Pirát silnic

Piráti ciest

Hot Rod

Komedie / Akční

USA, 2007, 88 min

Parádní ulítlá komedie o odhodlanym loserovi kaskadérovi jehož cíl v životě je vydělat peníze na operaci pro nevlastního tátu, aby se uzdravil a on mu mohl konečně férově dát do držky. Je tam spousta parádních gagů a dabing je dost zábavnej. Pro mě je to ta klasická megazábavná debilní komedie.(11.1.2010)

• Zeck

Co si budeme povídat, naprostá sračka. Jedna jediná scéna mě ovšem natolik rozesmála, jako žádná za poslední dva roky. Trojté salta a následný pád v lese mě naprosto rozsekal. Čekal jsem od Samberga a Tacconeho mnohem více, už jen proto, že jejich humor je geniální. Tento film geniální není. 45% 22.01. 2010(22.1.2011)

• HappySmile

"No to mě poser!" poslední věta filmu a taky dojem, který to ve mně zanechalo... Jak si někdo může myslet, že tohle je vtipné? Jeden velký trapas, tak by se to dalo spíš charakterizovat (nebo spíš milion malých, to už asi vyjde nastejno). Možná že aspoň s tím Willem Farrellem, který si měl původně zahrát hlavní roli, by to mělo nějakou šťávu. Ale to už se asi nedozvíme.(28.12.2009)

I když Andy Samberg dělá co může, v hlavní roli si dokážu představit spíše Willa Ferrella. Některé scény by stály za to dovést ještě do větší absurdity. Hodnotím za 4*, i když vím, že kvalitativně je to trochu níže. Narozdíl od Zevlovat a prudit (v obou podobný typ "hrdinů") je to ale vtipné a v mnoha scénách je důsledněji odkazováno k pozdním 70. a 80. létům (zručně zakomponované skladby Europe, které chytře korespondují s aktuálním děním ve filmu, AM x FM x TV, zjev hlavní postavy s falešným knírem ala John Holmes apod.)(19.3.2010)

• AngelAngie

Poměrně dost velká blbost, ale to jsem věděla už před tím, než jsem si film vůbec pustila. Přesto to byla celkem zábavná kulisa při mém vaření a úklidu. Co mě zklamalo asi nejvíc, tak to byla přítomnost Isly Fisher, že se vůbec chtěla v takové pitomině objevit, ale je fakt, že díky ní jsem to dokoukala do konce.(18.9.2008)

• - Hlavná rola bola pôvodne zamýšľaná pre Willa Ferrella. (ladko)

• - Kapela, která hraje během Rodova (Andy Samberg) skoku přes patnáct autobusů, je ve skutečnosti Queens of the Stone Age. (SHI-SHA)