Dohazovač

Ein Trauzeuge zum Verlieben

Ženíchov svedok

Komedie / Romantický

Velká Británie / Maďarsko / Německo / USA, 2005, 92 min

I když je tenhle film kolosální konina, smál jsem se u toho. A to dost.(3.7.2007)

no bad but not masterpeace , but it is funny(28.12.2007)

• bouchy

Díky roli Setha Greena (ten malý dohazovač) měl film alespoň nějaký tah na branku, jinak to byla celkem nuda. Hlavní hrdina Oli mi vůbec nepřišel roztomile nemotorný a romantický, jak měl být asi představován, a celý film je až zbytečně přeslazený. Spíš je to taková pohádka pro dospívající... tahle to fakt nefunguje :). Navíc Amy Smart tu hraje neuvěřitelnou (ale jako vždy zatraceně sexy!) naivku, které stačí pošeptat do ouška pár zamilovaných slůvek a je v mžiku vaše. Nelíbilo se mi to ani jako oddechovka a koukal jsem na to jen proto, aby mi zoufale pomalu ubíhající cesta autobusem z Osla do Prahy utekla o něco málo rychleji.(5.8.2010)

Velmi obehraný scénář, který je dějem asi nejlépe srovnatelný s filmem RANDE S CELEBRITOU s Kate Bosworth! ... Nehodlám tyto dva snímky rozebírat. Jen chci podotknout, že DOHAZOVAČ pro mě byl příjemnou a místy i vtipnou podívanou s překrásnou Amy Smart, která (spolu s S. Townsendem a S. Greenem) vykouzlila 3.5*! :o)(24.6.2007)

Vysílala TV Nova ..(14.10.2008)