poster

Samsara

 • USA

  Samsara

 • Slovensko

  Samsara

Dokumentární / Dobrodružný / Hudební

USA / Indonésie / Singapur / Thajsko / Keňa / Dánsko / Brazílie / Jordánsko / Spojené arabské emiráty / Saúdská Arábie / Jihoafrická republika / Itálie / Ghana / Egypt / Čína / Japonsko, 2011, 102 min

Režie:

Ron Fricke

Kamera:

Ron Fricke

Producenti:

Dan Halsted
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aelita
  *****

  Bizarní svět pro bizarní existenci. Vzpomínky na minulost, současnost a budoucnost. Buddhova vize pod stromem bódhi. Meditativně reflexivní mozaika pozemských forem. Baraka č.2.(30.1.2013)

 • pevico
  *****

  Čeho si ve skutečnosti vážíme? Ničeho! Co pro nás znamená život na téhle krásné planetě? Nic extra! A co tu po sobě necháme? Bordel. Hodně silné okamžiky v životě lidí různých kultur a náboženství proložené nádhernými záběry přírody. Musím se přiznat, že v pasáži se zbraněmi jsem sotva dýchal...místo toho, abychom bojovali společně, bojujeme proti sobě..lidstvo si asi opravdu nezaslouží nic jiného, než vyhlazení..a kdo za to může?(5.1.2013)

 • anais
  *****

  Myšlenkově nic převratného, ale vizuální zážitek nádherný.(27.12.2012)

 • joehot
  **

  Vizuálně strhující. Ale já tyhle angažované, západ strhávající kritiky prostě nežeru. Všechno nové je špatně? Všechno konzumní je špatně? Máme meditovat a přestat žrát? Pak by možná měli tvůrci odložit kamery a jít svá pokrytecká poselství vytesat do hliněných destiček.(26.9.2015)

 • liskam
  ***

  Nějaké ty pocity to vyvolalo, což byl dle mého hlavní záměr tvůrce. Ale zdaleka nebyli tak silné, jako v Baraky. Za mě 60%(23.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace