Prokletí domu slunečnic

• USA The Messengers (více)

Rodina Solomonových se přestěhuje na zchátralou slunečnicovou farmu. Jak farma začíná po letech chátrání ožívat, rodina zaznamenává nepříjemné a alarmující změny v chování svého otce. (oficiální text distributora)

kvocoDH odpad!

Tento film je obrovská nuda a sklamanie. O originalite nemožno hovoriť, ba čo viac, film je obrovská vykrádačka iných hororov a to by som ešte povedal, že spôsob akým ich vykráda je komický. Dej nemá spád, nie je v ňom nič čo by potešilo znudeného diváka. ()

Mausik

Docela slušné drama. Zpočátku žádný strach nic a pak takovej drasťák fakt krásný film. Navíc Kristen je bezva:) ()

Typet

Pomerne slusne udelany film(horor) s aspon pro me necekanym koncem! Myslim si ze stoji za to se na nej podivat! ()

nogi

Horůrek pro nováčky s až moc pohádkovým koncem, ale co, lekačky jsou, efekty taky dobrý, možná je to tím, že jsem čekala něco mnohem mnohem slabšího, tak to ted nadhodnocuju, nebo tím, že nemám tolik nakoukaných hororů, ale myslím, že je to obstojný film, s dobrou herečkou Kirsten Stewart... Moc se mi líbí, že ten její malér vysvětluje až na konci... Nutilo mě to celý film přemýšlet, co provedla... Taky se mi moc líbil ten chlápek, co střílel vrány... I když vysvětlení, že to byl on, kdo zabil ty lidi... Mno, to bylo horší... Jinak se mi to moc líbilo... :) ()

Figuto

Uvařeno z The Hounting In Connecticut, The Amityville Horror a The Grudge. Nezáživné zpracování, zdá se již vyčerpaného tématu. ()

Ell.ie

Byl to vcelku dobrý film, na který bych se ráda podívala znovu!!Mám Kristen jako herečku hrozně ráda, i kdy bylo nezvyk si zvyknout na její dabovaný hlas, jelikož znám její vlastní hlas a bylo to poprvé, co jsem se na film podívala s tím, že Kristen měla hrozný hlas.U tohohle filmu se dá 'občas' bát a byl něčím zvláštní!Rozhodně doporučuji se na to podívat. ()

katjaaa

U hororu by se měl člověk bát. Já se nebála ani jednou. Ani jsem se nelekla. Prostě nuda, neskutečná hodinu a půl trvající nuda s pár světlými chvilkami. ()

wendy221

Chvíli jsem váhala, jestli dát tři nebo čtyři hvězdy. Nakonec jsem dala tři. Film se mi líbil, zajímavá zápletka, hvězdná Kristen. ()

KristKrist

Docela mě tento průměrný ´´horor´´ bavil.S chutí jsem ho shlédla až do konce,a i když nejde o žádný velký filmový zážitek,nešlo o ztrátu času. ()

Profík

Film, ve kterém se mi asi nejvíc líbila Kristenze všech jejích filmů, které jsem viděl. A ani zbytek nebyl vůbec k zahození. Slušná atmosféra .75%. ()

Dudros

horor?...HOROR?? tento film nemá so slovom HOROR absolutne nič spoločné. tie malé príšerky mi pripadali ako ten malý škriatok z Harryho Pottera. Na tomto filme sa mi páčil jedine soundtrack, hoci nebol hororový. ()

vanTrilobit

Dve ťažko vysvetliteľné veci = veľmi nízke hodnotenie filmu a veľmi vysoké hodnotenie "krásy" K. Stewart. Obsahovo bežný horror, s tým súhlasím, ale všetko ostatné, čo sa tomu dielku vyčíta, je jeho prednosťou. Strašidlá sú par excellence, atmosféra je výborná. Dosť zbytočná postava blonďavého basketbalistu. Záver mohol byť lepší. Inak veľká spokojnosť. ()

Beliel

Prokletí domu slunečnin má již ve svém názvu charakteristiku filmu. Je to proklatě nudná záležitost. Lekavost slabá, atmosféra filmu nijaká, zápletka slabá, což ve finále dává naprosto podprůměrný snímek. Dvě hvězdy dávám jen za mladou herečku. Pro mě to byla slast pro oko. Dokonalá žena! ()

andy60

Duchařiny rád nemám, přijde mi to jako pohádky pro dospělé. Že bych se bál - to vůbec a napnutý jsem nebyl ani z toho, jak to vše dopadne. Jsem zvědav, jestli dvojka bude lepší. Chystám se ji dnes pustit. ()