Herec Rob Schneider se ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona. Ten je na nejlepší cestě zpátky do vězení, a protože ví, co mu tam hrozí, obrátí se na guru bojových umění a stane se mistrem kung-fu.  Rob Schneider, hvězda filmu Deuce Bigalow, se tentokrát ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona, který je na nejlepší cestě zpátky do vězení. Když mu ale jeho bývalý spoluvězeň sdělí, na co se má „těšit“, když si jeho křehkou tělesnou schránku podají namakaní frajeři za mřížemi, Stan se obrátí na guru bojových umění, jemuž se říká Mistr (David Carradine). A ten ze slabého ustrašence vychová experta na kung-fu, který se nejen dokáže ubránit milostným choutkám nadržených kriminálníků, ale zjedná si i potřebnou autoritu a postaví se na správnou stranu barikády. (oficiální text distributora)

Dexter1

Nič moc prevratné. Sem tam sa zasmejete a film vo vás nezanechá hlbší dojem. Čo ale stojí za povšimnutie je určite David Carradine, a teraz sa budete asi úplne smiať, ale niektoré bitky ma vrátili do Van-Dammeovského obdobia. ()

jurama525

Pohodová komedie . Nic převratného ale Rob tady hraje opravdu dobře . Trochu to připomina o dost lepší trestnpi lavici. Nicmeně timhle filmem nic v zimnem dni kdy se nikomu nechce nikam nic neztratite . ()

IceQueen

Ešte trošku obstrihať a možno by bolo aj o hviezdu viac (možno!). Druhá polovica išla už len na zotrvačník, ale aj tak je Big Stan celkom slušná komédia. Rob Schneider ako akčný hrdina, toto samo o sebe je už dosť komické. ()

Kopik

Vcelku příjemná podívaná, hlavně mě potěšila přítomnost Jeniffer Morrison. Ale jinak na to, že je to ,,komedie", tak bych čekal, že se budu smát. Což se mi zrovna mockrát nestalo. Nicméně úplně k zahození to taky není, pokud chcete na cvhíli vypnout tak se docela i vyplatí tuhle komedii zkouknout. Dě jcelku předvídatelný, ale u kterého filmu takovéhoto ražení není (mě osobně to už ani nevadí). Řekl bych průměr. ()

maverick10

Nevtipna komedie je smutna vec, predevsim pro jeji tvurce, kteri na ni zanechali svuj rukopis. Nejvetsi podpis na ni udelal bezpochyby Rob Schneider sam, ktery mel tu drzost nejenom v tom vystoupit, ale dokonce celou zalezitost ridit z direktorske sesle. Naprosta zanrova slabota, podporena ubohouckym pribehem s lacinymi dialogy. V celem filmu jsem nezaznamenal vyraznejsi humor, videl jsem jen jakysi pribeh, ktery byl tak pitomoucky, ze by i Reese Witherspoon vzala sveho psika do kabelky a utikala k lesu. Jedina zachrana od "odpadu" byl David Carradine. ()

tufr

Vezměte si prdel, vynásobte jí Robem Schneiderem a připočtěte si k tomu luxusního Davida Carradina, kterej je tam famozní. Pro mě výborná sranda, s pár hluchými místy!!! ()

Chen

Sympatická komedie, která si utahuje z filmů s vězeňskou a bojovou tématikou. Rob Schneider, byť zdejšímí kritiky notně nenáviděný ukázal, že zvládne natočit i zahrát si ve filmu s minimem fekálního humoru. Ten Největší není nějak objevná komedie, ale zasmát se u ní dá docela slušně. Mimo to, Schneider sice nebude nový akční hrdina, ale ohání se docela slušně. ()

M.i.k.e

v rámci komedialního žánru lehčí nadprůměr (60%),v rámci komedialního žánru s Robem Schneidrem vynikající a místy opravdu vtipné...jeden z málá Schneidrových filmů,který bych se nebál vidět znovu... ()

HappySmile

Sice je to šílenost nad šílenosti, ale od té doby, co se Stan dostal do vězení, jsem se nemohla přestat smát. U tohohle filmu si prostě budete pořád říkat: Bože, to je ale blbina, to je taková blbost... ale úžasná blbost! :) ()

SallyZen

Taková typická americká komedie, která mě ale docela překvapila, a to pozitivně. Ze začátku to je sice zbytečně sprosté, ale nakonec se z toho vyklubala celkem vtipná záležitost. Schneiderova asi nejlepší role a některé vtípky z věznice se opravdu povedly. 60% ()

Jonash87

Docela se divím tomuto vcelku vysokému hodnocení, znám spoustu lepších komedií, které tu na CSFD mají bodů podstatně méně. Film měl vtipné momenty, ale... bylo to celé až moc přehnané a přehrávané. Často spíš trapné. Pro mě za dvě a půl hvězdy. ()

zdenotvor

Mám rád filmy tohto typu a keď sa Rob Schneider ujal réžie a obsadil hlavnú úlohu,vedel som že o humor nebude núdza a je sa na čo tešiť. David Carradine ako tréner nemal chybu,vyzeral naozaj hrozne a jeho hlášky stáli za to. Film naprosto splnil účel,rád si ho ešte niekedy zopakujem. ()

Martin741

Rob Schneider v roli zlodeja, ktoremu hrozi navrat do basy a preto sa nauci par kung fu trikov. Zaujimavy namet, dobra rezia, ale stale iba priemer. 68 % ()

Aljak

Typická schneiderovská komédia, ktorú sa za žiadnych okolností nedá brať vážne. Ale nemôžem si pomôcť, Schneiderove komédie ma vždy celkom bavili, a aj keď občas vyznejú trápne, dá sa na nich celkom aj zasmiať. No a ani po dejovej stránke to nebolo vôbec márne. Samozrejme, nebolo to ani nič nadpriemerné, ale svoju tradičnú úroveň ako aj pri iných komédiách tohto týpka si to zachovalo. Bolo to veselé, nápadité, a napokon ešte aj s milým posolstvom. Takže minimálne tie 3* si to zaslúži. ()

kaposlav

Klasická odpočínková záležitosť s miernym podtónom humoru a ako tak s prijateľným dejom. Film som už videl jeden, alebo dvakrát pred týmto pozretím, ale rozpamätal som sa až pri pozeraní filmu. ()

shyster

Na R.Schneidera se rád podívám. V jeho předešlých filmech jsem měl vždy jistotu, že najdu pro něj typický (sprostý, fekální, infantilni) humor. Jenže zde se staví spíše do pozice velkých hvězd komediálního nebe, obzvláště A.Sandlera, kdy se snaží nám vnutit i to nějaké morální poselství. Bohužel mu to nesedí. ()

MrPierc

Průměrná komedie, ale s perfektnímí částmi. Například parodie na osobu David Carradinea, který je sice zběhlý v kungfu, ale kouří jak továrna a je impotent :-). Nebo , že všichni ve vězení jsou vlastně teplí a mají se rádi :-) ()