Simon a Stanley jsou venkovská dvojčata žijící v horách. Simon je mentálně postižený a před mnoha lety právě jeho ruka zapříčinila smrt vlastních rodičů. A zabíjení mu zachutnalo, což na vlastní kůži okusí pětice studentů, kteří si vyrazili na prázdniny k řece. Simon s nimi rozehrává brutální krvavou partii a jednoho po druhém likviduje stále bizarnějšími nástroji. A nepřestává ani poté, co se ukáže, že jeho zvířecí chování neušlo pozornosti svědků – skupině hráčů paintballu. I je čeká strašlivá smrt, protože kdo se postaví Simonovi do cesty, nemá šanci přežít. Jediný, komu se to podaří, je mladá dívka. Ale bylo by bláhové předpokládat, že pouze ona sama může zastavit čisté zlo. Bestiálně krvavý splatterhoror natočil v lokacích kalifornského Grass Valley režisér William Dear. (oficiální text distributora)

endrix

Dva nosáči tankují super, vraždí lidi a psy, sestrojují krumpáčomety a jsou vlastně... Co že to vlastně jsou? Simon říká: WTF. Skoro celý film bylo hodnocení jasné: odpad. Bez smysluplné dějové linie, bez zajímavých postav, bez zajímavé pointy. Ale konec to maličko zachránil. Ne úplný konec. Kdo přežil tuhle "zábavu", chápe. Tak jednu hvězdu. Aby bylo jasné, že i WTF může mít svou hodnotu. ()

Smashed

Dle mého názoru průměrný horor. Děj je o tom, že chlápek s rozdvojenou osobností nahání po lese partu teenagerů a vraždí je pomocí krumpáčů. Jakože asi dobrý, už jsem viděla lepší, ale na druhou stranu i daleko horší horory. ()

Ammit

C. Glover a B. Glover v levné řežbě. No jó, když si parta teenagerů zajede do zapadákova si zakouřit a zasouložit, nemůžou čekat, že místní burani jim to budou tolerovat. ()

flyer.nick

Průměrný, stokrát obehraný, vyvražďovací horor v lesích. Občas to má jiskru a nebo i zajímavý nápad, ale uhozené pasti a uhozený konec to dost sráží. ()

pajjaH

Klidně se to mohlo jmenovat místo Simon říká - Krumpáč lítá..:oD je to taková patlanina víc hororů dohromady mi přišlo.. Bát se nebudete.. Prostě taková jednohubka, víckrát už ne e. Ta druhá hvězda je hlavně za toho špeka, dobře mu ho smotal..:o) ()