Mladý pár je během své romantické cesty motorovou loďkou zaskočen bouří. A ke všemu se jim pokazil motor. Jsou tedy nuceni strávit noc na odlehlém bezlidném nemile vypadajícím místě. Když najdou opuštěný dům, ve kterém se můžou schovat před deštěm, zjistí že přece jen tu nejsou sami. Skupina brutálních vrahů se rozhodla pobavit na jejich účet. Ale mladý pár se nehodlá vzdát bez boje. (LIVINGDEAD)

Naby

Protoze je to příšerně, zbytečně nechutné a ještě k tomu uchylné. Rozhodně pokud nemáte rádi více než průměrné násilí tak si tohle rozhodně nepouštějte. Nějakej extra nápad bych v tom taky nehledal. ()

jarmil8

Začátek nic moc nesliboval, ale ke konci jsem se pobavil jako už dlouho u žádného hororu! Film není ničím vyjímečný, ale rozhodně nedělá ostudu svému žánru. ()

Vital

Už jsem viděl spoustu slasherů s vidlákama,ale tohle je skutečně pro mě originální a skvělá řežba,dobré herecké výkonny,žádné velké přehánění,zabijení take v pořádku a pokus o znásilnění jedním z těch křupanů ženskou,tak takhle bych nechtěl dopadnout jako ten chlap.Jestli taky nesnášíte znásilňování,tak tady to budete tomu šmejdovi jen přát! ()

teseth

Parádní atmosféra s dobře úchylnou rodinkou. Tohle nemá chybu!!! Hlavně závěr s pejskem je dost nechutný. ()

tomass1939

Super,......... lodička, močarinka, uchýlaci, stará chajda...Záruka dobrého hororu. Zasé nové sposoby zabíjania čo ma prekvapilo. Hlavná hrdinka postavila skvelú pascu z vláscou na rybky, co mi prislo trochu divné aby umelkyňa postavila takú prespekulovanú pascu..ale dobre nóóó, stále je to film ináč hrala perfektne.... Trosku nesympatický manžel hlavnej hrdinky ale prekúsol som.... Docela dobré Jamie Blanks.....docela dobré ()

Snakefinger

Všechno je pojato tak nějak klasicky. Mladý pár se jede projet lodičkou, ocitnou se na mělčině a hrozí velká bouře. Až potud vše v zajetých kolejích. Narazí na pár totálně vypatlaných opilců, které je začnou pomaličku terorizovat.... nápady na zabití jsou hodně dobře promyšlené a musím říct, že jsem žádný z nich zatím v jiném filmu neviděl. Sklenice plná háčků na ryby v lůně ženy vás totálně dostane, mimo jiné tedy. Palec nahoru. Po Wolf Creek další příjemně mrazivé setkání s explotaiton z australské dílny a od režiséra Urban Legend. ()

Trescha

Nooo,tak tady se Blanks vycajchnoval! Tohle byl majstrštik ve svém žánru. Nálepku horor si tenhle film sice asi vysloužil omylem ale to nic nemění na tom že je to drsná podívaná!! Jsem rád že jsem nejdřív viděl "Nekonečný víkend" a pak až SW. ()

roboroz

Celkom slušný hororík, napriek tomu, že podobných bolo nakrútených už mnoho. Zabijaci boli vyobrazení veľmi dobre, žena - bojovníčka bola "cool" a hlavne celý film mal dĺžku tak akurát. Koniec bol omnoho lepší ako prvá polovica. ()

Dvyt

No, nebýt toho dementního manžela, který jako dement vypadá i se jako dement celou dobu chová, asi by to bylo lepší, takto jsem se soustředil prakticky jen na to, kdy konečně ten vohnout zhyne, ale dlužno řict, že nasrané výrazy francouzské děvy jsou taktéž velmi komické. Hvězdu navíc ovšem dávám za netradiční provedení "pásu cudnosti". ()

Fritaaa

Film jede podle běžné šablony, kde banda cvoků zajme mladý pár a se slečnou si chce užít trochu zábavy. Co ale tento film oproti ostatním má je napětí a atmosféra. Tyto dva prvky fungují dokonale a jen díky nim jsem vydržel až do konce. Předvídatelného, ale přesto dobře koukatelného. Jde taky o jeden z mála filmů, kde se chová rozumně hlavní hrdinka a naopak byste radši nechali znásilnit hlavního "hrdinu". ()

Max Frajer

Překvapivě velmi příjemný horůrek. Pár trpící v rukou rodinky sadistických polodementních úchylů tu byl už nesčetněkrát, ale v tomhle zpracování je určitá neotřelost. Jednak je celkem fajn změna oproti standardu, že za tu hrdinku je tu z dvojice spíše žena, která zde nabízí víc než dobrý vzhled, hysterické ječení či lacinou šukačku. Za bačkoru je tu naopak spíše chlap, který nemá ani kupodivu frizúru vysteroidového atleta, jak tomu v podobných filmech bývá. Způsob zabíjení je zde svým způsob poměrně vtipný a vcelku originální, hlavně no nitra dámy zasunutá pastička na úchýlnýho dědka ve spojitosti s po krvi lačnícím psíkem se povedla :D.. ()

vojacekr

Hvězda za první polovinu filmu za budování atmosféry a druhá za mimořádně povedenou hudbu. V druhé polovině to byl jeden nelogický přešlap za druhým. ()

90125

Nie som moc fanúšik filmovej krvavej řezničiny. Ale vedel by som zožrať aj takýto film, ak by fungoval. Storm Warning nefunguje. Pri množstve scén som postrádal ten tak prepotrebný pocit "takto by sa to mohlo naozaj stať". Takýto film potrebuje veľa dobrých nápadov pre jednotlivé situácie a kvalitnú prácu s postavami. Storm Warning je v týchto smeroch veľmi skromný. 38 % ()

Tr0nic

Ak si niekedy budete pridať zbytočný, spomeňte si na toho chlapa čo sa nenápadne podobá na niečo medzi Benom Affleckom a Clintom Eastwoodom po 2 mesiacoch v Sobranciach. Inak záverečná scéna bola super, dalo sa aj zasmiať, no nič čo by som si pamätal viac ako mesiac. ()

Lesazrk

celé mi to nápadne pripomína Resident Evil 7 hru, akurát že tu je chlap úplne zbytočný, ba od začiatku robí viac škody ako úžitku ()

Chicharron

Horror, ze kterého si druhý den budete pamatovat velmi málo až vůbec nic, snad jen tu scénu ve stodole připominající jistou scénku z filmu Hellraiser , jinak "vývoj" hlavní ženské postavy postrádá jakoukoli logiku... Od hysterické ženské neschopné zabít zvíře během chvilky přerod v nelítostnou vražedkyni schopnou vymyslet a zkonstruovat sofistikovanou past... Pozitivním faktem je, že tento film netrvá dlouho. ()