Pirát silnic

Hot Rod

Piráti ciest

Komedie / Akční

USA, 2007, 88 min

Andy Samberg.. muj novy komedialni polobuh :-)(19.5.2010)

• choze

Další ne zrovna dvakrát povedený debut komika ze "SATURDAY NIGHT LIVE". Absolutně, až tragicky nevtipná, ale koukatelná loser-underdog comedy snažící se o co největší ujetost a absurditu, kterou drží nad vodou zábavné kaskadérské kousky.(5.4.2008)

• HappySmile

"No to mě poser!" poslední věta filmu a taky dojem, který to ve mně zanechalo... Jak si někdo může myslet, že tohle je vtipné? Jeden velký trapas, tak by se to dalo spíš charakterizovat (nebo spíš milion malých, to už asi vyjde nastejno). Možná že aspoň s tím Willem Farrellem, který si měl původně zahrát hlavní roli, by to mělo nějakou šťávu. Ale to už se asi nedozvíme.(28.12.2009)

• Terva

Film měl premiéru 3. srpna 2007 a jeho úspěch byl velmi ... skoro propadák.(14.4.2013)

Zdálo se mi to anebo hudba a vše kolem bylo jako retro 80.let? Pár foru dobrych , ale celkově to je dalsi film o lůzrovii co zas chce dokazat světu a nevlastnimu tatovi , že je chlap. A pak , že babeta nešla do světa!(15.3.2008)