Mladý pár je během své romantické cesty motorovou loďkou zaskočen bouří. A ke všemu se jim pokazil motor. Jsou tedy nuceni strávit noc na odlehlém bezlidném nemile vypadajícím místě. Když najdou opuštěný dům, ve kterém se můžou schovat před deštěm, zjistí že přece jen tu nejsou sami. Skupina brutálních vrahů se rozhodla pobavit na jejich účet. Ale mladý pár se nehodlá vzdát bez boje. (LIVINGDEAD)

intro

Mladý pár narazí na rodinku pěkných úchyláků,která se je snaží zabít.Už horory s touhle zápletkou přestávám počítat,je to pořád dokola a mě už to nudí. ()

jafuska

dávám jen jednu hvězdičku, nelíbil se mi film z toho důvodu, že je tam moc brutality, a to moc nemusím, dějově docela hrozný na psychiku, jestli se to někomu líbí, jak se ubližuje lidem, budiž, ale mě se to nelíbí. ()

soviczka

Dost jsem se nasmála, ale to asi záměr tvůrců nebyl...:) Úchylný taťka a jeho dva povedení synáčci by se rádi vyřádili na nesympatickém ustrašeném právníkovi a akční vynalézavé umělkyni, která jim to ovšem slušně nandá... Malinko mi tam chyběl ten v obsahu zmiňovaný mladý pár a skupina brutálních vrahů...:) ()

ratpile

Neoriginální, ale naprosto funkční. Všechny prvky hixploitation přítomny - nechutní burani, bezútěšná atmosféra, soucit s obětí, závěrečný revenge gore masakr. Každopádně potěšil především závěr (SPOILER), kdy se náčiní nechopil muž, ale trýzněná žena, které jsem přál krvavou odplatu o to usilovněji. Slušná žánrovka od protinožců. ()

Mamlas

Vetsina australskych hororu a thrilleru byva velmi zajimava. Tento nebyl vyjimkou. Hlavnimi hrdiny jsou dvojice - pravnik, mestak, ktery behem filmu ucini asi 15 rozhodnuti a fakt vsechna jsou spatne - a francouzka, nehezka, starnouci kus, s obrovskym nosem a zretelne hispanskymi rysy. Ti se ztrati, narazi na rodinu magoru a snazi se prezit. Pravnik nedela nic, jen lezi, bo noha boli, hispanska "francouzka" se meni v Mac Gyvera a vykutaleneho zabijaka v jedne osobe, bez hranic. Zajimavy, drsnejsi film. Skvele interiery, atmosfera, dej napinavy. Hodne dobre. Az na tu skaredou babu. ()

Romeroo

Tleskám! Celý film a jeho děj bych dokázal popsat třema slovama. Já si totiž ten úchylacký úlet chci nechat jen pro sebe. Teď se vzbudil taťka a já musím jít. ()

Pitryx

PRVNI DOJEM:Tak tohle já mohu stále. Povedlo se, jen mohli přitvrdit. Po druhém podívání možní hodnocení změním, ale asi ne. Nepřejížděl jsem, nekoukal kolik do konce, bavil jsem se a mělo to perfekt atmosféru. Ti burani byli prostě úžasní, maskéři odvedli skvělou práci.+++Ten rozjezd je hodně zdlouhavý, škoda toho. Pak už to jede, s občasným zadrhnutím, ale ke konci už bez něj. Gore jo, ale ne moc, práce maskérů velmi slušná. ()

Cechyno4

U některých scén jsem chtěl i zavřít oči. Detailní záběry kdy pes trhá maso z živého člověka a nebo vrtule, která rozsekává hlavu. No nevím. Gore záběry moc nemusím. Jinak lehce nadprůměrný horor. 55 % ()

maldoror16

Tak tohle je pro mě trochu nečekaně ultrahitovka. Excelentní australský hixploitation s mnoha odkazy na starší klasiky, krátkým úvodem a pak už jen šílenou a stupňující se násilnou jízdou, perfektně temnou-noční, deštivou a zvrhlou atmosférou, funkční a dobře sedící hudbou, velmi dobrými postavami (samozřejmě na straně ujetých, kruťáckých buranů, kteří mají ke všemu "veselé", povedené a notně úchylné hlášky:) - navíc skvěle zahranými - a v neposlední řadě s četnými, výtečnými, celkem nápaditými a pořádně drsnými gore výlevy. Fakt parádní kousek, nemohu si pořádně vynachválit:) 100% ()

Sticks

Film o manželskom páru, ktorý si urobí výlet na loďke. Muž sa chce samozrejme predviesť, tak chce oboplávať ostrov. Samozrejme, že sa stratia v plytčine a príde k tomu búrka. Objavia dom, no schovať sa doň asi nebol najlepší nápad... Prvé čo musím vyzdvihnúť je skvelá réžia a kamera. Je jedno či zábery z oblohy alebo snímanie postáv. Kamera je urobená profesionálne prakticky po celú stopáž. Veľké plus má u mňa hudba najmä v prvej polovici filmu, kde umocňuje dojem zo stroskotania. Samotné postavy sú dobre napísane a charakterizované. Konkrétne postava Jimmyho(David Lyons) vynikala. Avšak na druhú stranu som ťažšie znášal hlavnú ženskú postavu aj keď z hľadiska hereckého jej nemám čo vyčítať. Jediné čo mi chýbalo bola hustejšia atmosféra. Predsa len som nevedel, že idem do exploiteru. 8,5/10 ()

MrBaker

Tak dlouho jsem ten film odmítal dokud jsem si ho prostě nepustil. Pak jsem zjistil, že jsem udělal chybu, protože mně film mile překvapil a dostal jsem opět svojí dávku oblíbeného žánru. Začátek se poměrně táhne, ale to není žádná vážná věc, provedené je to dobře a nápad to byl dobrý. V některých chvílích se dá i jednoduše zjistit co se ve filmu bude dál dít. Víceméně krev tam nechyběla a byl to poměrně slušný hixploitation. ()

Taron

Milé překvapení. Především David Lyons mě nezklamal, myslím, že svým hereckým výkonem strčí do kapsy součet výkonů obou hlavních postav. Čtyři hvězdičky dávám díky ne příliš dobrému výstupu Roberta Taylora a díky poslední dvacetiminutovce, která celou atmosféru filmu trochu shodí a předvádí nám pouze přehlídku kuriózních zabití. Dovedl bych si představit mnohem nápaditější závěr filmu, když už má po hodině tak dobře našlápnuto. ()

elanista1

Australske hixplotation odohravajuce sa na opustenom ostrove, len s piatimi hercami /ziadny komparz, ani jeden!/. Sympaticky par a trojica zoofilnych uchylov na odlahlej farme daleko od civilizacie, kde vas nikto nemoze pocut, idealne miesto. Prva polovica bola uveritelnejsia, pacila sa mi viac, ale umiestnit ich do stodoly bola asi najvacsia blbost aku mohli tvorcovia urobit. Od polovice filmu odpadlo nadsenie ktore som dovtedy mal a prichadzalo stale viac a viac debilnych momentov. A v niektorych scenach sa tvorcovia bali trocha pritlacit, a v niektorych si to doslova ziadalo. Ale nevadi, stale sa jedna o kvalitnu zalezitost, miestami dost brutalnu /cela scena s penisom je bolestiva/. Prva polka 80%, druha slabsich 60%. 30.8. ()

VanBradley89

Tři chlapi v chalupě. Dva bratři. Jeden je psychicky nevyrovnaný a druhý prostě dement. Rodinu má pod palcem Taťka, který vládne železnou rukou a má mezi syny patřičný respekt. Do toho prší a objeví se návštěva, kterou poctí dávkou šikany a ponižování. Kvalitní australská brutalita, které vzhledem k délce nemá výraznější hluché místo. S feministickým vyzněním, že chlapi jsou buď zvrhlá prasata nebo sraby. A že pokud se chcete vyhrabat ze sraček musíte to nechat na ženský. ()

DonBraso

Největší plus je k hudbě,která by jako z oka vypadla,kdyby ji složil Jesper Kyd k Hitmanovi.Jinak ten film je největší omyl.Jak tu někdo může napsat na obě hlavní postavy,že to bylo fámozní herectví?WTF!Robert Taylor je nejhorší herec,kterýho jsem měl možnost zahlídnout v hlavní roli a to myslím smrtelně vážně.Jestli mi nikdo vyvrátí opak,koupím mu klidně basu piv.No tak jdeme od válu a kouknem co nám další hixploitation přinesl.Jednu věc si vyjasním rovnou.Australský a Kanadský filmy vážně nemusím a křupanský zrovna taky ne extra v lásce nemám,přesto jsem po roce chtěl zkusit tento,který mě namlsal i dobrým hodnocením na CSFD.Bohužel chyba,za kterou můžu jenom já sám.Po filmu Deliverence,který zrovna nehltám taky,tak napůl řízlej Texaský masakr,který je tak hix se slasherem,bylo tohle nelogické chápání naprosto okouzlující balzám filmového dna.Jamie Blank už s filmem Valentine předvedl hrozný odpal v minigolfu,tady chytnul druhou mízu,kde to ještě šlo dokoukat.Jinak mě přišlo,že film je snad předabovaný,protože tahle hrozný hlas nemají ani v německým pornu.Nesympatický duo si jde zalovit rybičky a dostane se na ostůvek.Počasí se kazí,který nám ukáže i kameramen v hrozným prostřihu,pak ještě jednou digitálně a v závislosti na počítačových hrách digitální počasí.Všichni jsou suchý jak Jiří v nejlepší letech,ale venku má chcát jako prase.Ubohost zapojit aspoň mozek za kamerou.Hanky pejsek,trio chujů a jedem.Rozebírat to vůbec nechci,protože tolik hloupostí snad vidí i zakalenej mezek po flámu se svojí starou.Dva momenty za celý film?Vážně?No poslední speciál na vrtulku byl povedený,ostatní nic extra.Připravovat si pozici po vzoru Rape&Revenge a všichni paf.Do tý ženský by to každý řekl,Rambo se má co učit,základy v kůlně hold neměl v lekci:)Odpad filmům už přestávám dávat,ale tenhle měl zas namále.Hudba+vrtule=1 minuta hororu+10 minut atmosféry=11 minut čistý čas,který stačí na to vypnout než bude pozdě :D ()

Nikolas__

Nejlepší hixploitation roku 2007, a to i když bereme v potaz dost silnou konkurenci (např. druhý Wrong Turn). Famózní soundtrack, sympatická ústřední dvojice, dobří záporáci, skvělé tempo. Film vážně rychle utekl. Ani mi tu nevadila skutečnost, že vidláci nebyli nijak tělesně deformovaní (z téhož roku opět např. Timber Falls). Přibližně 88%. ()