Zubař Doug, nešika Dudley, podpantoflák Bobby a právník Woody, který přišel o veškeré peníze, prožívají krizi středního věku. Jsou obklopeni ženami, které je nechápou nebo rovnou opouštějí, dětmi, které je nerespektují, a pracemi, které je neuspokojují. Tito čtyři muži nacházejí jediný oddech v pravidelné jízdě na motorkách do místního baru a zpět. Woody ale nutně potřebuje změnu a navrhne, že by si mohli opepřit svůj nudný život na předměstí a vydat se na motorkářský výlet napříč Amerikou. Ani jeden z nich nemá tušení, že se během cesty za svobodou a volností setkají se skutečným motorkářským gangem Del Fuegos a že dojde k odhalení překvapivých tajemství ve vlastních řadách. (TV Nova)

Fíla

Není to žádná filmová pecka, ale celkem uspokojí. Ale když už tam hrají taková velká jména, tak by to teoreticky mělo stát za to. Bohužel to není tak fascinující. Je to taková normální komedie, na kterou se kouknete maximálně jednou. Jediné, co mně výrazněji pobavilo byly ty pády např. o značku Cincinnati na začátku a trojpád na konci. ()

Chen

Konečně jsem se u nějaké komedie po dlouhé době pořádně zasmál. Minimum trapnosti, sentimetu tak akorát, slušné gagy, já jsem se velmi dobře bavil. ()

peto12

Martin Lawrence a John Travolta. Skvelá komédia, na ktorej sa pobaví celá rodina o týchto výborných motorkároch. ()

Martin741

Celkom pohodova komedia o tom, ako sadnut na Harleya, dat do usi sluchatka s hudbou napr. AC/DC a vyrazit po nejakej ceste, napriklad Route 66. A ak fim reziruje Walt Becker a osadi par znamych tvari - Travolta, Lawrence..... tak o slusnu komediu je hned postarane. Akurat jedno individuum, ktore sa vola William H. Macy s tymi "smiesnymi" padmi z motorkami bolo trapne. 69 % ()

zdenotvor

Zábavné road movie o partii štyroch priateľov ktorých už omrzel ich nudný život a vydajú sa na dlhú cestu na motorkách a cestou sa im prihodí veľa zábavných situácii. Všetci hlavní hrdinovia boli super a vytvorili skvelú partiu. Veľmi príjemná oddychovka,užil som si naplno tento film. ()

Aljak

Travolta, Allen, Lawrence a Macy - čo čakať od tohto hereckého štvorlístka na motorkách? Na prvý pohľad trošku nepredstaviteľné, no keď už sa človek na to začne pozerať, tak to celkom dokáže zaujať. Štvorica mužov v strednom veku sa vydala na motorkárske dobrodružstvo naprieč Amerikou a cestou sa dostávajú do rôznych situácií, a napokon sa zapletú do konfliktu s gangom. Musím však uznať, že oveľa viac ma bavila tá časť filmu pred tým ako narazili na ten gang, pretože potom už to stratilo svoje čaro. Ale aj tak celkom dobrá komédia, niektoré scény stáli fakt za to, no a na hlášky to bolo tiež celkom bohaté. Škoda, že niektoré scénky vyzneli v konečnom dôsledku trochu trápne, a aj ten zlom v deji keď sa zaplietli s tým gangom - ale inak pohoda, akurát tak na 3 hviezdičky. ()

Jino

Vcelku průměrná komedie, která postrádá originalitu a nevyhne se spousty klišé, ale tohle představení hvězd se mi líbilo a na těch 60% to bude. ()

marcek

Nahodou paradni komedie. Uz dlouho jsem se tak nenasmal. Allen, Travolta, Lawrence a Macy - to jsou proste spravni kolici do tyhle komedie ()

shyster

Jak tohle mohlo mít kasovní úspěch v americe? Prosím o vysvětlení. Neboť taková pitomost, nedomrlost atd. neměla být vůbec natočena. ()

Petoss1

Štyria zrelí muži sa rozhodnú radikálne zmeniť svoj život kúpia si choppre a vytvoria motorkársky "gang" Divé svine. Prebudený John Travolta skvelý Tim Allen a ešte lepší Martin Lawrence ktorý urobili z tejto komédie typ na ktorom sa schuti zasmejete, (a že ich je zatracene málo) je to dobre odvedená práca, pekne som sa pobavil a ešte ktomu film o motorkách + Senior a Junior Teutulovci no paráda. 80% ()

lebowski!

Nejlepší fóry přišly od party Del Fuegos, konkrétně pak teploušský hlášky od 2.největšího drsňáka v bandě. Ale hlavní čtverka hodně slabá. "Když už máme pít chcanky, tak aspoň studený! - Cože?!" ()

O´Neill

Tahle pecka mě hodně připomíná Pařbu ve Vegas, respektive Hangoover mne připomína Divočáky. Ale pravda je taková, že DIVOČÁCI jsou i přes kvality Pařby ve Vegas, POŘÁD LEPŠÍ! Tohle je prostě snímek, který musíte vidět. Pecka od začátku až do konce. Skvělá hudba, tři hlavní aktéři, a vtip od začátku do konce. PROSTĚ DIVOČÁCI! ()

Attta

Klišé neklišé.. Prostě tohle je po dlouhé době pěkná americká oddychovka, která je velmi stylová. Hodně mi to prostě připomíná takovou tu starou dobrou rodinnou komedii, která nezklame ani po x-tém zhlédnutí. ()

C0r0ner

Vyjma Interstate 60 se mi snad nikdy vyloženě nelíbila jediná road movie. Těžko říct jestli to je tím, že moc nemám rád cestování, nebo proto, že problémy lidí utíkajících někam do prdele, mě nezajímají, ale ani Divočáci pro mě nebyli nijak přelomoví. Občas to sice byla sranda, dobře to uteklo, ale celkový dojem je převážně průměrný. 60% ()

Wormboy

Velmi prijemna komedia s radom skutocne vydarenych vtipov a bandou sympatickych hrdinov. To je znacne viac ako som cakal. 3,5/5* ()

J0hny5

Ten příběh se mi líbí a mám rád filmy, kdy se podniká taková dobrodružna cesta. ALE vytřiskat z toho šlo rozhodně víc a byl jsem trošku zklamán, přecejen jsem čekal trochu víc. Je to v dnešní době průměrná komedie, která nenabídne nic zvláštního. 65% ()

sulimo

Děsná kravina, ale taky děsná psina, tohle mě prostě bavilo, sice to ke konci ztrácí dynamiku, přesto je to rozhodně nadprůměr. ()

necisty

Motorkám nerozumím a ani mě nijak netankují, ale směšné to chvilkami bylo a klidný večer to zpříjemnilo. Bohužel pár trapných situací a jednoduchý děj tomu ubírá. ()

Po Divočácích přijdou Staří psi

Po Divočácích přijdou Staří psi

26.06.2007

Souvislost mezi komediemi Wild Hogs a Old Dogs je evidentní. Opět je tu studio Walt Disney Pictures, vrací se režisér Walt Becker i hlavní hvězda (ačkoli s nynější hvězdností Johna Travolty to není… (více)