Komedie o potěšení a ohrožení spjatým s blažeností. Rozumný investiční bankéř Richard Cooper (Chris Rock) má vše: skvělou karieru, zbožňující ženu, a dvě krásné děti. Má jediný problém - je znuděný. Richardovy příležitostné myšlenky o dalších ženách se zdají dost neškodné, dokud nepotká volnou, duchaplnou Nikky (Kerry Washington), úžasnou sexy kamarádku z minulosti. Objeví se ve dveřích jeho kanceláře a začne s ním hrát hru na kočku a myš, hru která mu vrátí úsměv, ale také otestuje jeho manželství. (ČSFD)

MTE

Pekny film. Trosku mi vadi soundtrack, predsa len od Rocka som cakalnieco ine. A vadilo mi to "hudobe" cislo na konci. Inak prijemna oddychovka na hodnu a pol. 75% ()

alcaim

Pohodová komedie kterou stačí vidět jen jednou. Některý hlášky hodně povedený, Chris Rock tohle umí výborně. ()

DrifterSoul

O vážných věcech vtipně a s velkou nadsázkou. Navíc oba herci (CR i KW) velmi sympatičtí. A nuda? To tedy rozhodně nebyla. Alespoň pro vnímavé, kteří nemají zrovna ještě 17 až třeba 29 a pochopili "o čem chtěl básník říct". ()

rado3105

Nuda, nuda. Jedine na co sa dalo pozerat bolo Nikine telo. Bolo tam par myslienok, obzvlast tie ked clovek musi kazdy den zapasit s mnozstvom vystrihov....Az teraz zacinam chapat arabske myslenie a zahalovanie zien. Keby zeny tak neprovokovali clovek robi veci naporiadok:D A nestraca hlavu.. ()

sun.eagle

Docela nuda, vtipné tam nebylo snad vubec nic a to co být vtipné být mělo spíš vyznělo jako černošká agitka. Rasové vtipy brané s nadhledem navíc vyslovené třeba černochem jsou v poho ale když se to opakuje každých pět minut je to trapné. ()

Lucie505

Nezáživná nuda. Celý se to táhlo a omílalo se jen zda Chris Rock Kerry Washington přefikne nebo ne. Zkrátka žádné výrazné momenty či zvraty. Každopádně Nikky byla zatraceně sexy! Takže jedna hvězda pro ni. ()

APLSMLS

Nízký procenta tu hodně nesedí! Po letech jsem si nedávno film zopakoval a pořád funguje - žádný zázrak, ale kvalitní průměr. Chris Rock jako chlap s dobrou prací a spořádanou rodinou, kterého doběhne krize středního věku a tak začne pálit za neskutečně hot Kerry Washington, která si s ním hraje jako kočka s myší a přinese do jeho řádu všechen chaos, o kterej nestál. Jen po letech víme, že navzdory agitce tohohle filmu se v reálu neudržel a jeho nevěry rozvod přinesly. Útěchou budiž následný povedený stand-up speciál Tambourine. ()