poster

Nebezpečná zásilka

 • USA

  Overnight Delivery

 • Slovensko

  Nebezpečná zásielka

Romantický / Komedie / Road movie

USA, 1998, 85 min

Režie:

Jason Bloom

Scénář:

Steve Bloom

Kamera:

Edward J. Pei

Producenti:

Brad Krevoy
(další profese)
 • misterz
  ****

  Pravdepodobne archetyp všetkých strelených komédií ako napr. Road Trip, kde hrá hlavnú úlohu zastavenie nebezpečnej zásielky svojej vyvolenej, pričom v priebehu bláznivej naháňačky si chalan obyčajne uvedomí čo je naozaj dôležité a u ktorej žienky je to pravé orechové... Musím uznať, že táto 90-ková verzia sa mi páčila najviac, je to milé, správne humorne uletené, napínavé, romantické a hlavné postavy si sympatie diváka získajú už hneď od začiatku. Nemôžem zabudnúť ani na nostalgickú dobovú atmosféru, ktorá sa tu snáď pripomína v každej maličkosti. Veľká spokojnosť. 75/100(13.12.2015)

 • slatkac
  ****

  Paul Rudd a Reese Witherspoon v super komedii.(14.6.2011)

 • Tommassi3
  ***

  "Jedině menší dotek smrti dokáže muže přinutit mluvit pravdu.." ;)(7.2.2015)

 • HomeAlone
  *****

  Pozeralo sa na to velmi dobre a ani na chvilu to neposobilo trapne - co je problem väcsiny romantickych komedii . Skvele , skvele a este raz skvele(21.1.2010)

 • kingik
  ***

  Wyatt Trips jednoho dne zavolá své přítelkyni Kim a její spolubydlící mu oznámí, že je venku s jakýmsi Rickerem.Trips navštíví kamarádku, striptérku Ivy, která mu dá radu a sice pomstít se za zlomené srdce originálním dopisem do kterého vloží fotku nahé Ivy a použitý kondom. Druhý den se ale Wyatt dozví, že jeho dívka nebyla venku s žádným mužem ale se psem. Trips musí okamžitě zachytit a stornovat nebezpečnou zásilku a spolu s Ivy se vydá na cestu kde ho čeká jedno bláznivé dobrodružství za druhým. Komedie veskrze příjemná s trošku větším komediálním potenciálem než nakonec z něj vzešlo a nespornou výhodou také je, že není až tak odhadnutelné jak to celé dopadne.O dobrou zábavu se starají tehdy málo známí a dnes už ostřílení v žánru Paul Rudd a Reese Witherspoon. Od vzniku filmu už uplynulo drahný čas a tak se nějaká ta svěžest postupně vytratila, ačkoliv film jako takový má svá silná a slabší místa, ale celkově pobaví. Mé hodnocení: 60%(26.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace