Dohazovač

Ženíchov svedok

Komedie / Romantický

Velká Británie / Maďarsko / Německo / USA, 2005, 92 min

• Hrabka

Pitomoučká komedie, na kterou bych normálně rozhodně nekoukal. Když nám to ale pustili v autobuse, kde je sotva co jiného na práci, tak jsem se tím teda prokousal. Nutno říci, že bylo chvílemi docela těžké to vydržet. Naivních situací je zde plno, přihlouplý děj nezachrání ani žádný vtip. Konec typicky americký. Za Amy Smart palec nahoru a ten děj si taky aspoň jednu zaslouží, ale víc ani ťuk. Jsou mnohem lepší slaďárny. 40%(26.9.2010)

Tak to byla zas jednou příjemná nadprůměrná komedie, která se komedií fakt nazvat dá. Když už sem se nesmála, tak sem se musela alespoň pousmát.. :) bylo to fajn.. tři a půl *(30.7.2007)

no bad but not masterpeace , but it is funny(28.12.2007)

• katuska138

Podprůměrná romanťárna vhodná tak akorát pro holky, co v pátek večer nemaj nic lepšího na práci než ležet v posteli s flaškou vína, krabicí kapesníků brečíc, že jednou se pro ně takový princ určitě taky najde.(18.2.2013)

Slibný počin leč stále o tom samém....nádherná Amy Smart svým úsměvem dá filmu mnoho.(30.9.2009)