Pirát silnic

Piráti ciest

Hot Rod

Komedie / Akční

USA, 2007, 88 min

„The Lonely Island“. Ak neviete o čo sa jedná, čaká vás buď nie veľmi vtipný, možno až trápny film alebo skvelá zábava. Ťažko odhadnúť. Ak viete, čo „Lonely Island“ je a ich humor vám sedí (môj prípad), Hot Rod bude pravdepodobne fajn komédiou, avšak s o niečo nižšou koncentráciou humoru než je zvyklé u ich videí z YouTube. A na záver, ľudia, ktorí „Lonely Island“ radi nemajú; pre nich mám dve slová: „Ruky preč.“ [72%](31.8.2009)

• AngelAngie

Poměrně dost velká blbost, ale to jsem věděla už před tím, než jsem si film vůbec pustila. Přesto to byla celkem zábavná kulisa při mém vaření a úklidu. Co mě zklamalo asi nejvíc, tak to byla přítomnost Isly Fisher, že se vůbec chtěla v takové pitomině objevit, ale je fakt, že díky ní jsem to dokoukala do konce.(18.9.2008)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 9/10 Hudba 10/10 Prostředí 7/10/// +výborný soundtrack, příjemní herci, zajímavé postavy, vtipné a zábavné, krásná Isla Fisher, potěší Ian McShane -místy hodně praštěné/// Tak tady jsem se bavil nečekaně hodně moc. Je to sice pořádná blbost, ale tak neskutečně zábavná, že se nedá jinak. Ze všeho nejvíc mi udělal radost soundtrack. Dlouho jsem už neslyšel takové vypalovačky v nějakém filmu, prostě při těchto scénách jsem se parádně bavil. Kupodivu ani Andy Samberg o kterém jsem do dnešního dne neslyšel nebyl vůbec špatný. Občas je asi potřeba vidět takový film u kterého si příjemně odpočinete./// Celkem 84%///(20.5.2010)

• jonyyy

30%(5.3.2010)

Síce podobný typ humoru mi moc nehovorí, ale svojim spôsobom je to zaujímavý film. A miestami aj vtipný :) A do toho všetkého takmer neustále hrá Europe ;)(27.2.2008)