Ďáblovo dítě

• USA Babysitter Wanted (více)
všechny plakáty

Zdanie často klame. A niekedy smrteľne!  Angie Albrightová je študentkou histórie umenia. Ako väčšina študentov si potrebuje privyrobiť, a tak sleduje vývesku s inzerátmi, aby si našla prácu, ktorá by jej pomohla vylepšiť zlú finančnú situáciu. Odpovie na inzerát, ktorý hľadá dievča na stráženie. Dostane sa tak na odľahlú vidiecku farmu, kde má robiť opatrovateľku malého Sama , syna manželov Stantonovcov. Všetko je v poriadku, to však len do chvíle, kým nepadne tma. Potom sa začnú diať čudesné veci a namiesto stráženia malého chlapca bude musieť Angie bojovať o holý život... (oficiální text distributora)

Fallen_One

Povedený thriller, který ukazuje...velmi hodně a svou odvahou, provedením a atmosférou si zasluhuje 4 hvězdy. První polovina vesměs nudná, ale druhá to skvěle nahrazuje. Škoda jen, že to přežilo víc lidí, než to zpočátku vypadalo. Jinak naznačení druhého dílu...hned bych ho uvítal. ()

Sabrewulf odpad!

Chlap před vašima očima zabije a rozporcuje na kusy ženskou a vám se chystá udělat totéž (dokonce vás na to ještě upozorní!), vy ho tedy bodnete nožem do nohy a když leží na zemi, tak pochopitelně utečete a necháte ho tak. Aby to nebylo málo, tak to samé zopakujete ještě jednou po tom, co vás opět napadne. //// Prosím, přestaňte mě tímhle ubohým hororovým klišé trápit, už je to trapné. ()

markuc

Totalni hororove klise, v podstate vse, co jste videli v jinych filmech, sesumarizovane zde na jednom taliri. Ale natoceno dost spatne, se spatnymi hereckymi vykony a zaobalene tou nejhorsi hororovou zapletku, za posledni roky. Skoda dalsich slov... ()

Tomes83

Hledá se pečovatelka? Jak brzy zjistí, tak s malým chlapcem, kterého dostala na starost není něco v pořádku (už ta pestrá strava:)! Tím, čím se odlišuje od ostatních dětí, je největším překvapením filmu! Čekal jsem ale, že se právě proto více zapojí do hry a ukáže nějaké své (jistě dědičné) schopnosti! To se ale nestalo a všechno za něj odskákali (náhradní) rodiče! Takže se film změnil na klasickou vyvražďovačku a nepřinesl vůbec, ale vůbec nic nového! ()

Danny F.

Docela hustý film. Porcování lidského masa byl fakt zážitek. Lekačky taky ušly. Celkem je film velice dobrý. 65% ()

Vaklaf

Je pravda, že se jedná o takovou koláž známého a viděného, ale to podle mě není nic, čím by fanoušek musel pohrdat, pokud se dobře baví. A to já zase jo. Dokonce jsem byl i napnutej a měl mírně nepříjemný pocity. A po zásadním zvratu už jsem se jenom bavil ve společnosti řeznickýho fotříka. Jistě se nejedná o nic světobornýho, ale já byl spokojenej a kromě neoriginality nemám nic, co bych kritizoval. ()

sona123

Brutální, drsné. Zdá se, že rozpočet byl značně omezený, ta noha, co zbyla na řetězu, je tak okatě umělá :-) Od té doby, co se ukáže, co je synek zač, to začne být docela úsměvné. A jak proboha přežil ten policajt tu ránu sekerou? Závěr bez nápadu. Ale celkově to není zlé, o kapku lepší průměr. ()

majo_svk

Ach jaj, Diablovo dieťa prináša do hororového sveta len stokrát videné a stokrát počuté. Scenárista musel byť človek bez fantázie a tvorivosti. Nemá to atmosféru, je to predvídateľné, často nelogické a každý druhý pokus o dialóg je otrasný. Až na pár záverečných brutálnych scén je to veľká(okukaná) nuda. PS: Môžem ja za to, že horory milujem a pozerám aj väčšie sračky:) ()

Heero

Sexy 18ka jde opět hlídat rozmazlenýho fakana. Nic nového pod sluncem. Až na to, že je zde výborná práce s hudbou a zvuky a celé to má good hororový šmrnc, stejně jako Sarah Thompson :) Jinak děj s malým ďáblíkem, co žere lidský maso je tak trochu....no, dost stupidní. ()

Morico

Film je přeplněný nekvalitní "hororovou hudbou", která naprosto trhá uši a neplní účel ani na 1%. Na rok 2008 celkově dost uboze zpracované. Nálepku horor bych tomu opravdu nedával, nevím zda je to tím, že autorům dochází nápady a nebo tím, že divácí to chtějí, ale takzvaný "horor" založený na co nejvíce brutálních a krveplných scénách bez sebemenšího efektu mi nějak přestává bavit ... brutalita je zde opravdu naprosto bezvýznamná a k ničemu nevede. Chtěl jsem dát "odpad!", ale za celkem originální pokus o zvrat (ze kterého se ale nic nevyklubalo) dávám jednu hvězdu! ()

johnymdoe

Sláva..po několika hrůzách zase něco docela dobrého. Chvilkami jsem se i příjemně o hlavní hrdinku bál a hlavní záporné postavy byly správně záporní. Slovo "hungry" budu ještě dlouho slyšet a tak to má v dobrým hororu být . Docela vřele bych mohl doporučit nebýt toho podivně náboženského začátku.I tak raději dávám 4 hvězdy..film pro mě tak na 65 procent. ()

jamesjimbo

nuda, vš v tomto filmu jste už mohli vidět 1000x jinde a daleko lépe. ale hlavní hrdinka je krásná, tak jednu hvězdičku :) ()

M.Myers

Hmmm, tak tady ten slušně rozjetej horor/thriller po půlce filmu nehorázně zesrali... A vypadalo to vážně nadějně, po půlce filmu přichází ale taková kupa hovadin, že to byl poměrně velký problém dokoukat do konce. ()

MickeyStuma

Příběh je vlastně složen ze tří velice známých motivů. Noční hlídání dětí či dítěte studentkou při kterém začne řádit nějaký zabiják, antikrist v podobě malého kluka a manželský pár odchytávající v tomto případě mladá děvčata, které pak hlava rodiny porcuje na kusy. A není to skloubeno zrovna špatně. Děj je jednoduchý a byť už po několika takovýchto filmech bohužel velice předvídatelný, neboť tu originálního absolutně nic není, nedá se říci, že by to nestálo za shlédnutí. Vytkl bych jen tu neustálou hororovou hudbu na začátku příběhu při každém náznaku něčeho podivného, když se vlastně nic neděje a je to zcela přirozené i pro romantické filmy. Ztrácí to tak vývoj dramatičnosti. Jinak o slasher či gialo se tu nejedná, takže hromady mrtvol a potoků krve se tu nelze dočkat. Scéna porcování jakožto dívčího masa vypadá jako z nějaké polní kuchyně a nic děsuplného na tom není. Takže když to shrnu, jedná se o jednoduchý snímek připomínající tři starší hororové motivy v jednom filmu a nic víc. ()

kersten

Škoda že celý dojem filmu pokazili rožky na hlave. To už bolo naozaj komické, hoci atmosféra bola dosť desivá. Bohužiaľ, je to len málo podpriemerný film, ale na dve hviezdičky je to zase málo. ()

Kadas97

Počas nudnej septembrovej noci niekedy medzi rokmi 2011 a 2013 sa mi nechcelo spať, keď som pozeral jednu z našich "super" komerčných TV sa to stalo. Začal horor a nebol to len taký hocijaký horor, bol to celkom dobrý horor (na TV pomery). Celkom slušne vybudovaná atmosféra a nadpriemerný záverečný zvrat umlčala moje ufrflané ja a so zatajeným dychom ho donútila dopozerať toto hororové prekvapko. 6 z 10 P.S. Ako môže nejaký zdravo uvažujúci človek preložiť "Babysitter Wanted" ako "Vidiecka farma"...hm? ()