Dohazovač

Ein Trauzeuge zum Verlieben

Ženíchov svedok

Komedie / Romantický

Velká Británie / Maďarsko / Německo / USA, 2005, 92 min

Možná byste řekli, že je to jenom další americká komedie, jakých je spousta, ale já nemůžu souhlasit, protože jsem se opravdu neskutečně bavila. A to od začátku až do konce.(18.11.2008)

Velmi obehraný scénář, který je dějem asi nejlépe srovnatelný s filmem RANDE S CELEBRITOU s Kate Bosworth! ... Nehodlám tyto dva snímky rozebírat. Jen chci podotknout, že DOHAZOVAČ pro mě byl příjemnou a místy i vtipnou podívanou s překrásnou Amy Smart, která (spolu s S. Townsendem a S. Greenem) vykouzlila 3.5*! :o)(24.6.2007)

no bad but not masterpeace , but it is funny(28.12.2007)

Vtipné a kupodivu až do konce (protože přijít v neoprénu a fraku překazit svatbu, to je velmi neobvyklé a pokřiveně romantické). Je to nejspíš tím, že absentuje typicky přesládlý (rozuměj stupidní) zámořský pohled na dané téma (dík za to). Jinak atributy tohole romanťáku zcela zapadají do vyjetých kolejí - zamilovaný smolař, ujetý kamarád, banda zvláštních kamarádů, svatební zlatokop... Vše je to hezky natočeno, ozvučeno a příjemně zahráno, takže proč ne.(3.7.2007)

• katuska138

Podprůměrná romanťárna vhodná tak akorát pro holky, co v pátek večer nemaj nic lepšího na práci než ležet v posteli s flaškou vína, krabicí kapesníků brečíc, že jednou se pro ně takový princ určitě taky najde.(18.2.2013)