Pirát silnic

Hot Rod

Piráti ciest

Komedie / Akční

USA, 2007, 88 min

Dosť nedocenená komédia, v niektorých momentoch príjemne nekorektná a povedal by som až Ferrellovská...Niektoré scény ma dostali do kolien a že ich vôbec nebolo málo...Dozviete sa tiež niekoľko dôležitých vecí ako napríklad, že bazény sú perfektné na udržanie vody.:)Rod Kimble: "My safe word will be "Hwiskey."" Kevin Powell: "You mean whiskey?" Rod Kimble: "Hwat?" Kevin Powell: "I just don't understand why you're saying it that way." Rod Kimble: "Hwy am I saying hwat *hwat* hway?" *** "Cool beans":)(30.11.2007)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $13,938,332Tržby Celosvetovo $14,334,401Tržby za predaj DVD v USA $23,575,897 //počet predaných kusov 1,256,132║ Preplácaná trápnosť. /10%/(15.7.2009)

Docelá zábavná jednohubka, ve které si výborný Andy Samberg hraje na kaskadéra, který se rozseká na nejméně sto způsobů. Místy sice až moc jednoduché a přiblblé, ale bavil jsem se celou dobu a na to odreagování to bohatě stačí.(9.8.2009)

• jonyyy

30%(5.3.2010)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 9/10 Hudba 10/10 Prostředí 7/10/// +výborný soundtrack, příjemní herci, zajímavé postavy, vtipné a zábavné, krásná Isla Fisher, potěší Ian McShane -místy hodně praštěné/// Tak tady jsem se bavil nečekaně hodně moc. Je to sice pořádná blbost, ale tak neskutečně zábavná, že se nedá jinak. Ze všeho nejvíc mi udělal radost soundtrack. Dlouho jsem už neslyšel takové vypalovačky v nějakém filmu, prostě při těchto scénách jsem se parádně bavil. Kupodivu ani Andy Samberg o kterém jsem do dnešního dne neslyšel nebyl vůbec špatný. Občas je asi potřeba vidět takový film u kterého si příjemně odpočinete./// Celkem 84%///(20.5.2010)