poster

Nebezpečná zásilka

 • USA

  Overnight Delivery

 • Slovensko

  Nebezpečná zásielka

Romantický / Komedie / Road movie

USA, 1998, 85 min

Režie:

Jason Bloom

Scénář:

Steve Bloom

Kamera:

Edward J. Pei

Producenti:

Brad Krevoy

Střih:

Luis Colina

Scénografie:

Marek Dobrowolski

Kostýmy:

Kathleen Detoro
(další profese)
 • KarelR
  ****

  Jako mladší jsem to hrozně žral a teď rád zjištuji, že to nebylo nízkým věkem. Jedna z nejlepší rom-kom devádesátých let, ve které se nešetří skvělými hláškami ani šílenými situacemi a dá se na ní koukat pořád dokola. Paul Rudd je tím správným typem ulítlého sympaťáka a sexy Reese Witherspoon už tehdy dávala najevo, jak velký komediální talent v ní dřímá. Škoda že je u nás Nebezpečná zásilka poměrně neznámá, takovéhle filmy by se měly reprízovat několikrát do roka.(24.3.2008)

 • Gemini
  ****

  Excelentní romantická teenage road movie, která staví na podobně scestném jádru jako Trojská Válka s Jennifer Love Hewittovou...na jedné straně máme pitomoučkou blonďatou mrchu s potřebou někoho ovládat a na straně druhé bezkonkurenční tmavovlasou Ivy Millerovou alias Reese Witherspoon alias holku od rány a skvělou kámošku, která má neuvěřitelný smysl pro sarkasmus. "Hlavním hrdinou" je Wyatt Trips alias Paul Rudd alias Phoebein pošahaný přítel:P Zápletka je celkem solidně popsaná v textu distributora, ale kdo neviděl Reese jak diktuje onen "originální list" po tom co celý večer poslouchala Tripsovy nářky, ten si tuhle ženskou doopravdy nezamiluje:) A abych vás navnadil ještě trošku víc, Reese tady své půvaby předvede opravdu okouzlujícím způsobem;) a navíc se předvede jako nejlepší roztleskávačka jakou jsem kdy v životě viděl...a to předvede jen tři písmena:) A když ke vší té romantice a legraci zahraje pohodová muzika, může divák konstatovat, že tímhle rozhodně čas neztratil. V daném žánru rozhodně doporučuju, 70%.(22.11.2003)

 • misterz
  ****

  Pravdepodobne archetyp všetkých strelených komédií ako napr. Road Trip, kde hrá hlavnú úlohu zastavenie nebezpečnej zásielky svojej vyvolenej, pričom v priebehu bláznivej naháňačky si chalan obyčajne uvedomí čo je naozaj dôležité a u ktorej žienky je to pravé orechové... Musím uznať, že táto 90-ková verzia sa mi páčila najviac, je to milé, správne humorne uletené, napínavé, romantické a hlavné postavy si sympatie diváka získajú už hneď od začiatku. Nemôžem zabudnúť ani na nostalgickú dobovú atmosféru, ktorá sa tu snáď pripomína v každej maličkosti. Veľká spokojnosť. 75/100(13.12.2015)

 • Tommassi3
  ***

  "Jedině menší dotek smrti dokáže muže přinutit mluvit pravdu.." ;)(7.2.2015)

 • BioGrower
  ****

  Dobré. Veľmi dobré. V rámci teenagerských komédií ("Prcičky" ale nečakajte) priam výborné. Videl som to už dávnejšie, preto by som si to rád opäť zopakoval. Sympatickí herci, zaujímavá zápletka, dobré vtipy. Odporúčam...(22.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace