Herec Rob Schneider se ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona. Ten je na nejlepší cestě zpátky do vězení, a protože ví, co mu tam hrozí, obrátí se na guru bojových umění a stane se mistrem kung-fu.  Rob Schneider, hvězda filmu Deuce Bigalow, se tentokrát ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona, který je na nejlepší cestě zpátky do vězení. Když mu ale jeho bývalý spoluvězeň sdělí, na co se má „těšit“, když si jeho křehkou tělesnou schránku podají namakaní frajeři za mřížemi, Stan se obrátí na guru bojových umění, jemuž se říká Mistr (David Carradine). A ten ze slabého ustrašence vychová experta na kung-fu, který se nejen dokáže ubránit milostným choutkám nadržených kriminálníků, ale zjedná si i potřebnou autoritu a postaví se na správnou stranu barikády. (oficiální text distributora)

Roman.Ticka

První půlhodinu jsem neviděla, asi jsem o nic nepřišla. Než jsem naskočila, objevil se David Carradine a akce. Rob jako obvyklý sparing partner Adama Sandlera, Dobrej striptér či Žába k zulíbání, poněkud změnil směr. Kde ale sebral tu zvířecí smečku s gorilákem v čele těsně před explozí, netuším, ale knock-out a bosse v jeho podání, jsem mu sežrala i s navijákem. Ještě někdo pochybuje o prapůvodu člověka? Já ne. ()

anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 15.11.2010 (R: 19.12.2011) - Napriek všeobecne zlej mienke o komediálnych eskapádach Roba Schneidera (ktorý už bol "Zvíře" aj "Žába k zulíbání") ma tento jeho režijný počin pobavil, a napriek niekoľkým typickým poznávacím znakom fekálnej "taškařice", vôbec neurazil. Navyše by som to pokojne nazval akčnou komédiou. Len to zaradenie MARKÍZY do prime time by som nabudúce zvážil. Pre deti to - vďaka značne vulgárnym dialógom - naozaj nie je ani omylom. Mimochodom oceňujem kvalitný slovenský dabing, ktorý dodržal dvornú dabérku prekrásnej Jennifer Morrison. (15.11.2010) ()

eraserhead666

Není to špatné, pokud Roba milujete jako já, je to povinnost. Zasmál jsem se, zasmál jsem se přesně tomu, čemu jsem chtěl. Jen jsem to možná čekal trochu debilnější, ujetější a dementnější. Ale nestěžuji si. Už jen vidět Schneidera coby mistra kung-fu, jak mlátí nabouchané černochy, latinoameričany a nácky v base na jednu hromadu a v koupelně se ohání svými mýdlovými nunčaky, to stojí za to. A to v doprovodu snad nejlepší a nejzábavnější role Davida Carradinea. Je to mnohem lepší kdež kdejaká normální komedie, v rámci Schneider/Sandler apod. komedií to není nejlepší, ten závěr je na můj vkus až moc katarzní. Ale zábavné to je, to jo. ()

TheEvilTwin

Ale jo, neurážející komedie se skvělým Robem Schneiderem, u které potěší celkový až parodický podtón a občasné úsměvné scény, které dokážou pobavit, ale osobně jsem čekal asi větší úlet. I tak ale dost fajn odlehčená komedie, která se řadí k tomu lepšímu průměru, co člověk může najít. ()

SOLOM.

Rob Schneider coby tvrďák a č. 2 mistra bojových umění…inu proč ne. Jsem zvyklý, že hraje v ujetých filmech – ujeté postavy – tomu jde nejlépe a on se v tom vyloženě vyžívá. Tady si nevedl vůbec špatně, i coby „akční hrdina“. Sešla se tu celá řádka známých tváří (David Carradine, Randy Couture, Bob Sapp a další…), několik povedených hlášek a vtipných situací, ale i klasický trapný humor, homosexuální narážky a další klišé podobných filmů. Jennifer Morrison to sakra slušelo – ozdoba filmu…60% ()

Janek

Na Schneidera vcelku dobré. Za šest měsíců do basy a do tý doby se naučit kung-fu, to je originální nápad. Výcvik s Carradinem je vtipný a nástup ve věznici slušně baví. Sto pět minut je ale moc, chtělo to prostříhat a upravit. Takže debilita se zdviženou hlavou (a na Schneidera opravdu ne tak strašné). ()

Bauer

Rob Schneider už byl Zvíře, dokonce byl i teenagerka a teď je to borec na bojové umění, který se snaží zákazat znasilňování ve věznici. Tahle role mu vyloženě nesedla, protože není vtipný. Myslím, že je to komik. Sice slabší komik, ale pořád komik, takže by měl být alespoň trošku vtipný. Tady není vůbec vtipný. Žádný hlášky a ani žádné ksichty. Jen se tváří vážně, keca nesmysli a sem tam si kopne, nebo si udělá nindžaky z mýdla (nebo co to bylo). David Carradine si dělal akorát tak srandu sám ze sebe a jeho tréninková metoda byla docela zábavná. Mám rád filmy ve vězení, ať jde o jakýkoliv žánr. Thriller, drama a nebo i akční! Ale komedie nějak k vězení nesednou. Hurá do basy byl taky nehorázný bullshit, ale je pravda, že Ten Největší je trošku lepší. Jen má debilně tupé dialogy. Kdyby byl film němý, tak by to možná bylo lepší, protože ty kecy o znásilňování a o přátelství různých vězeňských gangů jsou hrozné. Režijní debut Roba Schneidera se moc nepovedl a doufám, že i on sám si to uvědomí a vykašle se na to. Jelikož by se měl držet toho průmerného herectví a hrát v bláznivých komediích! ()

Handle

Skvěle zahraný, Rob Schneider se do té role opravdu hodí. A s vtipnými scénami, jako je probuzení manželky ze spaní se slovy, že jí znásilní se nebudete nudit... ()

Terva

Zavalen mořem černošských ptáků. V base se z chlapců stávají buzny, ale já byl vždycky gai a znásilňuji jenom v base. Máš kérku? Jo, hele: Máma. Tak to si ještě nech na prdel vytetovat: Vítejte!! a k tomu otvírací dobu. Ta večeře se miláčku povedla, ohřála jsi jí perfektně! Ale dostával do těla, co? Hořící klacek, bradavky, škorpion....chudák. Scéna s prsem je šílená a bolestivá. Pobyt ve vězení beru z velkým nadhledem, je to přeci komedie a sranda. Pá pá Stane. ()

Torision

"Vagabundo, vagabundo!!!" Musím říct, že se jedná o docela příjemnou Shneiderovku. A to je právě bod, u kterýho se zastavím. Pokud Roba Schneidera nejste schopný vystát, je vám na blití pokaždý, když ho v televizi vidíte a jeho předešlý filmy vám přišly nadmíru trapný a neslučitelný se sobotní oddychovkou, tak na to určitě nekoukejte, byla by to ztráta času. Jestli vám ovšem nevadí a filmů s ním jste schopný se zasmát, tak to určitě za zkouknutí stojí. Samotnej film se točí kolem úchylnýho obchodníka s nemovitostma, kterýho za podvody pošlou na 3 roky do vězení. Díky zkorumpovanýmu právníkovi dostane půl roku volna, než do výkonu trestu nastoupí. A protože nechce bejt ve vězení znásilňovanej, najme si Mistra Davida Carradina, aby mu v tomhle pomohl. A tuhle pasáž mám ve filmu nejradši, Carradine tu má slizký hlášky, je tu hrozná troska, co kouří snad 7 kartónů denně a pronáší moudra jak samotnej Mistr Miyagi. Po nástupu do vězení je ze Schneidera drsňák, kterýho začnou všichni poslouchat a vznášet k němu mega respekt a i tam se občas nějaká scénka, u který bych se smál nahlas, povedla. Vtipný jsou i herci ve vedlejších rolích. Třeba obrovitej Bob Sapp, kterej je ve skutečnosti snad mistr světa v K1, tady hraje teplýho třasořitku. A takovejch věcí jsem si tam našel víc. Nakonec dávám 4*, i když je to spíš tak na 3,5*. :) ()