Tři středoškoláci najdou na internetu inzerát, prostřednictvím kterého jakási postarší dáma hledá partnery ke skupinovému sexu. Kluci jsou z toho hned celí pryč a rozhodnou se, že to zkusí. Vydají se k autorce inzerátu, ale vůbec nepočítají s tím, že je u cíle bude čekat něco jiného, než na co se původně těšili, a že se celá jejich cesta během krátké chvilky změní ve strašlivou noční můru. (AMC Czech)

Tristanian

Člověka už ani nepřekvapí, že je takový film na ČSFD podhodnocený (ale suveréně). Já dlouho nic tak originálního neviděl a nebýt na konci deus ex machina, vážně bych uvažoval o plném hodnocení. Opravdu vynikající film. ()

Retimo

Po dlouhé době co jsem nemusel u filmu vypínat mozek,abych se vůbec zvládl dodívat dokonce......a s hororem to nemá nic společného. ()

Scaevola

O čem že to bylo, mi vlastně prozradily až finální titulky, v nichž jsou herci a jejich postavy rozděleny do škatulek "Sex" - "Religion" - "Politics". Ale vzhledem k množství použitého střeliva, zcela nekompromisnímu zacházení s postavami a nebeským trubkám jsem ochoten odpustit i nepřítomnost Jaye a mlčenlivého Boba. Jestli takhle má vypadat budoucnost K. Smitha, zlobit se nebudu. ()

Emperor1

Bylo to nečekaně zábavné. Šílený pastor a jeho banda homofobních vidláků chtějí potrestat trojici nadržených týnejdžrů, jejichž jediným proviněním bylo, že si chtěli užít skupinový sex s postarší madam. Nějak se to celý zvrtne a vzniklou šlamastiku se snaží pořešit notně pohublý a sešlý John Goodman (málem bych ho nepoznal, ale pořád ještě má docela šmrnc), který má svý rozkazy. Oceňuji, že se nic nedělo dle mého očekávání. ()

jony5

It's mama death?:) film ako reklama na AK nekonecnej prestrelke medzi predstavitelmi zakona a evanielickymi fanatikmi. ()

koci

Nenechte se odradit modrým zbarvením stránky, Red State byl po dlouhé době filmem, u kterého jsem se těšil, co přijde v další scéně. Pojetí zápletky je neotřelé, odvážné. Kdo je tu hlavní postava? Jak má člověk vnímat záměrně rozbité posouvání děje? Je to masakr a Michael Parks byl je dokonalý. ()

zekon odpad!

20 minut trapné nudy vystřídá žvásty blijicí zhulený rádoby kněz......a tam to taky skončilo.........tlačítkem off..... ()

naytsirk

Možná jsem nebyl v té správné náladě na kousek tohot typu (sám jsem se divil, že mě to nakonec nebavilo, protože to je přesně šálek mého čaje). Třeba se k tomu ještě někdy dostanu... ()

montel

Trojice kamarádů narazí na internetu na starší ženu, která se chce nechat sexuálně uspokojit od více mužů najednou. Proto si domluví s klukama schůzku ve svém karavanu, kde by měla ona akce proběhnout. Po pár pivech však všichni kluci usnou a probudí se v nedobytném panství místního kněze, který káže velice zvláštním způsobem. Šílená sekta se tak chystá zabíjet...Šílený kněz, který zabíjí homosexuály a sexuální hříšníky a který má ve svém skladě pořádný arzenál zbraní. Ovšem půlku filmu prokecá, což mi hrozně vadilo. Taky mi vadil John Goodman v roli šéfa zásahové jednotky. S jeho kilama to snad ani nemysleli vážně. Film měl bohužel navíc, než čím se prezentoval. 45% ()

magero

Tento film velmi prekvapil (aspon mna urcite), cakal som ovela menej, ale... Zaciatok velmi klasicky americky az nudny, kde traja tinedzeri hladaju sexualne potesenie na internete a dostanu sa do sparov cirkevnej sekty, ktora dost krutym sposobom tresta "hriechy neveriacich". Zaujimava postava pastor podava velmi dobry vykon, niekedy az komicky, ale niektore myslienky boli urcite na zamyslenie, ze s tymto svetom nieco nie je v poriadku. Vo filme sa objavi aj stary dobry John Goodman, no az na par momentov myslim ze svoje najlepsie herecke casy ma za sebou. Na moje velke prekvapenie film nekonci happyendom "teda ako pre koho". ()

mirushbiatch

Prvych par desiatok minut,som to chcel vypnut.Neskor sa tam objavilo par mne znamych postav,od nastupu Goodmana ma to troska zacalo zaujimat,napokon to az tak zle nebolo,K. Smith je vuul a nic nez vuul :) ()

90125

Myslel som si, ze to bude dalsi z rady prihluplych hororikov, ale chvalabohu mylil som sa. Toto je celkom zaujmave a pomerne originalne. Ma to napatie, spad, pretoze je to sikovne, dynamicky strihane, vdaka comu ma film tempo. Je to skor triler, ako horor a od polovice je to vlastne strielacka, dost dobre urobena. Pribeh je v celku vlastne tiez prijatelny, hlavne preto, ze je prijemne nepredvidatelny. Fanaticki nabozenski pomatenci na jednej strane frontu a na druhej policajti (resp. establishment), ktori tiez nie su ziadni anielici. Figurky su zaujmave, John Goodman a aj ten pastor nemaju chybu. Hrozne mi bolo luto tych malych deti. Dospely sam rozhoduje o svojom osude a vie ho svojimi cinmi zasadne ovplyvnit, ale male dieta sa nevie branit. Tiez nechapem tych amikov, preco dovolia kazdemu idiotovi, aby mal zbran. Mozno aj o tom chcel byt tento film. 63 % ()

Fritaaa

Takhle to dopadá, když si někdo doslova vyloží Bibli. Podle začátku jsem čekal něco jiného, ale pozdější změna do akčního žánru zase nebyla úplně od věci. Alespoň nám zase nějaký film ukázal, jak si vláda může dělat naprosto co chce. ()

Tomulka

The American Dream. Jak bylo řešeno ve Watchmen a co se stalo s Americkým snem a komediant řekne splnil se. Tak v tomto filmu máte možnost vidět jak to asi vypadá :)) Je to mírně řešeno mazec. ()

Jste připraveni na mroží horor?

Jste připraveni na mroží horor?

18.07.2014

Další smithovka bez Jaye a Boba

Další smithovka bez Jaye a Boba

08.07.2010

A taky bez vulgárního humoru a popkulturních odkazů. Po krimikomedii Poldové zkusí Kevin Smith další nový žánr – horor. Přesněji řečeno – politický horor. Projekt Red State není žádnou novinkou,… (více)

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008