Planetes
Scénář:
Ičiró ÓkóčiKamera:
Sóta ÓjaHudba:
Kótaró NakagawaHrají:
Kazunari Tanaka, Sacuki Jukino, Ai Orikasa, Takehito Kojasu, Norio Wakamoto, Aikó Ogata, Tecuo Gotó, Maiko Itó, Kumiko Watanabe, Nobujuki Hijama, Šózó Iizuka, Unšó Išizuka, Rjó Kamon, Rjúdži Nakagi (více)Hrají
Kazunari Tanaka
Japonsko
Nejlepší seriály:
Haikjú!! (2014) (seriál)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (seriál)
Samurai Champloo (2004) (seriál)
Sacuki Jukino
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Hikaru no go (2001) (seriál)
One Piece (1999) (seriál)
Ai Orikasa
Japonsko
Nejlepší seriály:
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (seriál)
One Piece (1999) (seriál)
Takehito Kojasu
Japonsko
Nejlepší seriály:
Sósó no Frieren (2023) (seriál)
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Initial D: Second Stage (1999) (seriál)
Norio Wakamoto
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Kenpú denki Berserk (1997) (seriál)
Aikó Ogata
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Planetes (2003) (seriál)
Detektiv Conan (1996) (seriál)
Tecuo Gotó
Japonsko
Nejlepší seriály:
Hunter x Hunter (2011) (seriál)
Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)
One Piece (1999) (seriál)
Maiko Itó
Nejlepší seriály:
Planetes (2003) (seriál)
Tennis no ódži-sama (2001) (seriál)
Speed Grapher (2005) (seriál)
Kumiko Watanabe
Japonsko
Nejlepší seriály:
One Piece (1999) (seriál)
Dobrodruzi z vesmíru (1986) (seriál)
Tomo-čan wa onna no ko! (2023) (seriál)
Nobujuki Hijama
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Initial D: Second Stage (1999) (seriál)
Initial D (1998) (seriál)
Šózó Iizuka
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Unšó Išizuka
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Initial D: Second Stage (1999) (seriál)
Rjó Kamon
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (seriál)
Šinsekai jori (2012) (seriál)
Rjúdži Nakagi
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Kovboj Bebop: Lovec odměn (1998) (seriál)
Monster (2004) (seriál)
Rjúzaburó Ótomo
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Initial D Fourth Stage (2004) (seriál)
Masajo Kurata
Japonsko
Nejlepší seriály:
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (seriál)
Jungle wa icumo Hare noči Gú (2001) (seriál)
Inujaša (2000) (seriál)
Acuši Kisaiči
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (seriál)
One Piece (1999) (seriál)
Satomi Kórogi
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (seriál)
Ničidžó (2011) (seriál) - herec, vypravěč
Kazuo Oka
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Jú Šimaka
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Kenpú denki Berserk (1997) (seriál)