Dohazovač

Ein Trauzeuge zum Verlieben

Ženíchov svedok

Komedie / Romantický

Velká Británie / Maďarsko / Německo / USA, 2005, 92 min

Vtipné a kupodivu až do konce (protože přijít v neoprénu a fraku překazit svatbu, to je velmi neobvyklé a pokřiveně romantické). Je to nejspíš tím, že absentuje typicky přesládlý (rozuměj stupidní) zámořský pohled na dané téma (dík za to). Jinak atributy tohole romanťáku zcela zapadají do vyjetých kolejí - zamilovaný smolař, ujetý kamarád, banda zvláštních kamarádů, svatební zlatokop... Vše je to hezky natočeno, ozvučeno a příjemně zahráno, takže proč ne.(3.7.2007)

Prostě klasická komedie, která neurazí ale ani nijak nepřekvapí...a všude je spousta červených autobusů(30.9.2009)

Možná byste řekli, že je to jenom další americká komedie, jakých je spousta, ale já nemůžu souhlasit, protože jsem se opravdu neskutečně bavila. A to od začátku až do konce.(18.11.2008)

Film z rodu milých. Lehce humorné komedie dávající nahlédnout do života v Izraeli. Za samozřejmou lehkostí pořád v někde v zátylku sedí prožitý holocaust, který poznamenal všechny zúčastněné včetně těch, kteří jej neprožili.(22.6.2014)

no bad but not masterpeace , but it is funny(28.12.2007)