Mladý pár je během své romantické cesty motorovou loďkou zaskočen bouří. A ke všemu se jim pokazil motor. Jsou tedy nuceni strávit noc na odlehlém bezlidném nemile vypadajícím místě. Když najdou opuštěný dům, ve kterém se můžou schovat před deštěm, zjistí že přece jen tu nejsou sami. Skupina brutálních vrahů se rozhodla pobavit na jejich účet. Ale mladý pár se nehodlá vzdát bez boje. (LIVINGDEAD)

O.Peta

Jasně, stručně, výstižně. Proč to zbytečně prodlužovat, když na parádní vyvražďovačku je těch 80 minut akorát. A to je ještě úvodních 20 minut i tak dost klidných. Někdy mě nelogičnosti vytáčí a srážím kvůli tomu hodnocení, ale tady mi nepřišlo, že by Blanks své myšlenky myslel "smrtelně" vážně a spíš si tak trochu humorně pohrával s vypořádáním se vzniklých situací, protože těch nelogičností by jinak bylo dost a hlavně by byly až moc okatě nastrčený. Proto za to tentokrát dávám palec nahoru, i když se možná pletu. 75% ()

topi

Výborné zpracovaní příběhu o dvojici, která zabloudí v australských končinách a dostanou se do spáru buranských bratrů a jejich " taťky" , kterej, když se objeví na scéně, tak to stojí za to!! Perfektně zahrané jak role nebohé dvojice, tak i buranských bratrů včetně démonického tatíka. A nutno dodat, že maskérská práce je na nejvyšším levelu a pár scén je opravdu excelentní masakrózní řezničina!! ()

stration

Výborná záležitost! Svižné, dostatečně gore a přesvědčivé herecké výkony. Ne každý počin v tomhle žánru se tak povede. ()

Duotone28

Podla mna totalny podpriemer, a este k tomu s beckovym nadychom....fajna kombinacia:). Dalej mizerne herecke vykony, trapna dejova linia...a na koniec popicke happy-end...Heh,napada ma len jedine prirovnanie k tomuto filmiku..."PAŠKVIL" v plnej krase,nazdar ()

Dubro

Skvelá zábava , ktorú vytvorilo len 5 ľudí , pes a malý klokan. Nič revolučného, ale profesionálne dobre zvládnuté. Popri mnohých pokusoch made in USA ( Dead and Gone , Blood Car etc. ) je toto dielko priam skvostom , pri ktorom som od radosti vrtel chvostom. ()

IceQueen

Veľmi vydarený filmeček, napätie ako sa patrí a aj trochy tej krvi sa dočkáme. Znervózňovala ma akurát stupidita "mladého" páru a to od momentu ako sa dostali na ostrov, až do definitívneho pochopenia situácie (čo prišlo už sakra neskoro). Nedráždi hada bosou nohou, ako sa hovorí. Jasne bolo cítiť vplyv MacGyverovskej školy a pri jednej scéne som si spomenula na Hellraisera. ()

SonG

Rozhodně klenot mezi "tupými krváky". Tvůrci jako kdyby veděli, že všechno nemůžou vsadit jen na krvavý vizuál, a tak tu máme v první polovině spíše psychologický horror. Pravda, hlavní představitelé "výletníků" nejsou kdovíjací herci, zato obyvatelé domu, hlavně dva bratři, mne opravdu bavili. A co bych ještě vypíchnul? Určitě kvalitní, jednoduchou atmosferickou hudbu, netradiční kamerovou šeď a v neposlední řadě i Honkyho...(však uvidíte).. ()

Axis

Konečně se taky někdo začne, ve vidlácko hororovém žánru, chovat rozumně a nečeká jen na porážku, či nějaké to vynucené muchlovaní a hrátky na sado maso. Též od této chvíle nevěřím francouzskám a pokud nějakou potkám, tak se k ní budu chovat sakra uctivě. 7,5/10 Vytáhni v hospodě: Seriál Haló Haló tedy moc nelhal, co se týče francouzského odboje a zástupu bojechtivých žen v něm. ()

TheDon

Aussie ozplo jízda. Člověk by nečekal, že se dá vykouzlit taková redneck grupa i jinde než v emerice. Ale dá a velice povedeně. Sucharskej advokát a francouzka na ostrůvku pěstitelů trávy. A máme o osmdesátiminutovou zábavu postaráno. Trojka řádně creepy buranů, ignorujících zubní hygienu stejně striktně jako úklid a přicmrdnuvší se zamilovanej párek, kterej se najednou stává snadným terčem. Mohli jsme sice trochu přitvrdit s gore, ale v rámci možností a netitanikové stopáže jsem víc než spokojenej. Kdyby se někomu zdálo, že moje komenty stojí čím dál víc za hovno, tak se Vám to nezdá. Stojí. 75% P.s.: le pardon madamme....pesar z víčka je geinální nápad, nutno zaplnit díru....na trhu samozřejmě.... ()

Havaj8

V tomhle případě se absolutně nedivím tomu vysokýmu hodnocení. Dneska už je to ale jenom ten lepší průměr. Holt odvážná ženská, která se postavila proti všem úchylákům, a že si uměla poradit teda obzvlášť šikovně, za to palec nahoru. Opravdu ty krvavý scénky stály za to. ()

Martin741

Kvalitna vyvrazdovacka, akurat sa nekona v lese, ale na akomsi opustenom ostrove, ci co to presne bolo. Strasidelna atmosfera na urovni, vyvrazdovacky brutalne, rezia na urovni, fyzikalno -chemicke zakony sa aspon v hrubych rysoch dodrziavaju .... ako hororovy fanda som spokojny. 77 % ()

honajz2

Tohle je řádně nechutnej film, a to se většina gore objeví až zhruba v posledních 15 minutách. Začne to poklidně, mírumilovně, snad by se dalo říct že i poeticky - mladý pár si vyjel na výlet loďkou po moři. Jenže ouha, motor se rozbil a tak musí bůhvíkde vyhledat pomoc. Do toho začne bouřka a jim se povede najít jeden zdánlivě opuštěný rozpadající se statek. Jenže opuštěný je jenom zdánlivě - obývají ho tři hnusáci, z jenom jejich vzhledu se vám dělá špatně a ten pocit zesílí, když začnou mluvit. Normální rozhodně není ani jeden z nich. Ten hnus z toho přímo teče a já jsem za to jenom rád. Proč? Protože přesně to chci od exploitation a vlastně i hororu obecně. U hororu se má člověk bát, prožít to, co by nikdy nechtěl zažít, záporáci mají být opravdu Záporáci a hlavní hrdinové sympatičtí. A Storm Warning to všechno má. A když to rozšíříme o žánr exploitation - gore to má fakt slušné, smrti dostatečně zajímavé a krvavé, prostředí hnusné a taky to celé má, a to je důležité, napětí a atmosféru silnou jako prase, dokonce i promyšlené postavy (!). Taky to má příjemnou stopáž, která naprosto vystačí tomu všemu, co se tam stane. Takže jo, já jsem spokojený. Na 5* to nevidím, ale na slušné 4* jo. ()

Jino

Je to jen kopie jiných podobných filmů, ale musím uznat, že Storm warning je hodně povedený a vyhl se několika trapným a posměvavým momentům, které do tohoto žánru hororu patří - jako je například to, že vrah má několik životů, atd. 70% je tak akorát, i když Nadia Fares se mi líbila hodně ()

Petoss1

V podstate to nieje zlý film, ale takýto námet bol spracovaný už veľakrát takže nemá čím prekvapiť. Maximálne sa v niektorým miestach v deji niečo vymení alebo pridá. 65% ()