Seriál nás zavede do zákulisí firmy Orange County Choppers, kterou vlastní rodina Teutelových, otec Paul Sr. a synové Michael a Paul Jr. Na zakázku vyrábí exkluzivní motorky na míru pro bohaté zákazníky. Mezi ně patří kupříkladu Russell Crowe nebo Bill Murray. (oficiální text distributora)

HakitoCZ odpad!

Psychologický seriál/show o rozvoji mezilidských vztahů, překonávání různorodých problémů mezi otcem a jeho syny. A abych nezapomněl, občas se přejde ke stavbě nějakého chopperu. ()

Himbajz

Když by to nebyl seriál, ale jen film, tak bych dal více hvězd. Takhle je to furtum stejné. Rád se na to koukám během jídla - když na to natrefím v tv bedně. Je to ukázka mentality amerického národa. Smutný pohled. Hlavně, že brečí před vlajkou a drží se za srdce děj se co děj.....To je půlku děje. Druhá půlka je o fuckování mezi sebou. ()

KapitanKuraz

Banda absolútnych sedlákov, no vďaka tristo miliónom rovnakých idiotov vidiacich len hviezdy a pruhy, smrdia v TV po celom svete. Nemuselo by sa jednať o zlú reláciu preto jedna*, ale to by to musela mať iné osadenstvo a nie Teutulovcov. ()

contreras

Otravná a stupidní sračka, která neskutečně nudí...postavené stroje jsou velmi pěkné, ale ani to nestačí na solidní koukatelnost. Celé by se to dalo zfouknout v pětiminutových a hlavně němých epizodách bez zbytečné a našlehané omáčky. PS: 2 x měř a jednou řež se asi v améru moc nenosí a mě je z toho už opravdu zle. ()

FauSSt

Ako dvojdielny dokument, by to slo....no ako realityshow je to zalostna zalezitost, vsetky motorky na jedno kopyto....hadky nasilu, tatko hulvat-chrapun, jeden syn lenivy chuj, druhy je zase retardovany curak...mexicania tam na nich drhnu jak kokoti....totok neni uz ani klise😂😂😂a ten Deadline ako vzdy daju...americky sen. ()

Natar odpad!

Aneb jak americký egomaniakální buranský churrák ke štěstí přišel. Nedivím se, že je to tak úspěšný seriál – ovce zbožňujou „americký sen“ – tedy že i ten největší ubožák, co mu čouhá sláma z bot, může zbohatnout a být slavný. V USA dokonce takové volí za prezidenta. ()

mikruu

První série dobrá. Stavěli motorky. Pak se to zkazilo. Rodinné hádky, neschopný a nepoužitelný Michael ( k čemu tam vůbec je?), a ty jejich věčné charitativní akce. Nechápu. Koho to zajímá. Má to být o stavění motorek, tak ať tam nedávají blbosti které s tím nesouvisí!!! ()

JARDAHONDA

Americký chopper : hodnotím, jako jisté umění profesionálních tunerů motorek. Obdivuhodné, co jde vše udělat na přání zákazníka. Do detailu vše propacované... Zbytečná další slova - jednoznačně plné hodnocení.. ()

El_Barto

Neuvěřitelné na tomto seriálu je, že přestože se pořád a pořád dokola dělá jen jedna věc, tak i přesto neomrzí. Sice je do očí bijící, že ty hádky jsou většinou umělé, ale přesto to tomu dodává šťávu. Já osobně motorky nemusím, ale tento seriál mě přesvědčil abych nad nimi aspoň trochu poupravil názor. Motorku pořád nechci, ale nějaký chopper z dílny OCC bych časem bral :-D ()

KopTiK

Pardon, ale co je na tom ? Fanda do motorek nejsem, a i kdyby, nemyslím si, že by mě bavilo sledovat cholerickýho tlusťocha ustavičně nadávajícího svému synovi... a vlastně všem okolo. ()

shadower

Motorky mám rád, ale k tomuhle "seriálu" či "reality show" jsem se nějak neměl, myslel jsem že to je nějaký nablblý pořad o amerických "buranech", no ono tak skutečně je, přes ten fakt jsou to machři, mít peníze tak si hned u nich nějakou motorku nechám udělat. Motorky jsou nádherné, proto těch 5*. :P ()

padlar

Je úžasné sledovat, jak z pár kousků kovu vznikne nádherná motorka. Na druhou stranu neustále se opakující, uměle naaranžované, hádky kvůli každé "kravině" seriál strašně sráží. ()

GlaDOS

Klasické šabloty typu nasranej Paul, hádky se synem, usmíření, předvedení motorky, všichni jsou šťastní se sice docela brzy ohrají. Co se ale nikdy neohraje je tvorba motorky úplně od základů. Každá je něčím unikátní, má svoje problémy při výrobě ale výsledek stojí zato. Motorky mě nijak neberou ale Choppery, co dělají v OC Choppers jsou umělecká díla. A náhled do dílny při jejich tvorbě je super odreagovačka a zábava. ()

Smells odpad!

Američtí burani staví motorky.Hlavním problémem této americké reality show jsou právě jejich účastníci,kteří umí jen řvát,nadávat,nesmyslně ničit věci a chovat se jako typičtí burani. ()

MonkeyMarty

,, Otoč se, ať ti můžu fláknout přes hlavu!!" Aneb tak zní slova vousatého burana a jeho synové nedělají nic jiného, než to co neumí nejlíp, a to makat ve fotrově firmě a všechno podělat! Ale je to zábava dívat se na ně! ()

hajdekr

Na konci každého dílu žasnu jak je možné, že takoví amatéři dokáží vyrobit takovou motorku (s pomocí několika dalších firem). Jednotlivé epizody jsou si hodně podobné - návrh motorky, hádky, termín hoří, krásná motorka na konci. Každopádně příjemná relaxace. ()

Deadmaus

Teutel, největší machr, kterého jsem kdy viděl. Kdykoliv koukám na tento seriál, mám lepší náladu. Všichni odvádí opravdu skvělou práci, ať už pro neziskové organizace, padlé vojáky, jejich vdovy, nebo nadřízené, handicapované, děti... Nikdy jsem neviděl u nikoho větší srdce, než u Orange Country! Přítelkyně o mne dokonce prohlásila, že jsem na tento seriál značný maniak. To je ovšem pravda. Nenechám si nikdy ujít! ()

Jurrisek

Dříve bych dal víc, ale přiblblé americké reality show, kde stavba motorky je jen téma, aby bylo o čem točit? Jedna hvězda jen za to, že sledovat pár blbů s IQ sýrové topinky a s argumenty vesnického burana po transplantaci mozku je občas dost zábava. ()

Ghedina

Neustálé nadávání jaký je kdo blb a tele a na co sáhne to zmrví,na to se nemusím koukat v bedně,když to okolo sebe poslouchám neustále pořád.Navíc jsem absolutní odpůrce všech těchto reality tv kravin,ale tady je to trochu o něčem jiném.Ty choppery jsou úžasné a navíc jako velkému fandovi těchto strojů mi dělá moc dobře,když můžu aspoň z části vidět jejich stavbu.Takže styl 0/obsah 100 celkem tedy 50%. ()