Tři středoškoláci najdou na internetu inzerát, prostřednictvím kterého jakási postarší dáma hledá partnery ke skupinovému sexu. Kluci jsou z toho hned celí pryč a rozhodnou se, že to zkusí. Vydají se k autorce inzerátu, ale vůbec nepočítají s tím, že je u cíle bude čekat něco jiného, než na co se původně těšili, a že se celá jejich cesta během krátké chvilky změní ve strašlivou noční můru. (AMC Czech)

Hyb_rid

Je mi úplně jasné na co Kevin naráží a dělá to opravdu dobře. A pro neznalé bych doporučil pročíst http://www.godhatesfags.com/ a nebo se podívat na epizodu The most hated family in America(a její pokračování), kterou má na triku Louis Theroux. ()

Phorbo

S nápadem by se dalo dělat víc věcí než to takhle zmrvit posranou sirénou. Todle si fakticky napsal sám Smith? Kde jsou ty jeho nápady ala Dogma, mallrats a spol? už samotné dva Goodmanovy telefonní solo rozhovory mě docela iritovaly. Nikde se taková scéna nevyskytuje. Jistě, není důležité s kým mluví, ale tak dlouhé hovory důležité pro vývoj filmu rozhodně nejsou. ono ani tak moc smyslu ten film samotný nemá. Sekta dementů proti špatnýmu rozkazu šéfů pánů agentů. todle není prostě moc dívatelný film, který bychom od smithe mohli čekat. ()

lukasd

Zajímavý námět, film je ale trochu nesoudržný - potácí se mezi žánry a nakonec jen tak vyšumí do ztracena. Ale i díky rozumné stopáži nenudí. ()

sona123

Horor, který je navíc krutě vtipný, zejména v závěru? Neskutečná kombinace, jedinečná a jen houšť. Tuhle jízdu jsem si užila a jsem ráda, že jsem nedala na komentáře některých uživatelů zde, kteří Red State posouvali podle mého názoru zcela chybně do vod určených pro teenagery. I my ze starší generace si můžeme přijít na své. ()

Mimomisu

mam rad filmy, ktere me rozhodi tim, ze si pohravaji s zanry (v dobrem slova smyslu). Nechapu moc vytku jednoho komentujiciho ke kamere a technickemu zpracovani, vidim to presne opacne. Slo by to udelat lip - scena kazani a zaverecna by zaslouzila nuzky, jako svine. Ale presto, tu atmosku to tam ma a zdarne vzdava hold podobnym 80s filmum. Horsi ctyrka, ale krasne vydrena ()

aLPaC

Kariéra Kevina Smithe přesně kopíruje tři desetiletí. V 90. letech točil fantastické komedie se svými kamarády a s Jayem a Silent Bobem, díky kterým si získal miliony diváků na celém světě. V novém miléniu přešel více k mainstreamu, ale zůstal věrný komediím. No a počínaje tímto filmem a rokem 2011 začíná točit k mému překvapení hororové kousky, které jsou většinou ale úplně mimo a celkem sračky. Vůbec nechápu, co se to s ním stalo. Ano jeho typický humor někdy svitne, ale jen výjimečně a prostě je to úplně jiný styl, než kterým si získal svou popularitu. Ta tak rok od roku pohasíná a pohasíná. ()

wampire23

What the fuck? Čo to malo akože byť? Kevin Smith, do dnešného dňa som ťa miloval. Dnes si však priniesol svetu rovnakú sračku ako pred časom priniesol skvelý Joel Schumacher v podobe Blood Creeku. Ako je možné, že režisér s toľkými skúsenosťami a úspechmi dokáže natočiť takúto hromadu sračiek? Veď to bolo takmer nepozerateľné. Herci nula bodov, príbeh (ak tu vôbec nejaký bol) nula bodov, réžia si malý bodík zaslúži. Johna Goodmana mi až bolo ľúto, keď si spomeniem na jeho slávne úlohy. No nejdem pokračovať, pretože by som asi slovka chvály nenašiel. Takto dávam jednu hviezdičku najmä z veľkej úcty ku Kevinovi Smithovi, inak by to bolo možno aj hodnotenie najnižšie. Kevin schop sa a vráť sa k tomu, čo ti šlo najlepšie. ()

kukentipla

O čem toje? Partička kamarádů přes internet našla šťabajznu co jim dá (najednou) a tak vyrazí za prvním šukem. Bohužel z bohyně lásky se vyklube členka bandy fanatických pošuků, kteří považují rádobyšukatele ze vřed na božím světě..... Co já NATO? Kevina mám hodně rád a Kevin asi nemá v lásce zaslepené věrobohy a tak do nich ve svých filmech šije verbálně hlava nehlava. Ovšem Red State to je jiná písnička. Písnička jejíž první sloka se tváří jako klasický slasher, druhá sloka je o ničem protože se v ní jenom žvatlá a třetí závěrečná sloka je kritkou sytému jako celku( a Kevin tentokrát nešije pouze slovy, ale také olovem). Dohromady to vše tvoří něco tak odpudivého jako je poslední album Coldplay. Jediné co stojí za zmínku jsou zcela překvapivé smrti hlavních hrdinů. ()

B_EyE

náboženský fanatismus, vláda, homofobie, bigotnost, není nic do čeho by se nadalo rýpnout... přihoďte na to tatrovku politické nekorektnosti a je tu klasický Kevin Smith ... ()

arcticsky

Michael Parks a John Goodman jsou výraznými postavami tohoto pro Kevina neobvyklého snímku...těžce potrhlá a úchylná nacisticko - náboženská sekta vs. policie 1:1. ()

Heero

Pokus o multižánrový film se nevydařil. Nakonec to není pořádně nic. Teda jedno to je určitě, odpad. Nejprve to má nádech, asi, hororu, kdy partička mladých hochů zareaguje na inzerát soulože se starší ženou. Potom se z toho vyklube pošahaná sekta, která nemá ráda homouše, kde má farář asi 20 minutý proslov, který unudil k smrti, pak přijede z ničeho nic FBI a začíná půlhodinová přestřelka, na kterou už jsem se snad ani nedíval, protože to fakt nemělo hlavu ani patu. ()

KOZEL84

Tak si Kevča natočil Grindhouse s vtipnou mší a babčama co to solí skoro jako děda Rambo.Nejdřív kritizuje toho,pak zas toho a ve finále nikoho.Jako takové-jo,kritizuje tyhle,ale ty druhé taky a stejně je to tak absurdní a bez zápalu,že nad tím všichni mávnou rukou,páč je to dohromady o hovně.Druhá půlka je už i mírně nudná.Prostě nemastný jak minule (i když jinde) a už by to chtělo nějaké to Jersey Represent!Další Gh za tři. ()

kesty

mám rád Kevina Smitha. Áno, som smithológ...ale zároveň mám rád aj dobré filmy, viem sa preto odosobniť od mena režiséra a zhliadnuť kvalitný film pokiaľ...pokiaľ teda kvalitný je. A ak sa niektorí z vás na tomto bavili, ja sa bavím na vás. Film je to nudný, rozťahaný, s nulovým posolstvom a témou (áno, ja viem o čom to bolo, ale na to aby som vedel že je svet zlý a plný paradoxov nemusím čumieť hodinu a pol na podobnú somarinu), neinteligentný, bez vtipu, emócie (akejkoľvek!) a pre mňa čistý odpad, ktorý som čakal skôr u tretotriedneho režiséra, ktorý vlastne nevie, čo chce povedať. Je mi smutno, že takýto "skvost" si pripíše na konto práve Kevin, ale ešte viac je mi smutno z toho, že mu to všetci žeriete. ()

TaanStari

Na jednu stranu brutální a nekompromisní, na druhou stranu kurevská nuda. Hlavně je průser v tom, že první polovina navnadí na horor, jenomže potom se začne střílet a střílí se až skoro do konce. Hodně ale pobavila nadsazená konečná scéna u soudu, ostatně kecání jde Smithovi mnohem líp, než akce nebo horor. ()

johnymdoe

To byl divný film...3x nebo kolikrát změna žánru, hromada známých herců a známý režisér, ale stejně taková podivnost..nevím zda hodnotit 4hvězdami nebo jednou. Každopádně mě zaujal. Ps.: já bych je postřílel všechny..na všech stranách. ()

Wolvie

Smith ještě umí být zábavný,pokud má šťavnatý scénář a nadšení pro jeho realizaci.Red State je možná často amatérský,ale zato velmi chytrý a zábavně podvratný,přesně jak jsem očekával.Smithova multižánrovost v posledních letech mě baví a doufám,že s tím blížícím se koncem kariéry to nemyslel tak docela vážně.Tvůrce jeho originality a kvalit by nám tu v budoucnu moc chyběl. ()

Hapretor

Dvě * jen díky začátku. A to jsem ještě mírný. Takové dílo s nečekaným zvratem v polovině se jen tak nevidí. Ta střílecí polovina je spíš k smíchu. Konec je vyloženě debilní. Ty kecy těch agentů v komisi? To, že Kevin Smith má v palici nas...., vim už od shlédnutí Zack a Miri točí porno. Tohle je další z jeho skvostů, kde jeho kreativita nezná mezí a chytrost snímku je daleko za ostatními. John Goodman ze zoufalosti. Musí se na starý kolena velmi nudit. Jeho role byla k popukání. Vedoucí zásahovky, jak má být. Až budu doma pěstovat trávu, očekávám, že mi do pokoje vrazí John Goodman se zástupem z domova důchodců. ()

Lyžař

Tohle dělal opravdu ten samý člověk co Clerks nebo Poldové? Nechápu. Naprosto dokonalej film. Mám rád takhle křesťansky laděný věci. To je jako knížky o drogách. Drogy nechci ani vidět a tak si o nich čtu. Herci: ****; Režie: *****; Scénář: *****; Hudba: ***** ()

Jste připraveni na mroží horor?

Jste připraveni na mroží horor?

18.07.2014

Další smithovka bez Jaye a Boba

Další smithovka bez Jaye a Boba

08.07.2010

A taky bez vulgárního humoru a popkulturních odkazů. Po krimikomedii Poldové zkusí Kevin Smith další nový žánr – horor. Přesněji řečeno – politický horor. Projekt Red State není žádnou novinkou,… (více)

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008