Simon a Stanley jsou venkovská dvojčata žijící v horách. Simon je mentálně postižený a před mnoha lety právě jeho ruka zapříčinila smrt vlastních rodičů. A zabíjení mu zachutnalo, což na vlastní kůži okusí pětice studentů, kteří si vyrazili na prázdniny k řece. Simon s nimi rozehrává brutální krvavou partii a jednoho po druhém likviduje stále bizarnějšími nástroji. A nepřestává ani poté, co se ukáže, že jeho zvířecí chování neušlo pozornosti svědků – skupině hráčů paintballu. I je čeká strašlivá smrt, protože kdo se postaví Simonovi do cesty, nemá šanci přežít. Jediný, komu se to podaří, je mladá dívka. Ale bylo by bláhové předpokládat, že pouze ona sama může zastavit čisté zlo. Bestiálně krvavý splatterhoror natočil v lokacích kalifornského Grass Valley režisér William Dear. (oficiální text distributora)

aLPaC

Bože! To byla ale 3,14čovina. Hodně dlouho jsem neviděl tak nesympatické a zároveň hloupé hlavní teenage postavy. Takže chyba je rozhodně na straně herců i scénáristů. Dvě holky jsou sice docela sexy, ale to bohužel nepomůže. Hlavní buran/vidlák/magor/Glover mě neskutečně prudil svojí uječeností, takže jsem ani neměl komu fandit. Jo a ty cool krumpáčový katapulty byly děsně trapný! Jednu hvězdu dávám za atraktivní prostředí, kde se děj celou dobu odehrává. Jinak ale nikdy více! ()

moiiz odpad!

Neviděl také pičoviny svět. Jsem ochotný občas něco zkousnou, ale tento "film" jsem s dovolením nedokoukal. Banda demntu ve složení 3 super kočky (jedna nadržená, druhá v růžovým a třetí tvářící se inteligentně), nabušenej vylízanec myslící snad jen třetí nohou a hláškující vyhulenec, se vydají na piknik. Narazí tam na dva degeny. Začne vyvraždovačka, nějakým zahadným zpusobem se do toho přimotají další oběti. Maník použivá k zabíjení různé variace na krumpáče, dojde i na krumpáčomet. Vydržel jsem to dalších 15 minut s nadějí, že z lesa vyskočí Chuck Norris a trochu to tam poladí. Bohužel se tak nestalo a šel jsem radějí spát. Post scriptum: omlouvám se za spoiler, ale jinak to nešlo. ()

Heroine

Nutno dodat, že je Crispin Glover dost solidní herec. Nic jiného mne ale nezaujalo, a takový podprůměrný horor člověk zase rychle zapomene. ()

mourinho

Je to na hraně. Nesympatičtí teenageři, řada nelogičností, dialogy nemají hlavu, o patě ani nemluvě, hloupý závěr......no, ale tak nakonec to přeci jen bylo docela zábavné a krumpáčomet hrubý, tudíž jsem přivřel obě oči a tu třetí hvězdu přidal. Ale jak říkám, je to fakt na hraně! Jo a ten oficiální text distributora mi také nějak nesedí... ()

Hapretor

Je mi úplně jedno co pošahaný Simon říká! Já říkám, že tohle je totální hovadina! Jedna hvězda za pár vtipů (např. krumpáče), ale je to na hranici "idiotické nudy". Např. "Wrong Turn" (jedna až čtyři) je taky totální píčovina, ale aspoň opravdu vtipná, tohle je jen blbé. Ale musim uznat, že herec v roli Simona/Stanleyho nebyl tak špatný. ()

Étienne

Škoda, mohol to byť veľmi zaujímavý film. Crispin Glover dokázal, že šialencov vie zahrať naozaj na výbornú, a William Dear, že sa dá natočiť i väčšia "úchyláreň" ako Wrong Turn 2. Ale... som zvyknutý, že v podobných hororoch konajú postavy nelogicky, čo sa však dokázalo tu... Jednu hviezdičku dávam za Crispinov výkon a druhú za naozaj originálny krompáčový masaker... ()

CharlieSs odpad!

Chtěla jsem zabít čas, a koukla jsem na tohle. Prvně jsem si myslela, že to podle popisku nemusí být špatný napříč nízkému hodnocení. Ale řeknu vám... Jestli chcete zabít čas jako já, ujistěte se, že ten čas je opravdu natolik zbytečný, abyste se podívali dobrovolně na tuhle sračku. ()

Petulka88 odpad!

Podle obsahu měl být jeden z ústřední bratrské dvojice mentálně postižený. Jenže tady jsou dementi úplně všichni, v čele se scénáristy (pokud tohle veledílo nějaké má). ,,Děj" přináší mnohé inovace do hororového žánru. Např.: Po lese pořád pobíhá Vietnamka s discmanem na uších, která vždycky přiběhne, když si chce někdo šuknout, prohodí nějakou moudrost a zase zmizí do lesa. Po tom stejném lese pobíhá i maniak, který disponuje krumpáčometem (stejné jako raketomet, ale střílí to krumpáče). Na začátku se zjeví podivná holka na koni a zase zmizí. Na konci je tu zas, ale nikdo se neráčí divákovi vysvětlit co to má jako být. Tomu říkám tajemno... Navíc Crispin Glover přehrává jak o život, to se taky jen tak nevidí. Tohle je zkrátka blbost jako kráva a nezachrání to ani originální likvidace totální smažky nebo jedny vcelku pěkný kozičky. Simon říká: Ruce pryč od téhle sračky! ()

mira.l odpad!

No a já už jsem si myslel, že mi Blake Lively unikla, že jsem ji v průběhu celého tohoto veledíla nepoznal. A ona se zatím pro jistotu ukázala až na samém konci. No, možná je to tak lepší. Zdravím do Spojených vrzavě-zrezlých krumpáčoven amerických. ()

Ewík

Kam až může vést záliba v krumpáčích... Hand sandwich a smoking kills sice dobrý, ale jednou to stačilo. ()

Angel30

Tomuto hororu jsem se opravdu celou dobu jen smála - což není nic co hledám u kvalitního hororu. Už předem jsem ale věděla, že to nebude nic extra. Lesem lítající střeva a vyhulenej týpek, který si jointa neodpustí ani když kolem něj lítají krumpáče. Určitě by to chtělo žánrově zařadit i jako komedii ;) ()

nnikynka3 odpad!

Největší kravina století, film nemá hlavu ani patu a na začátku to vypadalo že vrahem je Stanly. Dokonce mají i továrnu na krumpáče, jinak si nedovedu vysvětlit, kde jich vzaly tolik. ()

Pitryx

Takové blbinky se mi líbí. Nesmysl za nesmyslem se valí na diváka, který je z toho na maděru. Ale gore tu je a několik dobrých masek taky. A Crispin Glover mne přesvědčil. 201503178029/8333 ()

honzic

Sice je to spíše B až Céčkový horor s nízkým rozpočtem a jednoduchým dějem a slabými herci, ovšem pár vraždících scén mi přišlo docela drsných a hororové napětí sice chybí, vraždí se moc brzo, ovšem thriller je to určitě. Měl něco do sebe. Jen jsem trochu nepochopil, zda vše dělal jen Stanley nebo i Simon. Hodnocení: 50 % ()

djbarrel odpad!

40 % ? A za co proboha ? Parta dementů pobíhá po lese a honí je magor o kterém člověk neví jestli je opravdu magor a nebo taky jen dement. A tenhle magor/dement likviduje ostatní dementy pomoců různých krumpáčostrojů, ze kterých jsem měl jen výbuchy smíchu, ale určitě jsem se vůbec nebál. Týpek byl asi na výprodejích v Mountfieldu jinak nevím. Konec byl opravdu z říše snů ! Jak jinak si vysvětlit, že se oběť mohla schovat v doutnající mrtvole nebo to že záporák bez problémů rozdejchal rozpolcení lebky sekáčkem ....prostě hrozná sračka, která se snaží tvářit jako horor, ale přitom je to opravdu jen sračka. 10 % ()

Happy98

Krumpáčomet, lítající krumpáče ze stromu, už jen kvuli tomu bych si to klidně pustil znovu. Nevim jestli je to horor/komedie nebo spíš komedie/horor, ale velmi dobře jsem se u toho pobavil :D ()

Charvy.666

Něco tak dementního jsem opravdu nečekal.Ten film nezachránilo ani velmi slušné gore.Všechno ostatní bylo tak stupidní že jsem po 15 minutách chtěl film vypnout.Takové nelogické chování vyloženě nesympatických postav se jen tak nevidí.Navíc sem to sehnal jen s cz dabingem a to byla teprve katastrofa.30% ()

ElisD

To je jeden z nejrozporuplnějších filmů, které jsem viděla. Chvíli jsem se bavila úžasně, chvíli jsem si ťukala na čelo. Geniální dialogy, které rozesmějí. Hororové scény jsou spíš jako z parodie, surovost snímku mi přišla jako pěst na oko. Ale Crispinu Gloverovi jsem to celou dobu žrala, byl opravdu strašný hnusák. Chvílemi 100 %, chvílemi 0 % (kéž by to šlo i do mínusu), takže dávám tři hvězdy. ()