Terkel má problém

Pozor – tento film není pro děti!!! Bláznivá komedie o tajné lásce, ”psychovrahovi”, železných tyčích, kanapi a přátelství na zkoušku. Terkel je žákem základní školy. Trochu slaboch, ale jinak ok. Terkel nemá snadný život. Jeho psychopatický strýc Stewart právě napadl dva ostré hochy z Terkelovy třídy, Nigela a Saki. A co uděláte, abyste odvedli jejich pozornost z myšlenek na pomstu? Začnete si dobírat ošklivé děvče z vaší třídy, Tlustou Doris.... Ale kdo by si pomyslel, že ona vyskočí z okna? Že začnete dostávat smrtelné výhrůžky, že nový učitel a milovník zvířat, Justin, nemá tak úplně čisté svědomí, jak by se čekalo, a že vlastně nic není, jak se zdá? Alespoň ne pro Terkela... (oficiální text distributora)

Jardatekk

Čekal jsem něco trošku jiného a o to to víc jsem byl překvapen touto morbidní pohádkou. Když k ní dále připočtu Marka Ebena v dabingu jako Gunnara musím říci, že jsem se docela zasmál :D ()

antragus

Abych to tak nějak řekl v intencích filmu samotného: A tohle mělo jako kurva bejt co? Pro haranty mi to místy přijde až příliš úlet, jako teenage komedie zase příliš stupidní jak fórkama tak celým dějem. Leze mi z toho jedině zhulená případně ožralá teenage. Jo, neříkám, že jsem se ani jednou nezasmál, ale jako celek… Hmmm… ()

Smartynko

Animáciou to nie je Dreamworks a už vôbec nie Pixar, ale je to v pohode. Niektoré slabé hodnotenia sú zbytočne prehnané. Nikto to nepropagoval ako nejakú konkurenciu zabehnutým 3D animačným štúdiám takže rýpať do kvality animácie je trochu mimo. Miestami je tá animácia naozaj viditeľne slabá ale podstata tohto animáku je inde a nie v prepracovanosti animácie. Utkvelo mi v pamäti dosť veľa hlášok a po pozretí som si ešte pospevoval niektoré songy. Niektoré som si dokonca neskôr púšťal na YouTube takže u mňa fakt spokojnosť a som rád, že aj malé nezávislé štúdiá vedia vyprodukovať niečo čo ma milo prekvapí... ()

Chlo0opek

Přišlo mi, že těch vulgarit bylo až moc. Občas se člověk zasměje, ale jinak je to tak na to jedno podívání dostačující. ()

eL.

Naprosto skvělá oddechovka. Se South Parkem to nemá absolutně nic společnýho (nechápu proč to lidi srovnávaj-jakože vulgární animák=parodie na SP?? WTF). Dásnká "pohádka" o starostech školáka proložená dobrejma hláškama, Dabing je přirozený a sedí, stejně jako nevšední humor. A paní Pampeliška Vyhulstromová? Prostě good ()

P@\/EL

Krapet netradiční animovaný film, který se snaží být originální, a to možná trochu úkor scénáře. Terkel a spol překvapí poněkud nekonvenčí mluvou a několika povedenými sprosťárnami. Hodně drsný byl taky Terkelův strýc. ()

charles3

Dánská odpověď na kultovní South Park asi nevstoupí do filmových dějin ani se nedočká stejně kultovní obliby, ale za (alespoň 1-2) vidění stojí - už kvůli záměrné nekorektnosti, svérázné animaci, místy brutálnímu humoru, vychytanému českému dabingu (Kotek, Izer, Eben) a dvěma zcela odlišným písničkám. Pokud vás nedojme ta učitele Gunara o malém Kwongovi, tak vás zaručeně ohromí Jasonův milostný song, který si podle mě zasloužil minimálně Evropskou filmovou cenu pro nejlepší píseň a který už od prvního shlédnutí suverénně vévodí mé osobní hitparádě filmových zamilovaných "slaďáků" :-) "Jak jsem moh nevidět, jak jsem moh nevědět, až teď tě v plné kráse vnímám..." :-) Za zmínku také stojí domácí nehody Terkelovy mladší sestry a pravidelné automatické "Ne" jejich otce jakožto univerzální odpověď na všechny vyřčené i nevyřčené otázky. Dost by mě v té souvislosti ale zajímalo, jak Terkelovým rodičům dopadl ten jejich opožděný svatební obřad... ()

draxxi

Chvilku komedie, chvilku vazne k zamysleni... V kazdym pripade vazne drsnej animak... K tomu dobrej dabing a ctvrta hvezda za super pisnicky... 3/5/2020 73% ()

Carlito1

Tohle je prostě film mojeho dětství. Viděl jsem ho poprvý, když mi bylo asi 8. Možná to je taky důvod, proč mluvím tak sprostě :D. Super film, sprostá komedie, co se ničeho nebojí. ()

Kaleidoskop

Již film sám o sobě je skvost, ale když si ho dáte s českým dabingem, který je plný různých odkazů a geniálních rapových textů, pak teprve pochopíte pravou podstatu tohoto díla. ()

Tongo

HRŮZA !!! Jinak se to popsat nedá, postavy jsou příšerné ,muzika je otřesná , a už  vůbec nemluvím o animaci která i na rok vydání ,mohla být desetkrát lepší ! Abych se přiznal, nedokázal jsem se dívat ani na prvních deset minut filmu ! Za mě prostě katastrofa a 1 hvězda ,nic víc ani nedokážu dát . ()

skydlin

Dávám jen 4 hvězdičky, ta pátá je za NEJLEPŠÍ ROMANTICKÝ SONG, který zatím k mým uším dolehl. Neuvěřitelné jako kanál. ()

kubass

Možná je to jen prvotní nadšení, které opadne, nebo momentální rozpoložení, ale fakt mě to pobavilo. Animace jako taková má značné mezery (nemuselo to být nutně 3D, protože je to "in"), ale děj je svižný a hlášky hutné. Výjimečně doporučuji dabovanou verzi - M. Eben coby učitel působí dost jako freak. ()

Krystofore

U mě by to bylo za čtyři hvězdičky, ale ty písničky jsou tak výborný (vopíchat se di.... :oD ), že za ně jednu přidávám a celkově se tenhle film řadí k mým oblíbeným. Ještě, že mě ségra varovala, že není vhodnej pro děti, jinak bych už malýho lákala na pohádku :o)) ()

Giovanni

* Za to, že to není americký, * za hlášku "Nikdy nevíš, kdy se ti může hodit železná tyč" :D a ** za "Vopí**at se jdi..." song v dabingu :D Koukat na to v originále, tak bych se asi docela nudil, ale dabing tomu dal šmrnc a i když je to opravdu totální hovadina, tak si ode mě **** zaslouží :) Howgh ()

jimondrugs odpad!

Trapné, hloupé, hrozné, zoufalé...film naprosto o ničem. Nijak mě to neobohatilo, ba naopak si myslím, že je to snad nejhorší film, který jsem kdy viděl. Jediný co se mu povedlo, tak ukrást mi 75 minut života. ()