Aktuálně.cz (Irena Hejdová)

"Sněženky a machři 2 nesahají původnímu filmu ani po kotníky, přesto o dnešní době vypovídají možná víc, než by se na první pohled zdálo, a víc než řada umělecky ambicioznějších filmů." více

FanMovie.cz (Viktorie Melešová)

",,Všichni se jenom opakujem.” Tahle věta ve filmu zazní z úst Mariky a velmi trefně vystihuje i celý film." více

Filmo.cz (Petr Semecký)

"Tauš se vlastně celý film snaží stát na dvou židlích a koriguje vcelku vyvážený poměr mezi depresivními a komediálními momenty, co mu síly stačí. A kdyby se mu dvacet minut před koncem nepodlomily nohy (= Johnův scénář přitvrzuje), vystřelil bych Sněženky ještě o malý stupínek výš." více

Filmografie.cz (Daniel Krásný)

"Sněženky a machři po 25 letech nejsou výborný film. Zároveň ale nemůžu říct, že by mne nějak výrazněji zklamal, protože zpětně ani nevím, co jsem od něj vlastně čekal. Formálně je to slušné. Tauš za kamerou se snaží a chytlavé melancholické písničky si rovněž zaslouží jedničku." více

Filmpub.cz (Aleš Harazim)

"Sněženky a machři po 25 letech vůbec nejsou třeskutou komedií, která se očekává. Dokonce ani melancholickou nostalgií. Ten film je vlastně docela depresivní zasněžená povídka o nenávratném stárnutí. Velmi povedená."

Filmweb.cz (Stanislav Šulc)

"Problém přichází s hodnocením snímku, jehož některé složky patří mezi to nejzajímavější letos v českém filmu vůbec viděné, aby je pak utopila spousta nešikovnosti či neschopnosti. Škoda, protože materiál sliboval asi mnohem více, než ve skutečnosti snímek nabídne. Na druhou stranu mohl vzniknout i…" více

Lidovky.cz (Vojtěch Rynda)

"\"Vždyť už se všichni stejně jenom opakujeme,\" řekne Viky. \"Všichni jsme starý,\" poznamená později Marika. Film jim neudělí žádné rozhřešení a udrží rozčarovanou náladu až do hořkého konce. Má řadu chyb – ale tahle upřímnost z něj v českých podmínkách dělá podívanou pohříchu ojedinělou." více

MovieZone.cz (Matěj Svoboda)

"Pochvalu si zaslouží i Michal Suchánek za překvapivě hodně sebekriticky pojatou roli a především technická stránka filmu. O hudbě už jsem se zmínil výše. Je kvalitní, atmosférická a v případě, že by nemusela podbarvovat scény plné nezajímavých hrdinů, fungovala by dokonale. To samé se dá říct i o…" více

Premiere.cz (Václav Rybář)

"Zasněné písničky staví melancholickou atmosféru zpátky na nohy a upomínají na to, že tyhle postavy kdysi uměly rozesmát celý národ. Teď po letech mají ovšem plno životních mindráků, což znamená, že se hraje podle výrazně jiných not. A to je průšvih, protože ta tam je někdejší přirozenost a…" více