To, že v den svatby zemřela, ještě neznamená, že dovolí snoubenci, aby se zamiloval do jiné. Kate a Henry se měli brát, v den svatby však Kate zemřela. Zabila ji ledová socha anděla. O rok později podlehne stále ještě truchlící Henry naléhání své sestry Chloe a neochotně souhlasí, že navštíví okultistku Ashley, která by mu prý mohla pomoci spojit se s Kate. Duch jeho zesnulé snoubenky by mu totiž jistě řekl, že má znovu začít žít. Henry netuší, že Chloe dala Ashley deník, který si Kate psala, aby mohla působivě demonstrovat své schopnosti. Navzdory Henryho počáteční skepsi je výsledek mnohem lepší, než Chloe čekala. Henry a Ashley se totiž do sebe zamilují. Problém tím však zdaleka není vyřešen. Ze záhrobí se vrátí Kate, přesvědčená, že jejím úkolem je chránit Henryho. Potíž je v tom, že ji nikdo kromě Ashley nevidí, a tak jí nezbývá než ji přesvědčit, aby Henryho opustila. Ashley se po počátečním šoku sice vzpamatuje a odolává všem Katiným snahám, potom však Henry odhalí podvod s deníkem a opustí ji. Radost Kate však netrvá dlouho. Setká se s duchem sochaře, který také zemřel, a po rozhovoru s ním pochopí, že jí vlastně jde o to, aby byl Henry šťastný. A tak se pokusí dát ho s Ashley zase dohromady. Má šanci udělat Henryho šťastným, aby současně nebyl nikdo nešťastný? (TV Nova)

heyda

Normální romantická komedie, která výrazně nepřekvapí, ale ani neurazí. Eva Longoria hraje super. Příběh je jasný a v zásadě kopíruje motivy z jiných romantických filmů a dává jim trochu svěžejší kabát, ale záměr je jasný. Trochu pobavit lidi a především vydělat hodně peněz. No ale co, já jsem přijel unavený a zapadl jsem do postele a tenhle film si docela užil. 4/10 ()

Stanislaus

Nic jsem od toho nečekal a nic jsme nedostal, takže jsem spokojený a dávám solidní 2* za ELP a za zaplácnutí prázdného večera. ()

rikitiki

Snímek je uvolněný a občas doopravdy zábavný. Způsoby, jakými mrtvá milá žárlivě vymítá živou milou svého ex, jsou nápadité. Paul Rudd jako trochu jeliman s vtipem ujde, Eva Longoria je spíš estetický objekt a Lake Bell mi na roli připadá neohrabaná. Jason Biggs mi nesedl nikdy a jeho role tady je protivná. Takže přes záchvěvy vtipných scének a někdy příjemné atmosféry, je celkový dojem rozpačitý. SHRNUTÍ: Nenechte se terorizovat svými ukončenými vztahy. ()

MáŠa

Šlo to, ale to je tak všechno, co k tomu můžu říct. Komedií na tohle téma pár už bylo a byly mezi nima i takové, které jde nazvat slovem lepší. Tohle je taková věc, na kterou celkem jednoduše asi po shlédnutí zapomenete. A ten závěr s tím strašně rychlým rozchodem, no, to mi připadalo krapet přichvátlý. Tam bych si ten děj dokázal představit jiný. ()

moviesfan

Příjemná komedie, ve které hrají krásná Eva, zprcičkovaný Jason Biggs a další. Zajímavá myšlenka filmu, ale zázrak nečekejte. A srandu k popukání taky ne. Maximálně vyplodíte nějaký ten úsměv na tváři. Jako oddychovka je tento film ideální. Hodnocení: 35% ()

Rosana

Nenadchne, neurazí, nezarazí, nepotěší, není originální, ale pobaví. Trochu mi to připomínalo film "Duch", jen v trocu komičtější situaci. Paní Solisová ale neměla chybu, až mi jí bylo líto, fešandy ()

mysiak

Paulovi Ruddovi tak prajem nejaký hit konečne...ale toto nie je ten prípad...každý mu to podlamuje kolená trápnym a maximálne omielaným humorom...a Eva Longoriu tu vôbec nevyzerá sexy...aj tak Paul Rudd si cool ()

ivishka

Noaco...je mi jedno,že jsem pravděpodobně z těch necelých třech tisíc lidí jedna z mála,která dala 5*.Ale mě se prostě líbí nejen příběh a pointa tohoto filmu ale i krásné herecké výkony a úsměvy Paula Rudda mě dostávají do kolen.. ()

blackrain

Eva Longorgia Parkerová měla vážně pech a pak se ještě musela vrátit na zem. Čekala jsem od toho něco úplně jiného a dostala jen nezajímavý slepenec, který si říká romantická komedie. ()

..Lucas..

Skvělá komedie, dost jsem se u ní pobavil, herci jsou sympatičtí, co víc si přát :) konečně po dlouhý době nějaká dobrá komedie :) ()

Neffy

Stačí vidět jednou - puštěné v televizi jako kulisa. Další romantický film, který víte dopředu jak dopadne. ()

togaf

Tenhle film mě nedokázal dojmout ani o Vánocích. Hnusná prolhaná holka, protivná mrtvá holka a milej kluk s blbým vkusem na ženský. Jediný fajn moment byl hned v úvodu filmu s nevěstou a sochou anděla. A teď koukám, že to měla být komedie...no tak to tedy NEBYLA! ()

Kopik

Nuda. jediné dobré bylo herecké obsazení, jinak zápletka dá se říct nulová, celý film sem jen tak prošel a po pravdě sem se po nějaké chvíli přistihl, že vlastně nekoukám na tenhle film, ale nad něčím přemýšlím. Konec hodně předvídatelnej. Já mám romantický komedie rád, ale tohle mi nesedlo. Neurazí, ale víckrát to vidět taky nepotřebuju. ()

KajusaK

Velice překvapivý začátek a vlastně i konec..Konečně po dlouhé době vtipná americká komedie..Eva Longoria Parker má můj obdiv..Krásná komedie, kterou stojí zato shlédnout. ()