Lawrence Talbot po smrti své matky opustil rodinné panství a zamířil za oceán, kde se stal uznávaným hercem. Jednoho dne za ním do divadla přišla snoubenka jeho bratra Bena Gwen Conliffeová, aby mu sdělila, že se Ben ztratil. Žádá ho o pomoc. Lawrence jí vyhoví a vrátí se domů, kde na něj kromě sarkastického otce čeká i hrůzostrašná legenda o krvelačném monstru s nadlidskou silou, které se po nocích toulá po okolí a vraždí vše živé. Těla, která se najdou v lese, jsou roztrhaná. Lidé nevěří, že by to udělal člověk, připisují to vlkodlakovi, který zabíjí své oběti, když je měsíc v úplňku. Lawrence je vůči těmto povídačkám zpočátku imunní, stejně jako inspektor Scotland Yardu Aberline, jenž vede pátrání po zmizelém. Lawrence se rozhodne, že celé věci přijde na kloub. (TV Nova)

Aina

Ja vam proste nevim: Spickovi herci(kteri dokazuji dnes a denne v jinych filmech jak skvele umi hrat), krasna a propracovana vyprava, skvele masky a triky, spousta krve, pomerne smysluplne nacrtnuta psychologie polstav, pocta starym hororum...... Zni to vyborne, a melo by to skvele fungovat, jenze.... Vlastne je z toha jedna velka, trochu bombasticka, dlouha, NUDA. (Sice je cloveku chvilema chudaka chlupace - teda jeho lidske poloviny i lito(pro pripad ze nekdo precejen netusi o koho jde, nebudu jmenovat abych nespoilerovala;-).) dokonce i lito, trochu, ale tim to tak asi hasne. Film, aspon pro mne, tak nejak vyzniva bez napeti a bez stavy. Ano, krve a rozsapaneho masa je tu sice vic nez zdravo, jenze reziser nam tu pred ocima porcuje obeti sice s vizualni intenzitou a odpudivosti hodnou slasheroveho psychopata, ale zahadne se mu to dari delat zpusobem, ktery vyvolava asi takovou emocionalni odezvu, jako u soudniho patologa s 30letou praxi vyvola ledvina nalozena roky ve formaldehydu - na fotografii. Priznavam se, ani Hugo a jeho variace na agenta Smitha, z minulosti a vlastne dobrym umyslem, to pro mne nezachranila, a uplnym koncem jsem se uz jen proklikala) Neverila bych, ze to nekdy reknu, ale to jsem se mnohem vic bavila i u podivnosti "Bratrstvo vlků - Hon na bestii " nez u Wolfmana( tam i vyrazne delsi stopaz byla pred temi mnoha lety tak nejak snesitelnejsi, zabavnejsi...:))) .) Mozna jsem moc prisna, ale kdybych na to byla zamirila do kina, film by pro mne souperil o prvni mista v soukromem zebricku kategorie Zklamani roku:) ()

Figuto

A zas. Stylizace jak reklama na Colu, cool kamerové nájezdy a veškerý prostor vyplněný nenápaditou hudbou, v takových kolejích já nejedu. Vlkodlaci dobře, brutální, pěkně vyvedení, nemazlí se, ale chybí tomu jiskra, atmosféra sotva postřehnutelná. Už se schylovalo k finále a říkal jsem si, jestli to nenechám na druhý den. Nenechal, ale podle toho vypadá hodnocení. ()

Calvus77

Velmi stylová atmosféra viktoriánské Anglie a Psa Baskervillského. Velmi neotřelá zápletka. Takže co tomu schází? Hloubka! trochu více psychologie postav a ubrat tý akčnosti, případně počítačových efektů a byla by to lahůdka radost pohledět! ()

ixel1

Pro mě obrovské zklamání. Vůbec mě to nedokázalo vtáhnout do děje, natož abych se aspoň chvíli bál nebo mě mrazilo v zádech, což jsem od filmu Vlkodlak celkem očekával :-/ ()

madline24

Nepovedené. Benicio Del Toro předvedl z mého pohledu nezajímavý výkon (pokud vůbec měl co hrát) a tak nějak mi do té role ani do filmu nezapadal. Navíc mi neskutečně vadila naprosto nulová chemie mezi ním a Emily Blunt, která vypadala ve scéně, kde se políbili, jak když do minuty uteče nebo se pozvrací (nebo oboje). Kromě toho je první polovina filmu takřka o ničem. Dvě hvězdy dávám za vizuální podobu filmu a atmosféru. ()

NicNezNic

Plochost příběhu a noc ohlašující svit měsíce mě dohnali ke spánku, k čemuž mi výrazy herců, byť kvalitních a patřičně ošacených, jen dopomáhaly. Škoda, protože film má svou tématikou a technickým zpracováním potenciál. U toho bohužel zůstává; obsah, resp. děj je zahalen krásnou a dokonale neprostupnou mlhou (pokud se v ní vůbec něco ději podobného ukrývá). ()

Gazzellka

mnam mnam benicio del toro.... podaktore sceny vyzeraju ako z ciernobieleho frankensteina. hviezda za hopkinsa a jeho odtrhnutu hlavicku na konci, ktora sa odchlpi sama od seba a este sa aj usmieva :) hviezda za benicia, tie jeho ksichty nemaju chybu. hviezda za tradicne oblubenu emily a posledna a najvacsia hviezda za LIETAJUCE KONCATINY a HLAVICKY :D super retro :D ()

bizon.99

Dlouho jsem tento film přehlížel.Nakonec mi to nedalo a risknul jsem to.A líbilo se mi to moc. Skvělý herci a hudba.Už dlouho se mi nestalo,abych vydržel koukat přilepený na obrazovku od začátku do konce filmu.Nemůžu tedy hodnotit jinak než 100%. ()

jayjay11

Nebolo to nič oslnivé, no napriek tomu som si to pozrel celé. Herecké obsadenie ma k tomu donútilo. Trošku viac fantázie by tomuto filmu neuškodilo 60% ()

Burmák

Celkem slušný tempo na oddychovku :-) tedy má tohle dílko celkem spád a dějově frčí vpřed. Pěkný scény s krvavou kulisou. Nic nového se ani nedalo očekávat. Takže podtrženo sečteno pěknej průměr nic co by dílko katapultovalo na přední hranice žebříčků. ()

Mikkys

Není to špatný film, ze začátku vypadá velmi slibně. Později se stává trochu monotóní, žádný překvapivý moment. Ke konci jsem se skoro až nudil. Ale jinak pěkně natočená, dobrá kamera a střih. ()

cachanell

Tak tento vlkodlak byl skvělý. Zbožňuji Becia Del Toro - charismatický, temný - tak jako tato postava. Trochu mi vadila romantická struna příběhu - byla pro mě neumělá . ()

Sunky22

FIlm je takový jaký ho lze očekávat, ničím extra nepřekvapí, kromě jediné věci. Herci si odvádí to svoje. A sázka na Hopkinse je dlouholetá jistota. Nicméně jsem nepochopil masku vlkodlaka. Když jsem to viděl poprví, podruhý, pokaždý musím se smát, ale na druhou stranu je to něco tak extra, že si to dokonce zasloužilo oskara za masky, tak to poklona. ()

oliamiri

Mám rád historické horrory, zejména Drákulu,a musím se přiznat že klasický příběh o Vlkodlakovi sem viděl ůplně poprvé. A bylo to zklamání jako hrom. Dobrá byla hudba hodně podobná té z Drákuly od Coppoly. Atmosféru to samozřejmně mělo taky dobrou o to nic. A ještě se mi moc líbil závěrečný souboj vlkodlaků ten byl fakt dobrej. Ale jinak slabota. I triky mi přišli takový hodně slabý tak na úrovni Underworldu a to se mi zdá dost málo na film kde se objevuje jenom jeden až dva vlkodlaci. Hopkins dobrej, Del Toro slabší a bohužel má oblíbená herečka Emily Blunt selhala úplně. Chemie mezi Del Torem a Blunt nebyla vůbec žádná a opravdu sem jí nevěřil ani pozdravení. No a samotnej příběh byl velice předvídatelnej a hodně jednoduchej až bych řekl že možná i docela slabej. Jo a zapomněl sem pochválit krvavý scény který byly fakt brutální. Ale jinak tři hvězdy s odřenejma ušima. ()

dancingclown

Musím říct, že mě Vlkodlak dost zklamal. Čekal jsem opravdu něco víc, než prokletou vesnici plnou strašně naivních lidí, navíc rasistů vůči cikánům. Naprosto nechápu, jaký účel měl tajemný děda ve vlaku, který daruje Lawrencovi hůl s rukojetí vlkodlaka. Navíc jsem předpokládal, kdo je tím monstrem, Hopkins se svojí odtažitostí naprosto prozradil. Ze všeho nejvíc mě mrzí, že tvůrci nedali Geraldine Chaplinové dostatek prostoru, takhle její postava úpně zaniká. Ke konci filmu mi to trochu připomíná Van Helsinga, jenom on nezabije ji, nýbrž ona jeho... 45% ()

Plechovka95

Velice potěšující tvorba. Dobré brutální scény a nádherná temná atmosféra staré Anglie. Až na pár nudných scén a takového pomyslného převzetí žezla na konci ve vlkodlačení,je to dobrý film :) ()

Benicio Del Toro ostřeluje Enterprise

Benicio Del Toro ostřeluje Enterprise

06.11.2011

Natáčení Star Trek 2 začne v lednu a J.J. Abrams ladí obsazení. Už víme, že se kompletně vrátí posádka první části, tedy Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Karl Urban, Simon Pegg, John Cho a… (více)

Del Torův vysněný projekt zkrachoval

Del Torův vysněný projekt zkrachoval

09.03.2011

Když Guillermo del Toro se slzou v oku opustil Hobitín, zdálo se, že mu Hollywood kývne na cokoli. Proto se s vervou pustil do svého vysněného projektu, adaptace antarktického hororu H. P. Lovecrafta… (více)

Oscar 2011 - výsledky

Oscar 2011 - výsledky