poster

Letecké katastrofy (TV seriál)

 • český

  Vyšetřování leteckých neštěstí

 • český

  Vyšetřování míst neštěstí

 • anglický

  Crash Scene Investigation

 • anglický

  Mayday

 • slovenský

  Letecké katastrofy

 • anglický

  Air Crash Investigations

 • anglický

  Air Emergency

Dokumentární / Drama / Katastrofický / Historický

Kanada, 2003, 136x50 min

Hrají:

Stephen Bogaert, Jonathan Aris, James Murray, Dylan Ramsey, Michelle Arvizu, Nick Abraham, Mike Realba, David Sparrow, Russell Ferrier, George D´Amato, Donald Burda, Phillip MacKenzie, Hrant Alianak, Rayisa Kondracki, Paul Braunstein, Sally Golan, Norman Yap, Barbara Gordon, Sandra Feldman, Robert Moloney, Hillary Clinton, Dan Lett, James McGowan, Jordan Hayes, Maxime Desmons, Ian Matthews, Chris Owens, Kevin Jubinville, Ieva Lucs, Jeff Pangman, Sean Clement, Paulino Nunes, Michael Luckett, Marc Bendavid, Jim Annan, Tim van Beveren, Natalie Hamel-Roy, Michael Reventar, Janet Porter, Danielle Bourgon, Brittany Allen, Bill Lake, Patrick Garrow, Christian Lloyd, Andrew Gillies, Gord Rand, Frank Moore, Andrew Craig, Trevor Hayes, Kathleen Fee, Shailene Garnett, Gerry Mendicino, Raven Dauda, Jason Barbeck, Bruce Beaton, John Watson, Don Allison, Bill Dow, Jennifer-Juniper Angeli, Chesley Sullenberger (a.z.), Lisa Kimberley, Tony Nappo, Stephan Dubeau, Shauna Bradley, Lukas Penar, Von Flores, Adrian Griffin, John Jarvis, Lucie Jeanne, Gabe Grey, Samy Osman, Carlos Diaz, Darren Hynes, Andrew Sabiston, James Binkley, Douglas Nyback, Dominic Fung, Alden Adair, David Huband, Shawn Lawrence, Kedar Brown, Tara Yelland, Tori Anderson, Mark Camacho
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  ***

  Pro někoho více, pro někoho méně záživná řada dokumentů. Pro někoho průměr.(18.3.2009)

 • Hrabka
  ****

  Poměrně zajímavě natočený hraný dokument o největších leteckých katastrofách.(11.1.2008)

 • Segrestor
  ****

  Chybí zde trikové zobrazení například pádu letadla, aby divák viděl, jak se to vlastně stalo a jak přesně to probíhalo, ovšem z toho se nestřílí, protože tenhle seriál míří úplně jinam. Líčí spíše příběhy posádky a cestujících, které se odehrály těsně před katastrofou. Vysvětluje a pátrá. Rekonstruuje pomocí herců, ale nabízí i autentické záběry, výpovědi účastníků nehody a jiné nahrávky, například audio záznamy komunikace mezi dispečery a zmatenými piloty apod. Samotné líčení dění těsně před katastrofou je poměrně napínavé a do poslední chvíle divák netuší, co se pak stane. Být tam ještě ty grafické vizualizace, je to rovných pět hvězd.(29.12.2012)

 • aniiicka
  *****

  Tento rok jsem si zalétala vícekrát, ale ani to mi nezabránilo sjet skoro všechny epizody. Je pravda, že v každém díle nám ukáží co vše se může letadlu přihodit a stát, ale také potom vidíme, že se každá nehoda, třeba i nekonečně dlouho šetřila a na základě výsledků byly podniknuty opatření, které dělají leteckou dopravu bezpečnější - alespon na mě to tak působí. Letadla mě fascinují, takže mě to prostě hrozně zajímá. Navíc v některých epizodách to dopadne i dobře - viz. Přistání na Hudsonu, Útěk z pekla a další.(31.7.2014)

 • maseer2
  ****

  velmi zajímavý a poutavě natočený dokument o (často neuvěřitelných) leteckých neštěstích.. jen díky němu leteckým společnostem možná ubudou zákazníci :-P(2.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace