Jesse Stone: Tenký led (TV film)

Jesse Stone: Thin Ice

Jeff Beal

Steven Cohen

Kostýmy:

Betsy Cox

Zhruba jednou za rok se vrátí Tom Selleck v dalším ultrapomalém případu pro rozvážného náčelníka maloměstské policejní stanice. Rozvláčné tempo, má, kupodivu, své kouzlo a občas i vtip(1.9.2016)

Zdaleka ne každé vyšetřování musí končit happy-endem. A navíc ačkoliv Jesse ví, co ho čeká, skutečně leze na příliš tenký led. A, bohužel, nejen on sám. Kvalitní krimi, pomalejší, více zaměřená na policejní kolegy, přesto "tichá voda břehy mele".(29.10.2011)

Stale pije a psi kamos mu to stale vycita.(30.11.2012)

Stone.Klidná síla,reklama na Honzu Chodce a mucholapka na milfky.(18.2.2014)

Další příběh ze série o Jessem Stoneovi se nese ještě v o trochu více depresivnější náladě. Opět tu máme dva nesouvisející případy, opět se to táhne jak nudle a z nosu a Tom Selleck pronáší repliky, které jsem od něj slyšel už několikrát. Malinko se do této série začíná vkrádat repetitivnost. Aktuální dvojice případů je však rozhodně mnohem záživnější, než ty z předchozího dílu.(21.2.2016)