Pirát silnic

Hot Rod

Piráti ciest

Komedie / Akční

USA, 2007, 88 min

Neznámy, neúspešný, amatérsky kaskadér, Rod Kimble, ktorý má rád skoky na motorkách a tiež aj svojho umierajúceho nevlastného otca, sa rozhodne mu svojimi krkolomnými kúskami zaplatiť operáciu srdca, aby mu potom mohol konečne nakopať zadok. Pekná kravina, ale celkom ma pobavila. Nenáročná, hodne odľahčená, americká komédia s dobrým retrorockovým soundtrackom, ktorému dominuje stará, zabudnutá kapela Europe. ***(14.3.2010)

• jonyyy

30%(5.3.2010)

Parodie donkichotských parametrů plná efektních zpomalovaček a zašlých rockových šlágrů. Full retard plyn to sice občas sešlápne až moc, ale tahle parta (Samberg, Hader, McBride, Fisher) to nakonec vždycky nějak trapně vybalancuje. GO, ROD, GO!(9.7.2014)

Andy Samberg.. muj novy komedialni polobuh :-)(19.5.2010)

Šílenost !!! Pirát silnic je fakt největší týpek v okolí, jeho největší koníček je přeskakovat nejrůznější překážky a žádná mu nedělá sebemenší problém. Pořádně ujetá komedie. Dlouho jsem se tak nezasmál, škoda některých dost trapných scén, bez nich bych hvězdu možná i přidal. ( Hodnocení: 6/10 )(21.4.2012)