Prokletí domu slunečnic

• USA The Messengers (více)

Rodina Solomonových se přestěhuje na zchátralou slunečnicovou farmu. Jak farma začíná po letech chátrání ožívat, rodina zaznamenává nepříjemné a alarmující změny v chování svého otce. (oficiální text distributora)

runner85

nie je to zlé, len škoda jednej veci ak chceli spraviť mysteriózny horor mali to nechať tak ako to začalo, lenže potom sa to pekne zvrhne ... veľké plus tohto filmu je ale Kristen :) ()

kinderman

Pouze (pod)průměrný horor aneb jak si bratři Pangové představují veliký sněm ptačí, typického amerického "vidláka" a v závěru dojde i na pohádku o tahání řepy. ()

fmash

Rozhodně nijak objevný, zato ale celkem příjemně natočený horor, ve kterém sice logika nemá hlavní slovo a lekačky jsou (pro mě naštěstí) ze sta procent předvídatelné, chybí ale povinný „vracecí“ závěr. Zaokrouhluji nahoru na tři kvůli pěkné kameře a protože jsem se nebál. To je překvápko. ()

Parlay

Hororový žánr rozhodně nepatří mezi mé oblíbené, avšak čas od času zabrouzdám i do těchto filmových vod, abych splnil jakousi svoji „osobní normu strachu“ :-) Přátelé mi často doporučují rozličné hororové kousky, které mě o svých kvalitách přesvědčují i místními vysokými hodnoceními a jejich v rámci žánru kultovními statusy, nicméně já jsem zvolil jinak. A špatně. Opravdu strašidelné pasáže a s nimi související atmosféra? Kde nic, tu nic. Samotný děj a jeho pointa? Budování napětí a logika si zřejmě vzaly dovolenou. Příště už raději nepůjdu do rizika a spolehnu se na hororovou erudici svých přátel :-) ()

honajz2

Průměrný horor, který vlastně nenabídne nic nového a ani nic originálního. Jak to zaujme, tak to potom začne nudit a stává se z toho až lehce podprůměrná duchařina, začínají se objevovat nelogičnosti... Zase na druhou stranu, líbí se mi, že se to celé vlastně odehrává ve dne a to u hororů cením. Na víc jak 3* to fakt ale nemá. ()

Martin741

Mam rad horory, v ktorych su strasidelne domy /zacalo to seriou Evil Dead ......../. no a tu je taktiez jeden taky, teda presnejsie schatrala slnecnicova farma. No a tym sa konci vypocet pozitivnych stranok filmu. Zacina negativna, ale tej je tolko, ze by sa tu ani nevosla ...... staci snad napisat len tolko, ze Prokleti domu Slunecnic je scenaristicke lajno. 2 % ()

kaposlav

Todd Farmer ako scenárista to riadne spackal. To malo také diery v deji až no. Druhý diel ma ešte nižšie hodnotenie, takže to bude ešte horšie (pravdepodobne), takže netreba mrhať časom na sledovanie. ()

Figu

Víceméně "horor" o baráku vedle pole slunečnic puštěn s manželkou na naší chajdě na samotě u lesa z hecu, pro zpestření a posílení našeho vztahu, třeba kvůli možnýmu tulení se k sobě, svírání a proplítání našich těl, na úkor strachu a děsu... Nic se nekonalo. Biják zcela průměrnej, náš vztah stále na stejné rovině. Kurva, manévr k třeba následným hrátkám mě nevyšel... 55% ()

Jino

Ze začátku to vypadalo všechno dobře - bubáci strašili, nějaké to tajemství v rodině, slunečnice kvetla. Ale nakonec se to strašně zvrhlo a ten stupidní konec opravdu působí špatně a kazí celkový dojem z filmu, proto dávám 50%. Ale určitě sem se nenudil. ()

cariada

Průměrný horor ,který místy připomíná 3:15 zemřeš či novější verzi horou Ptáci -Kaw. Je to celkem předvydatelný ,ale i tak to je celkem slušně ponurý. ()

Rodriguez

Poprvé co můžeme bratry Pangovi vidět pod taktovkou americké režie. Příběh není žádné veledílo, ale hororo/thrillerového fanouška neurazí. Můžeme se také pochlubit cvičenými vránami, které si ve filmu zahráli pod taktovkou českého chovatele a trenéra v jednom. ()

Langy10

vynikající horor, ve kterym byla opět ma nejoblíbenější herečka tou nejlepší Kristen Stewart. Zahrála to super , bez chyb . Uplně dokonale se předvedla. V hororu jsem jí ještě neviděl, takže jsem se bál, ale bál jsem se zbytečně spíš horory na n sedí nejlíp :) ... 5 hvězd jasných ! Kristen Stewart je bohyně pro mě ! A doufam, že bude točit dál :) ...Jinak ještě k filmu.. no občas jsem se fakt bál i já :D... někdy jsem musel stišit zvuk, protože tam byly scény, který vás dokážou fakt vyděsit. Nebyl to žádnej béčkovej film, prostě super a konec taky pěknej :) dokonalost Kristen Stewart :) ()

Petoss1

Tak tragické to zase až nebolo. Je pravda že Stewartka sa snaží "hrať", ale keď to nejde tak to nejde. Zo začiatku dobre budovaná atmosféra sa v závere skončila. Iný koniec by bol prijateľnejší. ()

baaaja

No nijak mě to neuchvátilo... vlastně sem už dost dlouho neviděla horor nebo thriller, kterej by mě uchvátil.. Kam se všechny poděly..? * 2,5 * ()

Amroth666

1.11. 2010 - dobré tři hvězdy. Pro mně film hodně na vážkách. Má to klasické prvky hororu, postupný rozjezd a závěrečná hororová klása, strašidelný dům, nebezpečné vrány, ale film zase pro mně nebyl tak úplně dobrý. Dobré akce tady prostě nepřevažují. O herce tady nejde, prostě mám akorát z toho divné pocity a na druhou stranu jsem spokojený, takže moje hodnocení je podle mně na místě. Ani vysoké, ani nízké, někde mezi(průměr). ()

Dannysek4U

Tak zajimavej to ma zacatek, kamera dobra, muzika dobra, skvela prace s malym Benem a tajemstvi vsude... a tak dojebanej konec. No ach jo, to to bolí. ()

Juto

Problémom nie je len to, že tento horor nie je strašidelný ale aj to, že je úplne bez atmosféry. 2/10 ()

fars

...ale vzdyt oni ti duchove v podstate ani nejsou tak zli, akorat se trosku tvari ukrivdene. Rozhazou nabytek, ale zase ho hned uklidi. Vidi je jen decko co nemuze mluvit, a kdyz uz se fakt nudi, tak rozpohybujou detsky trakturek smer sklepeni, kde vam podaji ruku ze zahrobi, inu nevsimejte si jich, a oni si vas snad taky nebudou vsimat :-) Aspon ze na tu Kristem Stewart se pekne diva, jinak to je vcelku o nicem. ()