Herec Rob Schneider se ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona. Ten je na nejlepší cestě zpátky do vězení, a protože ví, co mu tam hrozí, obrátí se na guru bojových umění a stane se mistrem kung-fu.  Rob Schneider, hvězda filmu Deuce Bigalow, se tentokrát ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona, který je na nejlepší cestě zpátky do vězení. Když mu ale jeho bývalý spoluvězeň sdělí, na co se má „těšit“, když si jeho křehkou tělesnou schránku podají namakaní frajeři za mřížemi, Stan se obrátí na guru bojových umění, jemuž se říká Mistr (David Carradine). A ten ze slabého ustrašence vychová experta na kung-fu, který se nejen dokáže ubránit milostným choutkám nadržených kriminálníků, ale zjedná si i potřebnou autoritu a postaví se na správnou stranu barikády. (oficiální text distributora)

karlik4801

Stupidní komedii v čele s Robem Schneiderem. U hodně scén se dá opravdu pobavit. Hlavně hlavní postava byla skvěle zvládnutá, že už jsem jen čekal, co zase řekne a já se u toho budu dobře bavit. Scény před vstupem do vězení dokázali taky pobavit, tam si to vzal na starosti mistr bojového umění. A druhou polovinu už válcuje Big Stan. Už od toho co nastoupil do autobusu a prvnímu vězni zakroutil bradavkou bylo jasně vidět, že druhá polovina bude zvládnutá a taky tomu tak je. Režie se mi taky líbila, Rob si s průměrným filmem poradil. ()

Beky

Příjemná komedie nejen z vězeňského prostředí, která překvapí solidním výkonem (...až na ty jeho skřeky:) R.Schneidera v hlavní roli. Kdo ho nesnáší, bude možná překvapen. Zdatně mu sekunduje legenda:) D.Carradine, který má víc charizma než kdejaký áčkový herec. Navíc film obsahuje originální prvek, na kterém je postavená celá zápletka a kdyby i mezírky byly vyplněny (...a ony i někdy jsou:)) netuctovýma scénama, které znáte z jiných filmů, bylo by zaděláno na pěkné filmové překvápko!! Jednou větou: Ve věznici sevři půlky...nebo se vytrénuj a dej všem předem do papulky:)! ()

Lebron

Dobrá bejkovina jak si třasprdýlka sjedná respekt v kriminále a semkne všechny v jednu velkou rodinu. Pohodová oddychovka která překvapivě měla co nabídnout... ()

uiu

Rob Schneider má mnohem horší komedie, tahle se dá ještě považovat za příjemnou srandu. Navíc má příběh i nějaké poselství: Pokud něco opravdu chcete, tak není problém se za půl roku naučit bojové umění. ()

Chris Masters

Podle mně se jedná o jeden z nejlepších filmů, kde je v hlavní roli Rob Schneider. je to komedie, která má šmrnc, děj a nějaký ten spád. Jediná věc, která vás může na tomto filmu odradit jsou homosexuální vězňové. Ale i to se dá překousnout . A v roli mistra skvělý David Carradine, jehož všichni známe jako Kaena z kung-fu. ()

Mihail123

Veľmi slušné. Debut Roba Schneidera na poli režiséra dopadol dobre. Zo začiatku síce slabšie, ale keď sa dej prehupne do väzenského prostredia začína pravý masaker. Paródia na všetky možné filmy z väzenského prostredia a kung fu filmy z majstrom Davidom Carradinom. ()

VasaX

Rob Schneider si vystřihl další komediální roli, tentokrát, tedy alespoň ve srovnání s Bigalowem, serióznější roli, možná díky tomu, že si to sám i režíroval... Příběh nikterak unikátní, avšak vcelku zábavný. Ale Schneider to celkem táhne, člověk se jen tak nenudí. Navíc J. Morrison v roli Stanovy trošku prostější manželky opravdu překvapí, obzvlášť pokud je člověk na ni zvyklý jako na Cameronovou z House MD. Byl bych dal i čtyři hvězdičky, nebýt odporného vyschlého Carradina, kterého jsem měl ke své smůle tu čest vidět ve filmu doufám (bohužel jen zbožné přání) naposledy. ()

Danny F.

Super komedie v níž konečně dostal ''dospěláckou'' roli Rob Schneider. Je vtipná a akční. Rob zde má chlapáckou roličku. Velmi drsná komedie u které se divák rozhodně nudit nebude. 70% ()

Brain-D

Totální vtipná řezba, které kraluje Rob Schneider. Bavil jsem se jak nikdy. Zkloubení prvků jako, vězení, kung-fu, nenechat se vojet do zadku, David Carradine....to je prostě nášup jak prase. ()

JohnSmith

Parádní komedie/parodie. Schneidera jsem nikdy moc nemusel,ale tentokrát byl fajn. Samozřejmě největší hvězdou je Carradine. ()

Guzo

Určitě jsem čekal od Big Stana větší blbost, takže za příjemné překvapení zaokrouhluju 3,5* nahoru. Nejedná se vyloženě o super komedii, ale určitě se zasmějete, což se mi poslední dobou u filmů moc často nestává.. ()

NoFiction

Praštěná komedie z vězeňského prostředí, která místy působí opravdu přihlouple, ale místy se od srdce zasmějete. ()

Dreadd

Rob Schneider byl pro mě vždy průměrný komik a ani Big Stan to nezměnil, pouze z něj udělal ještě průměrnějšího režiséra. Nechápu, kde se tu vzal tenhle oficiální text distributora, překladatel zřejmě poprvé viděl angličtinu a tak to hodil do google translator a poslal ke korekci. Stan Milton šel poprvé do vězení, kdyby ne, určitě by se ptal svého spoluvězně, jak to tam vypadá. Ale zpátky k filmu - Schneiderův humor se nijak neliší od Bigalowa, což je přesně ten typ, se kterým se to nesmí přehánět, jinak to špatně dopadá. Jennifer Morrison role duté paničky příliš nesedí, už jsem jí viděl v mnohem lepších rolích a jedinou skutečně zajímavou postavou zůstává The Master. Příběh je jedna z největších blbostí, co jsem kdy viděl. Přemlouvat vězně, aby se měli rádi a přestali se znásilňovat, to Schneiderovi fakt nežeru. Už jenom chybělo, aby se tam objevil černobílý šikmooký jednorožec hermafrodit (aby byl genderově korektní a zároveň dostatečně multi-kulti) a začal kálet duhu. ()

Kurikmoon

Komédia, ktorá ničím nevytŕča nad priemer. Kľudne môžete prepnúť centrum myslenia do úsporného režimu a oddychovať. A ak Vám nevadí Rob Schneider, kľudne si pozrite. Na niektorých fórikoch sa dá zabaviť. Tanec v väzení nemusí byť zlý nápad... ()