Dohazovač

Ein Trauzeuge zum Verlieben

Ženíchov svedok

Komedie / Romantický

Velká Británie / Maďarsko / Německo / USA, 2005, 92 min

Na tento film se rozhodně stojí za to podívat. Je zde plno scén, u kterých jsem se dost nasmál. Před záčátkem jsem si myslel, že to bude další nudná béčková komedie, ale naštěstí jsem se mílil a užil jsem si tuto komedii ve skvělém stylu...(2.7.2007)

Kupodivu velmi příjemný film a nečekaně druhá nejlepší věc, kterou StudentAgency nabídla při jedné nehorázně dlouhé cestě autobusem.(9.9.2011)

Velmi obehraný scénář, který je dějem asi nejlépe srovnatelný s filmem RANDE S CELEBRITOU s Kate Bosworth! ... Nehodlám tyto dva snímky rozebírat. Jen chci podotknout, že DOHAZOVAČ pro mě byl příjemnou a místy i vtipnou podívanou s překrásnou Amy Smart, která (spolu s S. Townsendem a S. Greenem) vykouzlila 3.5*! :o)(24.6.2007)

Typicky průměrná romantická komedie, která neurazí .. 5/10 = 55%(19.6.2013)

Tak to byla zas jednou příjemná nadprůměrná komedie, která se komedií fakt nazvat dá. Když už sem se nesmála, tak sem se musela alespoň pousmát.. :) bylo to fajn.. tři a půl *(30.7.2007)