Jesse Stone: Tenký led (TV film)

Jesse Stone: Thin Ice

Steven J. Brandman

Steven Cohen

Kostýmy:

Betsy Cox

Stone.Klidná síla,reklama na Honzu Chodce a mucholapka na milfky.(18.2.2014)

Další příběh ze série o Jessem Stoneovi se nese ještě v o trochu více depresivnější náladě. Opět tu máme dva nesouvisející případy, opět se to táhne jak nudle a z nosu a Tom Selleck pronáší repliky, které jsem od něj slyšel už několikrát. Malinko se do této série začíná vkrádat repetitivnost. Aktuální dvojice případů je však rozhodně mnohem záživnější, než ty z předchozího dílu.(21.2.2016)

CITÁT - To je moc dobrý kafe.......... Opět dvě linie příběhů a každá sleduje svou stopu. Spousta hlášek se už opakuje z předešlých příběhů a tady se ještě ke všemu děj strašně líně vleče. Poprvé jsem pocítil nudu u sledování tohoto detektivního filmu. Vlastně je to pro mě nejhorší příběh z celé série. CITÁT - Kdo po tobě střílel?........ Takových 50%.(4.2.2015)

Zdaleka ne každé vyšetřování musí končit happy-endem. A navíc ačkoliv Jesse ví, co ho čeká, skutečně leze na příliš tenký led. A, bohužel, nejen on sám. Kvalitní krimi, pomalejší, více zaměřená na policejní kolegy, přesto "tichá voda břehy mele".(29.10.2011)

Gilli pouze jako hlas. :-( Jinak opet dalsi z rady vynikajicich tv detektivek s serifem Jessem. Leslie Hope me nebavila ani jako Teri Bauer a nebavi me ani zde. Takze tak.(30.7.2013)

• - Jesse Stone: Thin Ice je první film ze série o Jessem Stoneovi, který nebyl natočen na motivy románu Roberta B. Parkera. (Elwanelyn)

• - Natáčelo se v kanadské provincii Nové Skotsko. (Terva)

• - Film byl natočen už v roce 2007 krátce předtím, než se Tom Selleck připojil k seriálu Las Vegas: Kasino (od r. 2003). Nakonec měl premiéru až v roce 2009. (Elwanelyn)