poster

Nebezpečná zásilka

 • USA

  Overnight Delivery

 • Slovensko

  Nebezpečná zásielka

Romantický / Komedie / Road movie

USA, 1998, 85 min

Režie:

Jason Bloom

Scénář:

Steve Bloom

Kamera:

Edward J. Pei

Producenti:

Brad Krevoy

Střih:

Luis Colina

Scénografie:

Marek Dobrowolski

Kostýmy:

Kathleen Detoro
(další profese)
 • ajuska
  ***

  Celkem příjemná oddychovka, neurazí, nenadchne.(24.6.2006)

 • _DAVE_
  ***

  Ideální srandička pro sobotní večer u TV.(23.3.2013)

 • Chrustyn
  ***

  Zábavná romantická komedie o cestě dvou rozdílných lidí za páskou, skrývající tajemství, které by její příjemce neměl vidět. Pokud jste viděli novější "Road Trip" (který je mimochodem zábavnější a odvázanější) víte co od filmu očekávat, akorát zde je partička kamarádu nahrazena, slaboušským mladíkem a odvázanou dívkou (mladý Rudd a Witherspoonová).(5.2.2013)

 • lopata555
  ****

  Nebezpečná zásielka nie je len romantická komédia. Skrýva toho viac, lásku dievčaťa ktorá pre kamaráta spraví veľa, láska ktorá stojí vedľa vás a vy ju nevidíte. / Film som prvý krát videl veľmi dávno, možno nostalga, možno Reese /(25.6.2013)

 • Gemini
  ****

  Excelentní romantická teenage road movie, která staví na podobně scestném jádru jako Trojská Válka s Jennifer Love Hewittovou...na jedné straně máme pitomoučkou blonďatou mrchu s potřebou někoho ovládat a na straně druhé bezkonkurenční tmavovlasou Ivy Millerovou alias Reese Witherspoon alias holku od rány a skvělou kámošku, která má neuvěřitelný smysl pro sarkasmus. "Hlavním hrdinou" je Wyatt Trips alias Paul Rudd alias Phoebein pošahaný přítel:P Zápletka je celkem solidně popsaná v textu distributora, ale kdo neviděl Reese jak diktuje onen "originální list" po tom co celý večer poslouchala Tripsovy nářky, ten si tuhle ženskou doopravdy nezamiluje:) A abych vás navnadil ještě trošku víc, Reese tady své půvaby předvede opravdu okouzlujícím způsobem;) a navíc se předvede jako nejlepší roztleskávačka jakou jsem kdy v životě viděl...a to předvede jen tři písmena:) A když ke vší té romantice a legraci zahraje pohodová muzika, může divák konstatovat, že tímhle rozhodně čas neztratil. V daném žánru rozhodně doporučuju, 70%.(22.11.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace