Vodnická čertovina (TV film)

Pohádka

Česko, 1995, 56 min

• hippyman

Čekání na nedělní poobědový dezert by se dalo vyplnit i duchaplněji, ale s nacpaným pupkem se těžko natahuje pro ovladač. A tak si říkáte, že z toho třeba nakonec něco vyleze. Ale krom hereckých výkonů slušně obsazené taškařice tahle TV produkce opět neměla co nabídnout. Slabá pohádka ze škatulky "jednou a dost". 40%(28.2.2016)

Ale jo, fištron, vodník, lakota - tyhle ingredience se mi docela líbily.(19.8.2012)

• Tommassi3

"Von se toho chleba vážně ani nedotk !! Aby to byl vážně vodník !!" - "Ale houby vodník !! Rozmazlenej kapr to je.." ;)(28.2.2016)

• Aleee89

Pohádku jsem viděla úplnou náhodou, dobrovolně bych se na ni zřejmě nezaměřila. Uznávám, že je vtipná a svým způsobem ujetá, to hodnotím pozitivně, v pohádce to na mě působí jako přidaná hodnota. Herecké obsazení bylo zajímavé, najde se i nějaké to poučení. Pořád je to ale televizní pohádka se všemi svými zápory.(26.3.2013)

Velmi vtipná pohádka o dvou pytlácích a jejich manželkách, které ve vidině výdělku dělaly vodní panny. Srdečně jsem se zasmál. Vlasta Janečková pohádky umí, jsou svěží a čiší z nich pohoda...(25.5.2008)