poster

Až kohout snese vejce (TV film)

Pohádka

Česko, 2005, 58 min

 • slunicko2
  odpad!

  Pohádka - jedině pro dospělé a za trest.(3.8.2010)

 • kingik
  *

  Zmatená pohádka, která nějak do paměti nevleze, ale dívat se na ni dá i když jen na vlastní riziko. Většina postav chce být sympatická a ta rozvernost pohádce sedí. Snaha o inovaci se cení a tady občas patrná je. Jenže postavy se opakují, důvěřivý král nebo hamižný rádce intrikán, už jistě někde byli k vidění. Největší potíž je v nevýraznosti a celkové prostinké naivitě kterou tahle pohádka vládne. Na mě už tohle není. 20%(15.3.2012)

 • Mylouch
  *

  Něco opravdu zlého - herecky, režijně, scénáristicky, ovšem zase s nepřiměřeně bohatou výpravou(27.6.2015)

 • otík
  odpad!

  Strašná pohádka. Tak praštěnou a hloupou pohádku jsem už dlouho neviděl. Prvních dvacet minut bylo tak strašně nudných, že jsem dál vydržel jen proto, abych viděl, zda to je i dále tak špatné. A bylo! Nesympatické postavy proplouvají dějem bez většího zaujetí. Opravdu špatné.(14.2.2015)

 • Tommassi3
  **

  "A jak se vám chodilo hlavou dolů, pane profesore ??" - "Dobře !!" - "A podíval jste se klokanovi do vaku ??" - "Nemám ve zvyku prohlížet cizí zavazadla !!" ;)(27.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace