Epizody(8)

Každodenné radosti i starosti malých chrobáčikov. Malebný bábkový seriál pre najmenších. (dyfur)

RadimFišer

Geniální a láskyplné dílo skutečného a světly broučků prosvětleného tmavého a reálného života. Tento film působí silou dětství a štěstí. Vzpomínky na zimu, na krásu našeho života. Zminiaturizovaný svět lidí. Jedna z nejlepšách pohádek ze všech a přitom tak tajemná až tragická. Nechápal jsem jak mohli dát do pohádky dítě na vozíčku, to jak se maminka trápí a brečí. Dosti mě to před spaním skličovalo. Ale teď si rád zavzpomínám na ty nádherné časy u večerníčku. Bylo to prostě fantastické ()

zona

Nepochopitelné, proč tyhle krásné Broučky, výtvarně půvabné a namluvené mnoha velkými českými herci, uzamkli v TV do trezoru a místo nich pouští ty ošklivé a nudné nové? ()

xxlch

A bylo jaro.Všechno kvetlo,ale pravšechno...a plejáda krásných českých hlasů .Tenhle byl první a i když byl ČB,stejně byl nejlepší a krásně laskavý jako Janinka. ()

zly.dvojce

Za to, že jsem na to jako malý člobrdík koukal s otevřenou pusou, za vydatného veselí mých rodičů, kteří se baili tím, že jsem to žral tak dokonale, že jsem nevnímal cokoliv co se dělo kolem mě a jen jsem opakoval když pučmeloun nesl mísu medu "Pozór, ať to nevyleješ" ... ()

ondey

Nejsem asi správný Čech, ale mně se ani předloha nikdy nelíbila. A Večerníček proto u mě taky nevyhrál. Chybí vtip, dětský jazyk. Ponurost a vážnost jsem jako děcko nemusel... ()

eFOXsize

Tohle staré původní zpracování mi přišlo vždycky divné, neklidné. Za prvé jsem jej viděla až po zpracování z 95' a za druhé je to trochu děsivé (loutky malých brouk, čenobíle, brr). V tomto ohledu jsem rozmazlená určitými standardy, do kterých se člověk narodil a s kterými vyrůstal (a se kterými nakonec stárne, ale to už je člověk tolerantnější). ()

JSSVLVKMK

Já si nemůžu pomoct, ale tenhle Večerníček na mě vždycky působil hrozně depresivně a jako malá jsem se ho občas i bála! :D Teď se tomu směju, ale vím, že mě jako malou deprimoval! Rozhodně je to moc dobrý kousek, a tak po vyprůměrování pocitů z dětství a nynějška dám 3 hvězdy! :) ()

RaidingTombs

Mozna jeste o neco lepsi nez pribehy vcelich medvidku. A ano, souhlasim s ostatnimi, je to trochu desive na to, ze je to pohadka. Ale krasne se u toho usinalo :) Dalsi cesky klenot! ()

Ondr4H

Dle mého názoru jediná verze Broučků, která je nejvíc přátelská k dětem. Zde se nedočkáte ani jedné Chudobky... ()

AnniqueCh

Musím se napřed přiznat chtě i nechtě že i mně tenhle Český večerníček neminul, a že nepatří mezi mé nejoblíbenější a ani oblíbené i přesto že rodiče a prarodiče zkrátka předešlé generace ho i s knižní předlohou milovali. Neměla jsem ho ráda za 1. kvůli hrozné nudě námětu který mněl být jako pohádka spíš než jako dokument o broučcích zkrátka o všemožné hmyzí havěti a v dnešní době navíc jedovaté přilétající odněkud ze špinavých zemí a za 2. Kazit dětem radost z bezstarostného dětství a traumatizovat je v předškolním věku povídáním o životě a smrti bylo odporné i přesto že v dřívějších dobách to bylo normální jenže ne vše  co bylo normální dřív by už dnes mělo být také normální jestli že chceme  aby šla doba ku předu a k lepšímu. ()