Dohazovač

Ein Trauzeuge zum Verlieben

Ženíchov svedok

Komedie / Romantický

Velká Británie / Maďarsko / Německo / USA, 2005, 92 min

Prekvapivo dobré a miestami prekvapivo originálne, hoci úprimného smiechu sa divák nedočká a koniec odhadne ešte pred začiatkom filmu. [53%](14.4.2009)

• Deimos

TV/// Obsazení 4/10 Děj 3/10 Hudba 4/10 Efekty 4/10/// +snad jen ten dramatický závěr mě nenechal chladným -ani jeden z herců mě nezaujal, děj je takový nijaký, ani jsem se nějak nesmál, nebavil/// Dohazovač mi trošku připoměl nedávno viděný film Mužská záložitost. Tento zmíněný film byl hodně bláznivý a taky dost trapný, ale dokázal ve mě vyvolat nějaké pocity a navíc tam perfektně hrála Julie Stiles. Zde jsem podobné naděje vkládal do Amy Smart. Bohužel nestalo se, nějak mě neokouzlila. No a samotný film mnou úplně prošuměl aniž by člověk postřehl nějaký náznak zábavy. Navíc jsem v tom měl docela zmatek./// Celkem 36%///(21.2.2009)

• TeeAge

|| Scenár: Stefan Schwartz, Ed Roe | Hudba: James Edward Barker, Tim Despic | Produkcia: Niel Peplow | Rozpočet: 11 miliónov $ || Tento typ deja ma vždy divným spôsobom iritoval, že prečo, nebudem riešiť. Je to znovu a znovu to isté, čo sme už nespočetný krát videli, akurát s väčšiou dávkou anglického humoru a nálady. To sú jediné dôvody, prečo sa na tento film aspoň raz dá bez bolesti pozrieť.(12.9.2011)

Možná byste řekli, že je to jenom další americká komedie, jakých je spousta, ale já nemůžu souhlasit, protože jsem se opravdu neskutečně bavila. A to od začátku až do konce.(18.11.2008)

Wooow, tak takhle si představuju skvělýho spolubydlícího! Skvělá jízda .. Máme tu další romantickou komedii.(3.7.2007)