Rocky88

Opravdu napínavých hororů je dnes poskrovnu. Naposledy mě takhle napnula Darabontova Mlha, a pak (i předtím) dloooouho nic. Ale Aja to tady rozjel ve velkém. Brutální, napínavé, zábavné, sexy, bez hluchého místa. Tohle mělo jít do kin v létě. ()

Petoss1

Žiadne novátorstvo, len poriadne krvavé zábery a stovky malých zabijakov a sem tam nejaké to ňadro. Pohodová podívaná. 60% ()

bourec

Po přečtení zdejších komentářů,sem čekal opravdu parodickou blbost,navíc tady všichni psali,že jsou to samý samoúčelně nahý kozy,a porno kecy,a nevim co všechno se tady psalo.Nakonec ten film neni špatnej,ba právě naopak.Těch koziček sem moc neviděl,navíc když někdo točí lechtivý filmy,nebo pořádá miss mokrý tričko,tak asi kvůli vám nebude mluvit vo ceně ropy.Jinak samotnej film jede v kolejích podobnejch filmečků.Něco uvolní tu ohromnou sílu,ta se postupně zjevuje víc a víc,aby nakonec došlo k masakru.Ta poslední půlhodina,ta je tak výživná,že mě běhal mráz po zádech.A nebejt to takhle sebeschazující,se spoustou zlehčujících keců,a kamerovejch blbůstek,tak ani nevim ,jestli by to někdo rozdejchal.Fakt hustý.80%. ()

cariada

Tak tomuhle jsem se celkem vyhýbal, neboť jsem se bál, že to bude jak je u zvířecích hororů blbost, ale podle poměrně velkého hodnocení, jsem se k tomu přece jen dostal. A musím uznat, že to vůbec není špatné, ano zápletka je v celku jasná, ale o tu tady nejde, a rybky jsou moc pěkný a hladový. K tomu spousta pěkných holek , který ukazují co se dá a scéna s penisem neměla chybu. ()

Crawler-D

Občas jsem si nebyl jistý, jestli ještě koukám na film, nebo jenom na softporno. Snímek cílí na nejnižší možné pudy – sexuální a sebezáchovy. Přičemž ani jedno mi nenabídlo jak hororové napětí v klasickém smyslu, tak bezbřehou blbost béčkových slátanin. ()

Amroth666

Z nevinných prvních minut se vyklubal neskutečně krvavý výborný horor. Vybroušená závěrečná třicetiminutovka jasně potvrzuje, že moderní hororoví fanoušci chtějí hodně krve a hodně strachu. Alexandre Aja jako snad jediný hororový režisér jde s dobou. Tohle není ten typ filmu, kde se na konci dozvíme pointu příběhu, kde budeme čekat na konečné věty. Je to strhující závěr s hodně agrenalinu a trochou Ajaovské fantazie. Myslím, že tohle se povedlo hodně, ale nemá to na jeho dřívější dvě perfektní hororové pecky Hory mají oči a Zrdadla, ale k pěti hvězdám tohle nemělo daleko. Vidíte. I hodně krve a krásné holky se můžou potkat v jeden okamžik. Jinak holky byly opravdu krásné. :-* O tom žádná. ____ Pěknej pozoun. "Díky". __ "Pěkný Prsa". Díky. ____ ()

Pajky3

Myslim, že povedená předělávka. Jako hororová jednohubka to bylo velice dobrý. Samozřejmě, že se tam muselo narvat co nejvíc spoře odděných dam, ale i přesto. Navíc ultimátní nájezd piraň na studentíky bylo fakt hustej. Trošku si to u mě pokazil konec, kde bylo hodně rezerv, ale i tak to pobavilo ()

Wormboy

Toto bolo v nasich kinach? A dabovane? Hahaha...dnesny svet je fakt divny. Aja od zaciatku (a to nielen tohto svojho filmu) dokazuje, ze ma nesmierny talent na budovanie atmosfery. Film sa vyvija velmi slubne, ultrabeckove vyznenie ma spravny smrnc, no s prichodom rybiciek, filmu dochadza akoby dych. Pirane su hnusne, tesaky maju ostre, krvi je hojne, no stale mi pripada, akoby rezisera niekto drzal za gule a tak nemoze prezentovat odvratenu stranku krvavej zabavy ako to spravil vo vyrazne vydarenejsom remaku The Hills Have Eyes. Co to mohol zachranit este zaver, ak by sa lahko vymenil prezivsi subjekt na jachte, co by mohlo dat filmu spravny punc antimoralnej bizardnosti, no nestalo sa....Z vysledku, hoci nie je zly, som vsak v podstate sklamany...toto mohlo dopadnut ovela ovela lepsie...aj preto len 2,5/5* ()

destroy83

Komentář může obsahovat případné spoilery. Vskutku luxusní béčková a zatraceně krvavá zábava plná bradavek a kousanců. Aja vyšvihnul remake rybí klasiky na jedničku a to hlavně díky notné dávce humoru a ansáblu kvalitních herců, takže se divák kromě taškařic kozatic a ukouslého penisu dočká také kvalitní dramatu. Příběh je prostý. Nastává holiday a do polozapomenutého městečka se sjíždějí davy, aby si na místním jezeře užili pořádnou kocovinu a miss mokré tričko. Zrovinka ovšem rupne dno jezera a do vody plné lidí míří hejno prehistorických po krvi lačnících ryb. Páteř příběhu tvoří mladý hošan toužící po krásné kamarádce. Shodou okolností se dostávají oba na člun po kozách lačnícího režiséra, který hodlá prázdninovou atmošku a krásy tamní přírody využít jako pozadí pro co nejlepší záběry bradavek. Pak už jen samozřejmě chybí místní policie, která hodlá všechno spasit a velmi chutný koktejl na ploše necelé hodinky a půl je namíchán. Všem hororovým fandům přeji dobrou chuť a věřte, že tohle chutná i na podruhé. Za mě bez debat plný počet. ()

Maty85

Nemyslím si, že by tendle remake byl lepší než původní verze. Nicméně technologie a chuť diváka po potocích krve se značně navýšila a po vizuální stránce to je úplně o něčem jiném. Vidět to na plátně ve 3D, tak věřím, že bych se i ke 4* příbližil... ()

c.tucker

Nečekal jsem, že se to zvrhne v takovou neuvěřitelnou parádu. Udržet tu tenkou hranici mezi napětím, sexem, vtipem a gejzíry krve asi nejde, ale tady tomu pánovi režisérovi se to povedlo jak nejblíže to šlo. Prostě miluju Jerryho O'Connella v roli vyjetýho pornomakera. Všude mraky koz, ať už v plavkách či nikoliv. Sympatičtí hrdinové - Jessica Szohr na předním místě, i když některá chování postav byli trochu mimo, ale na rozdíl od ostatních podobně laděných snímku, byli hodně v centru dění a alespoň trochu přemýšleli, i když musíme odpustit nějaké ty berličky v podobě, že všechno klape podle plánu. U tohle snímku jsem učůrával blahem nebo smíchy (scéna se silikony je velice silná, ale rázem jí přebije ta s penisem). P.S. Celé se to natáčelo na Lake Havasu v Arizoně, kde se natáčeli i dva díly Flash Fest: Wild Party Girls a plno podobných věcí. ()

Jermann

Docela cool nářez srovnatelný s béčkovými krváky z osmdesátek, kde nejde o nic jiného, než kdo, kdy a jakým krkolomným způsobem bude ohlodán.. MTV Beach party přesně dle mých představ. Začátek s Richardem Dreyfussem je docela funny, ale koho jsem si nejvíce vychutnal, byl "great Scott!" Christopher Lloyd v roli pro něj více než typické. ()

Immortal17

Nejlepší mořský horror, který byl kdy natočen (když ovšem nepomyslím na první díl Jaws), ve filmu je to samá piraňa, samý zub a litry krve. Přesně takhle by měl správný horor vypadat. Napětí vládlo od začátku až do úplného konce. Kdo se chce kochat krvavým masakrem na plážové párty? Tohle je film přesně pro vás! ()

pankreminek

Suprová horrorová komedie, která si na nic nehraje. Kozy a přerostlý pirani = super kombinace + ňáký ty nechuťárny a hodně dobrý obsazení pro takovejhle film. Prostě paráda. ()

Benjamin-L

Skvělý remake který podle mě je mnohem lepší než originál Alexandre Aja umí točit krváky to už víme od Hory mají oči ale tohle toje teda pecka. ()

okkac

Masakr. Je dobře, že se Aja utrhl ze řetězu, vážněji a méně brutálněji by to nefungovalo. Takhle je zde mnoho šťavnatých killů, včetně Richarda Dreyfusse, Eliho Rotha, Kelly Brook (hot as hell), Riley Steele, Vinga Rhamese a Gianny Michaels. I to laciné CGI k tomu nějak pasuje. 7/10 ()

Deyw

Aja je bůh :D ze začátku sem měl strach z dabingu,že to bude pěknej průser..no nebylo tak zas tak hrozný..3D bylo fajn,hlavně při hlodání piraní :D mno jinak piraně byli pěkný mrchy :D Sexy kočky,krásný těla a hodně krve :) primitivní film co maximálně zabaví..nemůžu si stěžovat :) ()

stOKYi

kozy kozy samé kozy :) . Nič kvalitnejšie som tu nevidel. Vlastne aj masaker bol riadny. Ináč blbosť ktorá sa len tak nevidí. Kvalitou to siaha na filmy Edwarda D. Wooda juniora. (13.10.2010 ) ()