Mladý pár je během své romantické cesty motorovou loďkou zaskočen bouří. A ke všemu se jim pokazil motor. Jsou tedy nuceni strávit noc na odlehlém bezlidném nemile vypadajícím místě. Když najdou opuštěný dům, ve kterém se můžou schovat před deštěm, zjistí že přece jen tu nejsou sami. Skupina brutálních vrahů se rozhodla pobavit na jejich účet. Ale mladý pár se nehodlá vzdát bez boje. (LIVINGDEAD)

Pattrick

No, ničím nepřekvapující, ale přesto zase solidní. U explotation je nejhlavnější co největší úchylárna, zajímavý obrat a přijemné vraždy. Což tady se všechno nádherně objevilo. Dokonce jsem si už řekl, že je to v mezích hnusárnosti a to vydržím hodně. Rozhodně stojí za shlédnutí a vydržet pomalý rozjezd ()

square

Nenudil jsem se, ale jen proto, že jsem celou dobu žasnul, jak stupidně se hlavní postavy chovají. Ani nevím, kde začít. Celý film je totiž jenom vrstvení nelogičností a špatných řešení. Proč prostě neutekli? To si neumí otevřít okno, dveře, nebo vzít do ruky krumpáč? Ne, radši si sestrojí past podle McGyvera. A ten chlápek? Jenom jedno přání jsem měl, aby se mu něco stalo. A to jak na konci zavřou jednoho z těch úchyláků do stodoly a on se deset minut snaží rozrazit vrata, místo toho aby prostrčil ruku a ven a tu závoru zvednul. Ne fakt, tohle jako... Jedna hvězda za ty asi tři nápady. To máme jeden na každou půlhodinu. Ani horor to neni. ()

Figuto

Začátek vypadá jak z přírodopisného dokumentu, výprava poukazuje na australskou televizní tvorbu, herec připomínající Davida Hasselhoffa nebyl zrovna nejlepší volbou, ale ke konci nás překvapí osvěžující exploitation! Jednotlivá provedení usmrcení sice nejsou pro znalé nic nového, ale potěší jejich kvalita. 6/10 ()

bronik

Celkem se mi to líbilo, hlavně mě těšila hlavní hrdinka, které jsem fakt fandila....myslim, že si to 'znásilnění' celkem užila :-) horší byl její druh, kterému jsem nepokrytě od začátku přála smrt, protože byl totálně nesymaptickej a neschopnej. Takovej koukatelnej průměr. ()

Fixa

Další nudná hixploitation, bez chuti vymyslet nějaký originální scénář. Manželé, násilní burani a odlehlé místo - to je vše, čím film má zaujmout. Když koukám na hodnocení ostatních, říkám si, že jsem se díval možná na jiný film :-) ()

Deivulak

Pro mě obyčejný horor kterých je světe mraky. Vidlaci +manželský pár a následná likvidace.Krve je tu dost mordy pěkný a Honky ala kule tatka taky dobrý. ()

noobex

Rodinka buranů, kteří si chtějí trošku zapíchat a zazabíjet. Proč ne. Storm warning jsem zkouknul na dvakrát. Když jsem si šel pustit SW asi po 2 týdnech znovu, řekl jsem si, že an to kouknu od znova, protože už před tím jsem byls první poloviniou velice spokojen :). Horory s partou pošahaných buranů v hlavní roli patří mezi mé oblíbené, dostal jsem to co jsem chtěl. Doporučuji :) ()

in flames

Výborne, už dlho ma takto nepotešil tento žáner, veľmi atmosferické - príroda a hudba, herecké výkony znesiteľné a dej sa stupňuje úplne v takých dávkach ako má, 0vyhrotenie situácie je naozaj neočakávanéa správne načasované, veľmi ma potešil scénar, ktorý nenechal "obete" trpieť, ale konať......nechcem veľa prezradiť, ale je to presne ten typ filmov ked si vravíte nech už tie postavy niečo spravia a nenechajú si ubližovať..a tu......tá ženská im to nandá presne tak ako si zaslúžia ......pre milovníkov žánru povinnosť, ktorá podľa mňa časom zkultovatie.... ()

Kanal

Když jsem si pouštěl Storm Warning nečekal jsem, že budu až natolik překvapen. Čekal jsem hodně solidní hixploitation a nakonec jsem dostal naprosto perfektní Hixploitation podívanou. Film si mě získal už od prvních záběrů a to ani nevím proč. Snad poprvé jsem neviděl hlavní protagonisty - oběti, celé zmučené, rozřezané, špinavé a hlavně od hlavy až k patě od krve. Občas mne nudí, jak absolutně ztrýzněná obět sebere poslední síly zabije své pronásledovatele a přežije. Oba hlavní hrdinové (velmi sympatičtí) si celkem bravurně poradí s bandičkou šílených buranů ze zapadákova. Strašně jsem jim po celou dobu fandil! Úžasnej snímek okořeněnej špetkou gore scén, který si nemůže nikdo nechat ujít! (95%) ()

baronGrga

Líbí se mi horory, kde se oběť snaží chovat racionálně. Průšvih je, když se jí to nedá věřit. Hixploatační bouří zmítaná Nadia "Pia" Farès sice na rozdíl od svého druha, který se předvedl jako naprostý juzek, bere chutě iniciativu do svých rukou, jenže s vynalézavostí, za jakou by se nemohl stydět ani zmiňovaný MacGyver či čtyřlístkový mág Myšpulín. Storm Warning tak snadno sklouzává od poměrně svěžího hororu k nepovedenému akčňáku, pročež pouze lepší průměr: 65 % ()

lineker

Jednoduchý účelný horor, čerpající ze stokrát čerpaného, nicméně co se napětí týká, fungující. Pán všechnoznámavšechnoumím chtíc zamachrovat před svoji přítelkyni vezme ji na romantickou projížďku člunem spojenou s rybolovem. Nicméně pán všechnoznámavšechnoumím ve své hujerské slepotě dokáže na vodní ploše zabloudit a s člunem se dostat několik mil do vnitrozemí. Počasí na hovno, stmívá se, člun v podstatě na souši. Milá dvojička musí po svých hledat nějaký bezpečný úkryt před nečasem. No a dál klasika, stará farma plná debilních a psychopatických buranů, kteří se kromě pěstovaní konopí baví i sadomasochistickými hrátky s náhodnými pocestnými. Dva retardovaní bratři plus fotřík, který jako mega úchyl má vše na povel. Jo a taky pes labužník. Jakmile jde do tuhého pán všechnoznámavšechnoumím se jako mávnutím kouzelného proutku mění na pána mamplnégatě a veškerou iniciativu musí přebrat partnerka. Nutno říci, že se holka vyzná a vcelku s přehledem by zapadla do rodinné mord party. ()

Dalajlada

Klasika. Jdeme na loďku, ztratíme se, najdeme barák, ve kterém nikdo není, vlezeme do něj, protože když tam nikdo není tak je to v pohodě. Úvod je nudný a známý. Ale pak se to rozjede. Psycho první části je fakt drsný. Krvavá lázeň druhé části, kde slečna žabička (pěkný kousek) rozjede super jatka, je fakt nářez. Rotvajler zakouslý v rozkroku, ozubená dírka na ftákovy, tak tyhle chuťovky mě fakt dostaly. Za realističnost palec nahoru. Za nesympatičnost hlavního hrdiny palec dolů. ()

StandikK

Zajímavý počin. Sice se skoro hodinu nic neděje, jen čekáte, jak bude děj pokračovat, ale pak se z ženušky vyklube MacGyver a burani mají co dělat. A že to bude bolet? To je jasné, že. ()

Thane

Velmi milé překvapení. Jak to vypadalo obyčejně a nudně, tak se to velmi pěkně zvrhlo. Pominu-li tu fascinující proměnu v MacGyvera, šlo o krásně ošklivou záležitost. Zejména použití ochrany proti styku a labužnického pejska. Klamalo to tělem, čekal jsem slabotu a dostal libovost. ()