesto si však u Mužů na stromech jednou týdně ráda odpočinu, ať už kvůli nádherným aljašským scenériím, přátelské atmosféře, sem tam povedeným vtipům a sympatické Anne Heche v hlavní roli. ()

koniklecka

2007: Velmi příjemný a usměvavý seriál. Vždy se v ponděli večer těším až mi zpříjemní den. Není na něm nic extra vyčnívajícího, ale asi právě proto je tak fajn. Jen jsem zvědavá, co nám ukáže v dalších dílech. 28.10.2008: Musím tu hvězdičku přidat. Dneska mě to dojalo k slzám:)) Sice to u mě neni neobvyklé, mám nějaké dojímací období, ale stejně to bylo super. Líbí se mi, jak se Anne zase sbližuje s Patrickem a on už teď není takový maminčin mazánek jako na začátku a tak to mezi nimi i víc jiskří. A dále je dost dost dobrá větvička seriálu Marinina newyorská kamarádka a její rodinka - manžel a rodiče. Právě ti mě dneska dostali :) ()

Loooki

Jeden z najmilejších seriálov typu Gilmore Girls. Riešiť milostné vzťahy v krajine kde dominantne prevládaju muži spolu s Marin Fristovou? Uveríte tomu, že aj Snehuliak, môže mať pekný ľúbostný vzťah s Pieckou. Škoda ho :( ()

Judas

V poslední době je problémem nedostatečné ocenění citové a filosofické hloubky v odlehčené formě, ale čemu se divit v nekvalitní české kritice a odbornosti. Tento seriál nabízí to co dlouho nebylo v takovéto formě. ()

Vakomlok

Tohle mě prostě nevzalo. Seriál je plný rádoby svérázných postaviček a je prokládán tunou životních pravd a objevů zprostředkovaných komentářem hlavní hrdinky. Přijde mi, že celý seriál staví na neokoukaném prostředí a snaží sez něj vytěžit maximum absurdních situací. Což by nebylo nic špatného, kdyby to bavilo. Ale nebaví, nýbrž jen nudí. ()

Deever

Lehkou nadsázkou překonává své vzory - Sex ve městě a Zoufalé manželky. Ale je to celé takové pravdoláskovské. ()

Yuriko

Pěkný seriál, který nenudí a dokonce vás i pobaví. Někdo zmiňoval že je předvídatelný - ale je to špatně? Po všech seriálech, co se nás snaží neustále (marně) překvapit, to je příjemné. Mám ráda nenucený humor, kterého je zde dostatek. Shrnutí: herci-přijemní a zábavní, příroda-nádherná, příběh-zajímavý = 80% ()

haWranka

Začátek mě opravdu moc bavil. To počáteční oťukávání a objevování nových tváří, neschopnost hlavní hrdinky žít v divočeně, no hltala jsem každej díl. Teď už se sice jenom dívám, ale stejně si myslím, že je to nadprůměr. ()

Oonika

Oddechový seriál... Žádné velké myšlenky, ale neobvyklé prostředí a vcelku i neobvyklé zápletky. Plus spousta postav k oblíbení a sladký James Tupper ;) ()

Zemřela herečka Anne Heche

Zemřela herečka Anne Heche