Mladý pár je během své romantické cesty motorovou loďkou zaskočen bouří. A ke všemu se jim pokazil motor. Jsou tedy nuceni strávit noc na odlehlém bezlidném nemile vypadajícím místě. Když najdou opuštěný dům, ve kterém se můžou schovat před deštěm, zjistí že přece jen tu nejsou sami. Skupina brutálních vrahů se rozhodla pobavit na jejich účet. Ale mladý pár se nehodlá vzdát bez boje. (LIVINGDEAD)

ivan bohatyr

Začátek se celkem táhnul. Vložka z MacGyvera se mi zdála dost slabá, proč je potřeba svazovat pruty a dělat takovy blbinky, když stačilo na toho lotra jednoduše počkat za dveřma lupnout ho kladivem po hlavě, sebrat zbraň, počkat až ho pujde dalši hledat a toho sejmout. Ale třeba ruční výroba kondomu nebyla špatná, to byl dobrej nápad. V jinejch hororech ti zlí většinou zabijou všechny až na toho posledního, který zabije ty zlí. Tady se té ženské nestalo vůbec nic a chlápek vyváznul taky celkem dobře na to, že vlastně byly 3 zlí s kvérama na 2 oběti, ještě to chtělo víc zdramatizovat. ()

Tomes83

Hodně drsná podívaná v čele s ženskou umělkyní, která svou tvůrčí činnost musela vystřídat za zabíjení násilníků farmářů, kteří ji a jejího "snoubence" drželi v zajetí a nutili je k ponižování se! Odplata však na sebe nenechala dlouho čekat! Past, kterou připravila umělkyně ve stodole a její výsledný efekt bylo vskutku umělecké dílo! Taťka si získal i můj respekt, opravdu bych ho nechtěl vytočit! Škoda, že jeho pes už takový respekt neměl! 80% ()

Jazzzz

Jediný kdo je ve filmu schopný jistého odporu je pouze ta holčina, kterou ale nenapadlo, že by stačilo vzít nějakej klacek a příchozí do kůlny po jednom mlátit po hlavě, místo toho si za přednesu hrdinského moudra od maminky zahraje v kůlně na MCGayvera, čehož výsledkem je scéna velice podobná Hellraiserovým řetězům. Nejsměšnější situace je kdy oni burani jsou zahnáni do kouta (bráchové se objímají) a stačili by pouze zaútočit a byl by klid, ale ne oni si zvolí cestu útěku, na opuštěném ostrově v cizým autě - typické... Nemohu si pomoci ale inteligence hlavních hrdinů je asi srovnatelná s těmi burany. Opravdu za zmínku stojí počet mrtvých na kladné a záporné straně, který byl pro mě neatraktivní, vhodné do nějakých dramaticko romantických filmů, na horor by si tvůrci neměli brát takové servítky (vůči kladným postavám). Co rozhodně stojí za pochvalu je celá ta buranská rodinka, která je znázorněna opravdu luxusně a osud onoho tatíka, který skončí, no měl bych asi říci, tak jak si zasloužil. Co se týče filmu, tak úvod je zajmavě točený a dává věštit zajmavý horor, bohužel velmi rychle to sklouzne k typickému americkému béčku, které mě již zhruba od poloviny filmu a možná i dřív připomínalo až moc hororů, které jsem už viděl. Jakožto osud mladého páru, který narazí na partičku úchylů je tento film velice podobný filmům Ils a třeba Eden Lake, přičemž se mi zdá, že tento film za uvedenými v mnohém zaostává. ()

hanagi

Hezká atmosféra, zajímavý masakr a opětovné zjištění, že co si ženská sama nezařídí, to nemá. Horror Challenge Tour. ()

anglanek

Hodina max dvě lodičkou od civilizace a taková " brutální" rodinka ..... Pohozená dva dny mrtvola u hlavní cesty, pěstírna jako kráva a tři umaštěnci v domě co vypadal jako z pátku 13 z roku 1978. Kdyby to byla Austrálie jako Austrálie,tak přivřu oko i prdel,ale tady jsem to nežral ani zkouřenej pod v-obraz. Nazdar ()

zdenny

Po nějaké době jsem se těšil na exploitation, zdá se mi ale, že se jednalo spíš o thriller. Nevím, snad jsem trochu nemocný, ale u exploitationu jsem zvyklý, že dojde k úhoně i někdo z prvně plánovaných obětí. Ty zde prošly filmem celkem v pohodě. Musím i říct, že film mě ani nedonutil se o oba manžele nějak zvlášť strachovat a celkově "kousat si nehty". Záporáci - klasika - totální vidláci, kteří ale nevím, kde všude sháněli své oběti, když bydleli v takové prdeli, že... snad tam sem tam zbloudil nějaký pitomec tápající v bludišti vodních cest. Navíc musím konstatovat, že vše, co mělo být vidět, zůstalo pouze řečeno. U tohoto typu filmu bych byl radši, kdyby to bylo viděno - snad by to měla být i nutnost. Jinak, co se týče různých pastiček a následného vyřešení vidláků, tak to bylo vizuálně velice pěkné a dobré. Hlavně tedy "trubička cudnosti", to fakt nemělo chybu. Jinak ale průměr, žádné emoce to ve mně nezanechalo. PS: Velice se mi líbilo, když rybářská silonová lanka deformovala tvář jednoho z vidláků. ()

Angelic-77

Nic moc jsem od Storm Warning podle zápletky nečekal, ale teď po jeho shlédnutí, zatímco se mi opět uklidňuje srdeční tep, musím konstatovat, že to byla naprosto luxusní 82 minutová jízda, během které jsem napětím snad ani nedýchal. Vážně moc povedený horor, vřele doporučuji! ()

uglug

Posledních 20 minut filmu je opravdový nářez, předcházející hodina je ale čistě hloupá nuda plná tupých dialogů a naprosto příšerného Roberta Taylora. Škoda, něco totiž v Jamie Blanksovi musí být, protože ten konec je vážně velmi vypečený! :) 45% ()

bizz_mjc

Buranskej horor, ačkoli často pochybuju, že takovýhle individua se v těch západkovech fakt někde vyskytujou. Absentace děje, de facto jde jen o exploataci v rovině kdo z koho, i když je jasné, kdo komu v tom dřevěným, mrdkou prolezlým skladišti nakope koule. Není to žádnej napínavej spektákl, ale i přes celkovou strohost se Storm Warning docela snaží o atmosféru a kreativní fatality. ()

lykan9

Tak tohle bylo žraso. Téma jednoduché: Mladý pár zabloudí v pustině, když narazí na jediný objekt v okolí, který je na míle vzdálený od civilizace. Co by člověk nechtěl, tak ten je obydlený vraždícími maniaky, kteří nic netušící zatoulance už nemíní ze svého sídla pustit. Podobných filmů bylo natočeno již mnoho, ale zpracováním se jen tak každý Storm Warning nevyrovná. Nejen, že tvůrci a herci odvedli skvělou práci, ale závěr byl originální, neokoukaný, krvavý a kurevsky napínavý. Tento horor je pro mě opravdu velkým překvapením a mé hororové srdce plesá. ()

ghatos

Čekal jsem velkou nechutnou hrůzu, avšak nestalo se tak. Francouzská hororová vlna je lepší. Snaha o vybudování psycho atmosféry se daří jen částečně. Ono se neustále čeká, minuty plynou a divák zjistí, že už je skoro závěr. Pravda - úmrtí jsou zrežírované s fantazií. Zaujmou, ale dohromady vidíme neoriginální, svižný a nepokažený horor. 60%. ()

Dagoussek

Povedený další horor, kde si zamilovaný pár vyjede lodičkou na projížďku a zabloudí. Najdou úkryt v hnusným domě, kde sídlí Taťka a dva uchyláci. Krvák s napětím může začít.... ()

Skeksis

Romantická plavba po mori v akejsi orechovej škrupinke dovedie pár až k idylickej rodinke v domčeku na samote. Milý otecko, dvaja fešácki synovia a psík na pomaznanie. Nechápem, prečo potom od nich utekali ako o život. Ešte im aj ukradli auto. Toto sa proste nerobí! ()

zolo23

Austália valcuje. Po zaujímavých filmoch The Reef alebo Krvavá lagúna opäť kvalitný horor s tejto produkcie. Začiatok filmu nejak nenaznačuje žeby išlo o nejaký unikát, ale postupne Blanks otvára karty a neraz som mal namále ,aby to so mnou nejeblo. Úžasná temná,upršaná atmosféra vidieckeho sídla doplnená kvalitnou miestami mrazivou hudbou. A tá rodinka na čele s "taťkom"...paráda. Doporučujem všetkým, ktorý majú radi nielen fyzické, ale aj psychické násilie. Film 85%. ()

jefff

Tak tohle byla slušná řezničina. Sice nemám tento druh hororu zrovna v oblibě, avšak Australané mě fakt dostali. Atmosféra už od začátku, herci kupodivu fakt přesvědčivý. Takovou buranskou trojku v americe nikdy nenašli. Storm Warning je asi nejlepší buranský horor co jsem viděl. Drsné, promyšlené, jedním slovem skvělé!!! ()

JančiBači

Ústredná dvojica sa vyberie na loďku chytať ryby. A keď jednu chytia, zabijú ju fľašou od šampanského ( WTF ? ) Navyše sa dostanú do problémov, keď sa otcitnú v opustenom dome ktorý patrí bande asociálov. Každý jeden neustále usrkáva z flaše alkohol, čo naozaj diváka dokáže iritovať. Hlavná dvojica je maximálne nesympatická. V podstate sa dosť čudujem vysokému hodnoteniu, pretože podla mňa to bola len ďalšia vykrádačka a navyše veľmi hlúpa. Najviac ma pobavilo, keď ich zatvorili na noc do stodoly. Vtedy už len chýbalo aby niekto povedal " Zavrieme Vás do stodoly, je tam plno užitočných vecí. Pripravte si pre nás pasce a potom nás zabijete " a aj tak bolo :) ()

Soweek

Celkem reálně tvářící se thriller s originálními nápady, ovšem konec je spíše k smíchu. Hororová složka tu je zastoupena minimálně, takže bát se vůbec nebudete. ()

bloodvomit

Tak vážení, naprosto nechápu proč má tento horor tak vysoké hodnocení. Podle mě se jedná o naprostý průměr, kde na konci jsou totální jatka asi 20 minut. Natočené slušně, ale to dneska už dělá kde kdo... průměr... ()

Forsberg11

Typicky typické hixploitation v tej najčistejšej podobe, tentokrát z Austrálie. A ako moja, myslím, prvá skúsenosť s hororom z tejto krajiny to dopadlo celkom slušne. Partia buranov na čele so starým megaburanom proti páriku na oddychovej dovolenke. Čo viac si priať? Nájdeme tu takmer všetko, čo má správny zástupca tejto hororovej odnože obsahovať, aj keď to trvá trochu dlhšie kým sa film dostane do toho správneho tempa a začne sa diať niečo zaujímavé. Posledná pätnásťminútovka potom príde ako blesk z jasného neba a režisér sa nebojí ísť až na samé hranice nechutnosti, čomu sa nevyhnú ani citlivé mužské partie. Spokojnosť je na mieste aj keď o dokonalosti sa hovoriť určite nedá a bolo by čo vylepšovať, hlavne čo sa týka ujmy na hlavných hrdinoch z kladnej strany. Takisto postava priateľa hlavnej hrdinky bola napísaná doslova zle a pôsobila vo filme ako zbytočný element alebo niečo ako skompletovanie castingu. No viem si predstaviť film aj bez neho. Pri hodnotení som teda jasno nemal, ale všetko zachránila krásna kamera, hudba, nádherná predstaviteľka hlavnej postavy a celková atmosféra snímku, z ktorej dokonale a verne sršal humus a špina buranskej farmy. Takéto filmy môžem a preto má Storm Warning u mňa 75 %. ()