Komedie o potěšení a ohrožení spjatým s blažeností. Rozumný investiční bankéř Richard Cooper (Chris Rock) má vše: skvělou karieru, zbožňující ženu, a dvě krásné děti. Má jediný problém - je znuděný. Richardovy příležitostné myšlenky o dalších ženách se zdají dost neškodné, dokud nepotká volnou, duchaplnou Nikky (Kerry Washington), úžasnou sexy kamarádku z minulosti. Objeví se ve dveřích jeho kanceláře a začne s ním hrát hru na kočku a myš, hru která mu vrátí úsměv, ale také otestuje jeho manželství. (ČSFD)

Juto

Hlavnou nevýhodou je, že pod vedením herca a režiséra Chrisa Rocka film nemá dosť na to, aby túto postavu stiahol, a humor a fantázie sú jednoducho príliš nízke. 4/10 ()

c.tucker

Čekal sem od toho něco jiného, po jeho prvním filmu Hlava státu, ale jinak velmy poučné a zábavné. Rockův druhý film, myslím, že se povedl, není sice tak bláznivý jako HLAVA STÁTU, ale je dobrý. Buscemi výborný. ()

Ryuuhei

Tohle mohl být zatraceně dobrý, naturalistický snímek, který by pracoval s uvěřitelným tématem nevěry, dokázal by i celkem dobře pobavit a propojit tak funkční komedii se slušným dramatem. Nakonec se z toho vyklubalo typicky moralistické dílo, které hlásá, že nezáleží na tom, když si člověk s protějškem nerozumí, není s ním vlastně vůbec spokojený a v životě se jen přizpůsobuje. Bulšit! Totální. Ale mimo to zábavná, dobrými myšlenkami protkaná a zejména pěkná podívaná hlavně díky naprosto neodolatelné Kerry Washington, které bych v době natáčení filmu hádal max. něco málo přes 20 let (zářný příklad, jak úžasně mohou vypadat i ženy po třicítce). ()

Bobik9

Chris Rock mě teda zklamal. Skoro celej film jsem se nudil. Nic nového pod sluncem, příběh nuda, herci slušní, ale nudní, jen ta muzika se mi opravdu líbila. Ovšem to je na 90 minut dost málo. Nezasmál jsem se snad jedinému vtipu, pokud tam nějaký byl. ()

Compadre

Nejdřív jsem myslel, že to bude normální seriózní komedie (a asi i trochu nudná), ale brzy jsem zjistil, že jsem se spletl. frustrovaný Chris Rock je svou manželkou terorizován neposkytováním sexu a v důsledku toho se chová tak jak se chová - dost divně. A jak naschvál se po letech objeví jeho kámoška - nádherná Nikky....Teda bavil jsem se po většinu filmu dost (hlavně Rockovo uvažování o tom, jak by se choval, kdyby byl znovu svobodný, to je bomba), to věčné přemítání obou hlavních hrdinů (Rock a Nikky),o tom kdo chce koho šukat a proč nešukaj a pod.. je srandovní, ale na druhou stranu je vyváženo scénami, které jsou zase úplně o hovně. A to zpívané finále, to je vrchol debility. Takže nenáročná, ale nevyvážená komedie. ()

VasaX

Myslím že kdyby hrál Chris Rock vážnou roli, tak by to bylo mnohem lepší. Něco setiózního, protože jako komik u mě tentokrát hodně zklamal. Slabý film, slabá zápletka, slabé všechno. Jediné co za to stálo byl občasný štěk Buscemiho a sličné děvy které se ve filmu často producírovaly. To by byla jedna hvězdička. Chabé herecké výkony (vyjma Buscemiho, ale to je jen vedlejší role), trapné vtipy, nevtipný Richard, jeho žena a femme fatal - jedna horší jak druhá, a to i herecky, ze mě už další hvězdičku nevydolují. ()

darwin

Dobrá klidná komedie od krále komiků, Chrise Rocka. Chrisův rukopis je zcela patrný ve scénáři, i když Chris to napsal tak, aby to bylo srozumitelné i bělochům, kteří neznají jeho stand-upy. Kdo čeká nějakou bláznivou komedii, bude mocně zklamán. Film za to nabízí řadu životních situací a dilemat a dvě cesty, které lze zvolit (Chris Rock) a (Steve Buscemi). Kerry Washington je děsně sexy, symbol pokušení. P.S. Konečně jsem pochopil Chrisův joke z Bigger and Blacker o "big piece of chicken". :) ()

MareT.

Komedie, která je vlastně celá o sexu, je místy až trapně nereálná a to díky divnému chování hlavních postav. Žádný náznak žánru, kterých je v tomto filmu hodně, není dotáhnutý ani do poloviny, což znamená, že z filmu dělá polotovar, který je zakončený nechutným hudebním číslem, který jakoby vypadl z jiného filmu! ()

kery-

Hlavní hrdina je nehorázní týpek..Jeho monology neměly chybu a líbily se mi asi nejvíc z celého filmu, když nepočítám tu sexy černou kočku..Film jsem sledoval v českém dabingu a řekl bych že se docela povedl..Malé množství fórků nenadchne, ale ani neurazí. A když už se nějaký ten džouk prohodí, stojí to za to..Co na to říct, já se zkrátka bavil.. ()

Kovaja

Super odychovka!!!Komedie která rozhodně zvedne náladu.Hodně těžké pokušení měl táta od rodiny v podobě bývalé kamarádky Nikky která byla hooodně sexy a neodolatelná:-)) ()

Rapikk

Krásná žena, roztomilé děti, dobrá práce, naspořené peníze... Co víc si jen může muž přát? Chris Rock se ale i tak začne nudit. Chybí mu překvapení, vzrušení a dalo by se říci všeobecně nadšení ze života. Nuda, samá nuda. A žádný sex. Ach, ten sex! A najednou potká svou starou kamarádku, která je snad ještě více sexy než před lety. Pandořina skříňka jen čeká na otevření. Tento film má až příliš jednoduchou zápletku, ale i tak jsem se na rozdíl od úžasného Chrise Rocka nenudil. Skvělý odpočinkový snímek, při kterém se člověk i docela zasměje. ()

Paity

Když nemůže Chris Rock dělat naplno ty své ksichty (což v tomhle snímkuk nemůže) stojí jeho výkon za nic. A logicky tak pohřbívá celý film. ()

Midnite

Pri sledovaní tohto filmu som mal pocit, že mám handicap, že nie som afro-američan. Akoby (vlastne určite) bol film určený pre nich. Možno aj pre to mi nepripadal vtipný. Hviezdičku z hodnotenia (inak by bolo dve) strhla posledná scéna s pokusom o hudobné číslo :/. ()

_ksilt

Pro me priejmne prekvapeni, shoduju se s komentarem Darwina, napr. pri hlasce "Where are you gonna go ? To get some duck !" sem se malem zadusil smichy. Z komentaru ktere jsem tu precetl je celkem patrno kolik divaku sledovalo film v neoriginalnim zneni, tezko se potom timhle filmem prokousete dal nez za uvodni titulky a taky ne nadarmo sem jej sledoval prave na kanale Sky Indie. Jedna hvezda navic jeste za OST. ()

Emo-haunter

Ještě předtím, než Chris Rock dostal od Willa Smithe přes píču, si zahrál v tomto snímku, který místy rozhodně nenudil, měl pár slušných myšlenek, člověk se čas od času i zasmál, ale ten totálně příšerně špatně udělaný konec beze smyslu, logiky a uvěřitelnosti, dehonestoval to, na co jsem se celou dobu díval. Škoda... Mělo to totiž několik celkem fajných momentů, ale šlo to udělat daleko lépe.  Frigidní píča totiž nechtěla jebkat, byla šíleně familiérní a bez špetky nějaké empatie a inteligentního uvažování, a borec to do té šukézní kundy stejně nezasunul:( ***5/10*** ()

bulbasaur

nudna komedia o nevyrovnanom černochovy a o jeho myšlienkach a hladanií vlastnej psychickej rovnovahy. nezasmial som sa ani raz a trapne som sa citil po cely čas. a ten koniec, preboha... proste o ničom. ()

bolf!k

Ani čistá komedie, ani příjemnej film na odlehčení. tohle se Rockovi nepovedlo. Nuda. 20% Btw. By mě zajímalo, jak se do toho namočil Buscemi. ()