Mladý pár je během své romantické cesty motorovou loďkou zaskočen bouří. A ke všemu se jim pokazil motor. Jsou tedy nuceni strávit noc na odlehlém bezlidném nemile vypadajícím místě. Když najdou opuštěný dům, ve kterém se můžou schovat před deštěm, zjistí že přece jen tu nejsou sami. Skupina brutálních vrahů se rozhodla pobavit na jejich účet. Ale mladý pár se nehodlá vzdát bez boje. (LIVINGDEAD)

david666

Zápletka víceméně žádná. Tuto absenci však nahrazuje brutalita některých scén. Hlavně tedy pokus o znásilnění hlavní hrdinky je masíčko - takové "překvapení" bych zažít nechtěl:-). Jinak je potěšující, že tou silnější a tvrdší v manželském páru je žena - takže zapoměňte na uplakané paničky a připravte se na ženskou, která se přizpůsobí zabijákům a je jim důstojným soupeřem. Navíc dobře vypadá:-). ()

Kečo

Prvych 40 minut to bolo take nemastne neslane, ale dalsich 40 minut? tak to bolo narez a ako ten stary ked ju chcel znasilnit...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau, za prvych 40 min 3* za dalsich aj 10* !!! ten koniec to vazne narez, super ! ! ! ()

Rodriguess

Cakal som klasiku ktora ma rychlo prekvapila a bolo to cely cas napinave! zaujimave prostredie ostrova herci fakt uzasny maskery sa s nimi muselu vyhrat. No zaujal ma tento film! ()

MFZB

Konečne po dlhom čase nejaký brutálny film. Super, vynikajúca záležitosť. Fakt už veľmi dlho som nevidel nejaký riadne brutálny hixploitation horor, ale tento film bol fakt perfektný a hádam prvý (aspoň teda čo som videl), kde je hlavnou hrdinkou/pomstiteľkou žena. Chlapík (hl. hrdina) sa mi zdal od začiatku ako také drevo a už vtedy som tušil, že kto bude mať "slovo" pri pomste. Ešte aby som nezabudol dodať pasce a rôzne iné pomôcky boli taktiež super. No proste nemám slov, viac takýchto filmov... ()

bulawaio

8/10. Tohle dílo rozhodně stojí za pozornost. Tak jak to tak obvykle bývá, mladý pár se připlete kam nemá a hold si to musí rozdat s partičkou místních buranů. Storm warning je představitelem subžánru hixploitation, který je trochu okořeněný stylem funny games. Herecké výkony na obou stranám velmi dobré, hudební doprovod taktéž a samotné vykosení naších buranů super. A jedna kastrační scéna vám jistě zůstane dlouho v paměti. Skvělá volba, která rozhodně stojí za shlédnutí. Jen tak dál Austrálie. ()

Carnosaurus

Snímek se drží šablony všech "hillbilly" hororů a nepřináší v podstatě nic nového. Nad průměr ho však povyšuje několik vyloženě šťavnatých momentů a působivá atmosféra, kterou buduje s citem. Daří se mu tak slušně udržet pozornost diváka až do závěrečného masakru (tentokrát s poměrně velkým M), který je vskutku nechutný. Navíc fakt, že tohle má na svědomí Jamie Blanks (skvělá Temná Legenda), je překvapením, protože jeho snímky málokdy vybočí ze zaběhnuté hororové šedě. Tentokrát se mu daří. Pro fanoušky buranských hororů povinnost. ()

Pantai

Slibný začátek i o trochu slabší střed pro mě ke konci totálně pohřbila hlavní hrdinka, která se náhle změnila v McGyvera. Podobné "náhle objevené" schopnosti postav ve mně stoprocentně vyvolají pocit, že já být na jejím místě, zhebnu a ani se nehnu. Protože při snaze vytvořit to, co ona, bych se asi odrovnala sama. ()

Maiken Algren

Sám doma 5: zavretý v kôlni u psychopatov alebo ako sa nemá robiť horor. Austrálsky pokus bez atmosféry a nápadu pozliepaný zo všetkého čo som už stokrát videl v iných, lepších filmoch. ()

FOndra

Příznivci hororů o přežití mezi partou sprostých vrahů si přidají jednu dvě hvězdy :) Za povšimnutí stojí pár nápaditých vychytávek při spacifikování zloduchů :) Ale to je tak vše 55% ()

987Castiel

Napriek nízkemu rozpočtu a bez hollywoodskych možností veľmi vydarený hixploitation. Začiatok veľmi tuctový a nudne obyčajný. Kvalita rapídne stúpa až od momentu kedy na obraz vstúpia "farmári", práve ich výkony sú ťahúňmi filmu narozdiel od páru obetí. Vrcholom bola pre mňa scéna v kuchyni, ktorá prekvapivo pôsobí až priamo ako psychologická dráma. Záver je znovu očakávaný a scéna ako z MacGyvera dosť nepravdepodobná ako aj mnoho nelogického konania ale také chyby sú v takmer v každom jednom horore. Mať viac finančných prostriedkov a dobrú reklamu, bol by to celosvetový hit v tomto subžánri. ()

Cako_SK

Osobne mám rád filmy typu Insidious, ale dal som na kamarátovu radu a film som si pozrel. A bol som prekvapený, ako ma to chytilo. Začiatok klasický, pomalinký rozjazd a ďalej ma atmosféra začína zatláčať do kresla v obývačke. Tá "zlá" rodinka nemala chybu, hlavne teda otecko :) ale aj hlavná hrdinka ušla 4,8 ***** ()

Easykill

"What are you doing?" "Personal security!" Vyjížďka člunem se změní v horor a milenecký pár zažije noc na kterou nezapomene! Australský snímek Storm Warning si drží atmosféru od začátku do konce, trýznivý, psychologický (i fyzický) terror začne brzo a jen tak neskončí. Hold nemáš se vyskytovat na špatným místě ve špatný čas. Najde se pár klasických klišé, ale to nic nemění na faktu, že se tohle opravdu povedlo. Postavy jsou uvěřitelné, hlavně "ostrovní chátra" je úplně v topu. Gore hodně povedený I když je ho méně, ale vzhledem k počtu postav ve filmu to asi jinak nešlo. ()

kometaks

Tak tomu říkám nářez ! Podle mě se nejedná o horor, protože bát se u toho nikdo nemůže. Je to prostě film o tom, jak drsná ženská zamete s triem pošahaných buranů. Způsoby likvidace jsou opravdu originální a režisér se opravdu vyřádil. Storm Warning je příkladem toho, jak skvěle se dá natočit film s pouhými pěti herci. ()

Leon34 odpad!

Možná by to bylo zábavné, jako komiks na jedno použití...ale asi ne, je to opravdu blbé, samé lacino - hororové klišé, nemá to atmosféru. Od začátku je jasné, co přijde. Nenapadá mě nic, co bych na filmu mohl vyzdvihnout. Snad jen, že to má jen 82 minut. ()

Horácius

Tak tohle bylo kvalitní. Sice čím dále film plynul, tím více to bylo jaksi nerealistické, ale na druhou stranu zábava jak má v takovém filmu být. Ti tři typové byli celkově opravdu výživní, ale taťka je taťka. Škoda jen, že nevěděl, jak nebezpečný je nechráněný sex. ()