poster

Až kohout snese vejce (TV film)

Pohádka

Česko, 2005, 58 min

 • wictoria
  **

  kam ten pohádkový svět spěje...(1.8.2010)

 • Gemini
  ***

  Výtečné obsazení na všech frontách, o to větší škoda, že to příběhově drhne... a tím nemyslím jenom to, že je to recyklát prvků z různých dalších pohádek (dokonce i ryba, po jejímž pozření se má rozumět řeči zvířat, se tu najde;)). Ale vezmu-li v úvahu, že je to typická studiová pohádka (tj. žádné exteriéry, když nepočítám zámeckou zahradu), pak se tento "tradiční" žánr v daném případě povedlo oživit docela slušně. 60%(6.3.2016)

 • rakovnik
  **

  Pár minut po skončení pohádky jsem nevěděl, o čem byla. Herecké obsazení mi bylo krajně nesympatické, postavy chodí a mluví bez emocí, kulisy vypadaly sice hezky, ale měl jsem z nich prostě divný pocit a exteriéry byly natáčeny na jednom jediném místě. Televizní nuda.(20.2.2016)

 • Tommassi3
  **

  "A jak se vám chodilo hlavou dolů, pane profesore ??" - "Dobře !!" - "A podíval jste se klokanovi do vaku ??" - "Nemám ve zvyku prohlížet cizí zavazadla !!" ;)(27.6.2015)

 • slunicko2
  odpad!

  Pohádka - jedině pro dospělé a za trest.(3.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace