Ďáblovo dítě

• USA Babysitter Wanted (více)
všechny plakáty

Zdanie často klame. A niekedy smrteľne!  Angie Albrightová je študentkou histórie umenia. Ako väčšina študentov si potrebuje privyrobiť, a tak sleduje vývesku s inzerátmi, aby si našla prácu, ktorá by jej pomohla vylepšiť zlú finančnú situáciu. Odpovie na inzerát, ktorý hľadá dievča na stráženie. Dostane sa tak na odľahlú vidiecku farmu, kde má robiť opatrovateľku malého Sama , syna manželov Stantonovcov. Všetko je v poriadku, to však len do chvíle, kým nepadne tma. Potom sa začnú diať čudesné veci a namiesto stráženia malého chlapca bude musieť Angie bojovať o holý život... (oficiální text distributora)

Ondrew

Neviem presne, co si mam o tomto pocine mysliet, nakolko v sebe spaja hned niekolko zanrov (slasher, exploitation, thriller) a okrem toho si doteraz spominam na vcelku humorne hlasky typu: "Same, podivej. Tady mas hroznou spoustu jidla, vidis? Same, nemusis jist mne" :). Ked k tomu pripocitam roztomile (pa)rozky na hlave istej nemenovanej osoby (nebudem predsa spoilovat, heh), vychadza mi z toho film, pri ktorom sa da celkom dobre zabavit. Nicim extra novym sice neoplyva, napady su taktiez povykradane z coho sa len dalo a herecke vykony drobatko kolisu, ale kupodivu to napokon vcelku funguje. 50%. ()

MUNRO odpad!

Neskutečná zhovadělost,absolutně bez špetky napětí.Ozvučení filmu,herecké výkony i stupidní chování postav-to vše jakoby kopírovalo trend hororů z 70.-80.let.A tehdy by snad i zaujal,dnes je absolutně k smíchu.Hlavní dětská herecká role je hrozná a její herecký představitel své party naprosto nezvládá,jen blbě čumí a ve chvílích,kdy má běhat mráz po zádech běhá akorát úsměv od ucha k uchu,jak nevěryhodně hraje.Když hlavní představitelka Sarah Thompsonová na konci filmu s hrůzou v očích utíká před malým klučinou,který v ruce třímá nůž,dosáhla má stupnice zhnusení vrcholu.Jeden políček a dítko by zabořilo svou tvářičku 20 centimetrů do bláta.Odpááád!!!! ()

Ace.A.T.L.

Au....au.....a ještě jednou au. Tohle bylo tak moc béčkový, až bych možná volil i další písmenka abecedy. Snad jen ta myšlenka(která absolutně nebyla dotažená do konce a zpracování bylo hrozný), pomohla tomu, že jsem nedal odpad. Jinak to byl děs, herecký výkony o ničem, celý to je nedotažený, hororová část snad ani žádná nepřišla a celkově to působí lacině, zbytečně a rozhodně to nestojí za to. Za mě 1* za náznak myšlenky, ale URČITĚ NEDOPORUČUJU ()

Mangano

Zajímavý námět, dobrý scénář, mizerná režije, nudná hudba a v drastických scénách typicky nevyužitý potenciál kamery kvůli ratingu. To vše, v kombinaci s nelogickým pobíháním hlavní ženské postavy po scéně (aneb běžíme pět minut k autu a až u něj si uvědomíme, že nemáme klíče, tak běžíme zase zpátky), mi vychází tak na jednu z pěti. Kdo dá víc? ()

Vital

Do hodiny nás provází samé bezduché lekačky,a pak se to trochu více rozjede s otevřením příběhu,ale i tak to je to stále béčko.Ale byl jsem rád,že tam nebyla žádná prsatá blondýna,která tam jediná bude výřit prach,ale normální brunetka Sarah Thompson,která má určitě filmové nadání,ale v tomto snímku ho díky režisérovy nedokázala projevit ()

teseth odpad!

Jako WTF!! Prvních 50 min je naprosto skvěle natočených a zpracovaných. Ač jsem hlavní hrdince nevěřil její posedlost vírou tak to mělo náboj a gradaci. Pak přichází průser, který zahodí vše o co se kdokoliv z herců pokoušel. Tenhle zvrat vás nakope a pak ještě poplive. Měl jsem chuť to okamžitě vypnout ale nakonec jsem se přinutil to dokoukat. Byla to hrůza. Po 50 minutě se asi tvůrci rozhodli naprosto změnit styl, žánr a scénář filmu a našít to na ten skvělej začátek. Nedoporučuji na to vůbec koukat, protože tohle beru jako naprostou zhovadilost! ()

chaosteory

Naši distributoři si aspoň mohli dát práci s míň odhalujícím názvem. Takhle už v úvodu letmým odhadem prokouknete děj a žádné extra překvapení se nekonají. To ovšem neznamená, že film nemá co nabídnout. Všechny role jsou obsazeny celkem příjemně a nikdo mě nenutil páchat sebevraždu. Děj odsýpá rychlostí světla a hle, je tu jedna nána na hlídání, malej otesánek, samozvaný svatý mstitel a . . . to uvidíte. Kombinace okultního tématu a "sedlácké" řezničiny moc nezkřípe a až na pár hororových neduhů se na to i dobře koukalo. Minimálně na jedno podívaní fajn. A já se jdu najíst :-) ()

prostoreka odpad!

Nikdy som sa pri tomto žánri tak veľmi nenudila. Dopozerala som to len preto, aby som sa ,,pokochala" hlúposťou hlavnej postavy, pri ktorej konaní som nevedela, či si zakrývať oči alebo sa držať za hlavu. Herecké výkony tiež nič moc, ale som nesmierne rada, že som sa dozvedela niečo nové o diablovi-čo konzumuje, čo pije a že ho zneškodníte v podstate veľmi rýchlo. Zavesíte ho dolu hlavou a voila. ()

pirate

Našlo by se několik nechutných krvavých scén, bez kterých bych se obešel, ale dám 40% už jen za to, že děj zavádí polovinu stopáže někam úplně jinam, než o čem doopravdy je. Škoda jen, že ve finále z toho nezbyde nic, než jen místy tvrdší krvák se zbytečně velkým množstvím napětí, které je v dnešní době už po všech stranách ohrané. ()

Filatov

Čekal jsem, že když je hlavní hrdinka křesťanka, tak že dojde na nějaké vymítání ďábla z malého Sama, ale všechno nakonec bylo trochu jinak. Ďáblovo dítě je mix hororu o ďáblu a klasické vyvražďovačky, ve kterou se film zvrtne ve druhé půlce. Malej Sam zahrál dobře, asi nejlíp ze všech a byl to hajzlík jak se patří a nečekal jsem, že rodiče pro uspokojení jeho chutí udělají opravdu vše :-) ()

Verulinek13

Dukaz toho, ze byt hodna mila holka se nevyplaci, nebot po takovych se ostatni jen vozi. V tom lepsim pripade. V tom horsim je nekdo sni. ()

Richie4422

Babysitter Wanted alebo dôvod prečo nikdy neopatrujte dieťa v dome na odľahlom mieste za mestom. A už vôbec nie, ak v chladničke nájdete len mäso topiace sa v krvi. Páčil sa mi old school nádych a klasická premisa zla a dobra. Škoda niektorých céčkových scén a hororových stereotypov. ()

KatnissEver

Jako babysitter a milovnice hororů jsem tenhle film prostě musela vidět! :D první půlka filmu byla super. Výborná atmosféra a úplně jsem si představila sebe, když večer hlídám. Pak se to zvrhne v řezničinu, která mi pořád připomínala jiné kanibalistické filmy. Až na přehnanou "lekající" hudbu (která byla až protivná) mě to přesto udrželo v napětí. Malý ďáblík umí být ale nenažranej spratek! :D ()

Kubasino

Příjemné překvapení. První třetinu filmu se prakticky nic neděje, aby posléze vše naběhlo do velkých obrátek. Zajímavá atmosféra a pár pěkných filmařských fines. ()

vantak

Priemerný 2v1 horor - strašidelčina vystriedaná mäsiarčinou. Nebyť miestami nelogického správania sa postáv (napr. ťahať do domu a nechať stáť dieťa priamo nad ležiacim útočníkom, pred ktorým utekajú, i keď chlapca mohla nechať čakať vonku pri aute), či "komentovania" vlastných počinov a hlavne stupídneho záveru, ktorým si autori nechali priestor na potenciálne pokračovanie, mohlo to byť o trochu lepšie. Takto je to 50% za nie úplne zlú atmosféru. ()

vrch07256732

Tak neviem. Podobných blbostí je ako maku, chlapček s rohami bol k popukaniu, jediná gore scénka s porcovaním tela stála za to, ale film sám o sebe - nuda bez výrazu, či nejakej atmosféry (aspoň pre mňa - niekto to vníma asi inak), klasika Americké vidlákovo, navonok usporiadaná (vidlácka) rodinka (nech žijú flanelové košele), opustená farma , atď... ježišikriste, koľkokrát ešte nám bude americká filmografia servírovať podobné klišé sračky? ()

Gannica odpad!

Odpad. Nechápu to hodnocení 4*, vlastně ani 3* Prvních pár minut by se dalo říct, ok, Angie hezká holka, zbytek až do konce blbost. Nedoporučuji vůbec na to koukat, snad jen pro ty co potřebují zaplnit černou díru na plazmě, na kterou se nikdo nebude koukat. Ale i tak...jen zbytečné náklady za elektřinu. ()