poster

Jesse Stone: Tenký led (TV film)

 • USA

  Jesse Stone: Thin Ice

 • Slovensko

  Jesse Stone: Na tenkom ľade

Krimi / Drama / Mysteriózní

USA, 2009, 82 min

Režie:

Robert Harmon

Předloha:

Robert B. Parker (kniha)

Scénář:

Ronni Kern

Kamera:

Rene Ohashi

Hudba:

Jeff Beal

Střih:

Steven Cohen

Kostýmy:

Betsy Cox
(další profese)
 • nash.
  *****

  Tak, a je to. Jesse Stone se definitivně vyhoupl do čela řebříčku mých oblíbených detektivů. Klidný a rozvážný muž, který vždy, a bez ohledu na osobní následky, udělá co je správné, který přes všechny hrozby a osobní potíže zůstává nekompromisně věrný svým zásadám. Pro mě osobně Tom Selleck našel svou životní roli. I v pátém filmu si navíc série dokázala udržet všechny své přednosti. Pomalé tempo, kde se dokonale kloubí místy až melancholická nálada s dramatickými událostmi, výborné dialogy, výborná hudba, druhý souběžně řešený případ, který je spíš smutný než filmově zábavný a opět, na televizní film netypicky, bez happyendu.(31.10.2011)

 • tuntavala
  ****

  Stale pije a psi kamos mu to stale vycita.(30.11.2012)

 • Terva
  ***

  CITÁT - To je moc dobrý kafe.......... Opět dvě linie příběhů a každá sleduje svou stopu. Spousta hlášek se už opakuje z předešlých příběhů a tady se ještě ke všemu děj strašně líně vleče. Poprvé jsem pocítil nudu u sledování tohoto detektivního filmu. Vlastně je to pro mě nejhorší příběh z celé série. CITÁT - Kdo po tobě střílel?........ Takových 50%.(4.2.2015)

 • vitekpe
  ****

  Gilli pouze jako hlas. :-( Jinak opet dalsi z rady vynikajicich tv detektivek s serifem Jessem. Leslie Hope me nebavila ani jako Teri Bauer a nebavi me ani zde. Takze tak.(30.7.2013)

 • Skuby47
  *****

  V pořadí pátý díl této televizní detektivní série má stejně skvělé parametry jako předchozí části. Řekla bych, že je o něco dynamičtější, ale zachovává si poetičnost a pozvolný způsob vyprávění i kvalitní hudební doprovod. S potěšením jsem se usadila do křesla a na hodinku a půl se znovu vrátila do městečka Paradise, abych sledovala excelentního Toma Sellerse, jak si tam vede. Vyšetřované případy, které se tentokrát udály mimo jeho region a přinesly šerifovi suspendování, jako by naznačovaly ukončení série. Bohudíky, nestalo se, jede se dál.(18.1.2013)

 • Kathy Baker

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace