Audrey (Halle Berryová) se vzpamatovává z šoku způsobeného tragickou zprávou, kterou jí přišla domů sdělit místní policie – její vřelý a milující manžel Brian, otec jejích dvou dětí, byl zavražděn při náhodném násilném činu. Audrey, jíž její láskyplné jedenáctileté manželství skýtalo pocit jistoty a bezpečí, náhle ztrácí pevnou půdu pod nohama. Bez rozmyslu se proto obrátí na Jerryho (Benicio Del Toro), zkrachovance závislého na drogách, který byl manželovým nejlepším přítelem už od dětství. Audrey, která se zoufale snaží vyplnit bolestnou prázdnotu způsobenou smrtí manžela, navrhne Jerrymu, aby se nastěhoval do volného pokoje sousedícího s jejich garáží v naději, že pomůže jí i jejím dětem překonat náhlou ztrátu. Jerry svádí svůj každodenní boj s drogami, ale nečekaná role náhradního rodiče a přítele Audreyina syna a dcery mu dodá vnitřní sílu. Zatímco se Jerry a Audrey potýkají se zármutkem a odpíráním, jejich křehké pouto je neustále podrobováno zkoušce. Společně ale nakonec najdou sílu jít dál. (Cinemax)

max cady

Skoda,ze tento film neni tak znam.Ve filmu se sesli dva oscarovy herci a jak jde videt Halle Berryova hodne zaostava.Benicio si zaslouzil aspon nominaci na oscara ()

Lostris...

Věřím, že realita skutečného feťáka je nahony vzdálená Jerryho závislosti... Ale to nic nemění na tom, že mě to vtáhlo a na konci vyplivlo s pocitem, že jsem to Beniciovi zase sežrala i s navijákem... Dokázala jsem se na to koukat opakovaně a pokaždé si tam našla něco nového... Jen tak na okraj: Micah Berry (syn Audrey) je jeden z nejroztomilejších dětských herců, co jsem kdy viděla... ()

Spike86

Výborný film, pro mě velké překvapení. Než jsem se podíval kdo to režíroval, tak jsem ze začátku myslel, že snad koukám na Iñárrita. Ať už to bylo kvůli útržkovitému podání příběhu nebo kvůli Del Torovi. Skvělé herecké výkony zde předvádí Del Toro a Halle Bery. Povedený je také hudební doprovod. Jsou zde zajímavé záběry kamery, příběh je vykládán velmi sofistikovaně a silně, emoce jsou z toho cítit dost výrazně. 85% ()

pace

Skvělé představení B. Del Toro, ostatně jako vždy...bohužel jsem měl zkažený pohled díky dubbingu, tudíž by se možná počet hvězd ještě zvýšil. Ale i tak velmi oduševnělý film plný emocí. ()

Alister

Průměrný scenář který má tahat za srdce - děti, smrt, drogy, láska. Rozvláčné tempo. Herecká brilance Del Tora, který snad ani nemusí hrát naprosto postačí když se upřeně zahledí do kamery... ()

prdelitos

Del Toro naprosto vynikající. Trochu jsem se bála, že to bude americky dojemné a nakonec sladké,ale nic takového. Volně plynoucí a perfektní kamera a hudba. ()

Matt2626

Dva silné motívy, zdanlivo nespojiteľné do jedného, kompaktne pôsobiaceho snímku, ktorý chytí za srdce. Ale podarilo sa. Na rozdiel od remaku Bratři, ktorý sa Bierovej nepodaril, bolo toto prvotriedne režisérky zvládnuté. Dokonca aj prelínanie časových sekvencií sa mi pozdávalo. Del Toro má u mňa palec hore, napriek jeho, nie príliš veľkej obľube u mňa. Halle skvelá a nedá sa ani povedať že by mu sekundovala, pretože v mnohých chvíľach Tora prekonala. Dobrá kamera dala vyniknúť emotívnym scénam. "Neamerický" happy-end už bol len bonus na záver. 80% ()

raru

Celkom fajn dráma,ktorá ale mohla byť obsahovo bohatšia.Štvrtú*ale dávam za skvelého Benicia a je škoda,že podobných filmov netočí oveľa viac.A ešte musím niečo dodať-taký herecký výkon,aký tu podal David Duchovny,sa len tak nevidí.Totálny shit. ()

bocy

Tak ja na drámy nie som. Tento fil som musel pozerať s priateľkou, ktorej sa to veeeeeľmi páčilo. Mne stačilo, že som tam uvidel Koxa Muldera a mal som dosť. ()

GODZILA80

Velmi krásný vyvážený příběh. Jen nevím který ze dvou herců v hlavních rolích byl podle mě lepší. Asi Benicio Del Toro, který bravůrně zahrál roli feťáka. ()

tan

Del Toror dobrý, ale jinak mi to přišlo přitažené za vlasy takovým způsobem, že by z toho jednomu krvácelo čelo. ()

cachanell

Poprvé jsem film viděla a dala čtyři hvězdičky. Asi chyba - podruhé už jsem koukala na výkon Benicia Del Toro - věřila jsem mu to. Naprosto všechno - tu cestu, tu roztříštěnost duše. ANO. Měním - pět hvězdiček . Film se mi docela obyčejně líbil - napodruhé více a více. ()

sajnym

Herecký výkon Del Tora byl prostě famózní. Je šílené jak málo chybí "feťákovi" ke zhroucení celého života, ale základ je mít kolem sebe spousty zpřízněných duší, kteří nad vámi nezlomí hůl a "Jerry" se tuto pomoc snažil vždy využít. Docela povedený snímek. ()

Lacoo

Za normalnych okolnosti by som dal 3 * mozno 4, ale DEL TORO..... to je pán herec, bol to fakt zazitok. Dakujem Benicio! ()

damned

Things we lost in fire je přijemný film který neurazí ale ani nenadchne... Tedy nadchne Del Toro, který se pro role feťáků snad narodil. ()

Jannine

Moje srdcovka. Tenhle film je podle mě dokonalý. Nechybí tu emoce, výborné herecké výkony. skvělá režie, nádherná hudba. Všechno je tak, jak má být. ()