poster

Letecké katastrofy (TV seriál)

 • český

  Vyšetřování leteckých neštěstí

 • český

  Vyšetřování míst neštěstí

 • anglický

  Crash Scene Investigation

 • anglický

  Mayday

 • slovenský

  Letecké katastrofy

 • anglický

  Air Crash Investigations

 • anglický

  Air Emergency

Dokumentární / Drama / Katastrofický / Historický

Kanada, 2003, 136x50 min

Hrají:

Stephen Bogaert, Jonathan Aris, James Murray, Dylan Ramsey, Michelle Arvizu, Nick Abraham, Mike Realba, David Sparrow, Russell Ferrier, George D´Amato, Donald Burda, Phillip MacKenzie, Hrant Alianak, Rayisa Kondracki, Paul Braunstein, Sally Golan, Norman Yap, Barbara Gordon, Sandra Feldman, Robert Moloney, Hillary Clinton, Dan Lett, James McGowan, Jordan Hayes, Maxime Desmons, Ian Matthews, Chris Owens, Kevin Jubinville, Ieva Lucs, Jeff Pangman, Sean Clement, Paulino Nunes, Michael Luckett, Marc Bendavid, Jim Annan, Tim van Beveren, Natalie Hamel-Roy, Michael Reventar, Janet Porter, Danielle Bourgon, Brittany Allen, Bill Lake, Patrick Garrow, Christian Lloyd, Andrew Gillies, Gord Rand, Frank Moore, Andrew Craig, Trevor Hayes, Kathleen Fee, Shailene Garnett, Gerry Mendicino, Raven Dauda, Jason Barbeck, Bruce Beaton, John Watson, Don Allison, Bill Dow, Jennifer-Juniper Angeli, Chesley Sullenberger (a.z.), Lisa Kimberley, Tony Nappo, Stephan Dubeau, Shauna Bradley, Lukas Penar, Von Flores, Adrian Griffin, John Jarvis, Lucie Jeanne, Gabe Grey, Samy Osman, Carlos Diaz, Darren Hynes, Andrew Sabiston, James Binkley, Douglas Nyback, Dominic Fung, Alden Adair, David Huband, Shawn Lawrence, Kedar Brown, Tara Yelland, Tori Anderson, Mark Camacho, George Tchortov, Dorothy Gordon, Jeff White, Michael Copeman, Marty Moreau, Kyle Mitchell, Jonathan Whittaker, Bruno Verdoni, Markus Parilo, Martin Roach, Alex Karzis, Patrick Stevenson, Steve Cumyn, Laurie Murdoch, Stephen Park, Courtenay J. Stevens

Střih:

Mark Arcieri

Kostýmy:

Kim Harkness
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  **

  Klidně bych to zkrátil na půl hodinky.(9.4.2013)

 • Lanark
  *****

  Neodolám a dávám za 5*, především za perfektní zpracování. Vše je podáno jasně, vysvětleno do nejmenšího detailu je-li to třeba, to vše na reálných podkladech z vyšetřování. Je vidět, že NTSB (National transportation safety board) si dalo na spolupráci s tvůrci záležet a rozhodně se jim to vyplatilo, jelikož po pár dílech už nepochybujete o tom, že i ti chlapíci co celé dny tráví u sluchátek a poslouchají šumy na pásce či pomocí mikroskopu prohlížejí téměř kilometry kovů, si uznání za svou práci zaslouží. Jediná výtka spočívá na občasném ždímání emocí, ale chápu, že tvůrci chtěli vzdát čest památce obětím a dodat pozůstalým pocit sounáležitosti. A to se asi kritizovat ani moc nedá.(24.1.2012)

 • LiVentura
  **

  Něco zaujme, ale je to příliš dlouhé..(11.10.2011)

 • paascha
  ***

  Popularizovaná verze Flight safety accident reportů pro širší veřejnost. Slušné animace, dlouhé a zbytečné opakování faktů až do úmoru, celkem lepší 3*(18.3.2009)

 • T2
  ***

  Jeden z tých lepšie zostavených dokumentov poslednej doby čo som mal možnosť vidieť, prelínajúcich sa z počítačom regenerovanými zábermi strhujúcich udalostí s prestrihmi do skutočných záberov, ktoré dodávajú dokumentu skutočnú váhu a miestamy až skľučujúcu atmosféru. Niekedy sa človek musí zamýšlať ako je možné v takýchto katastroficky leteckých nešťastiach možné prežiť, tento dokument nám dáva dôkaz, že je to možné.(13.12.2007)

 • - V epizodě „Rvačka“ je možné všimnout si, že má pilot rozbitou hlavu ještě před napadením. (151kbar151)

 • - Ve 13. díle 9. série s názvem "Hrůza v ráji" jsou použity záběry z pořadu Bořiči mýtů (od r. 2003), kdy Bořiči prováděli experimenty se sílou výfukových plynů proudového letadla mimo jiné na malé sportovní letadlo. (Tony-Z)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace