Jesse Stone: Tenký led (TV film)

Jesse Stone: Thin Ice

Steven J. Brandman

Steven Cohen

Kostýmy:

Betsy Cox

V roli tohoto detektiva se Selleck opravdu našel..(30.11.2012)

Zhruba jednou za rok se vrátí Tom Selleck v dalším ultrapomalém případu pro rozvážného náčelníka maloměstské policejní stanice. Rozvláčné tempo, má, kupodivu, své kouzlo a občas i vtip(1.9.2016)

Gilli pouze jako hlas. :-( Jinak opet dalsi z rady vynikajicich tv detektivek s serifem Jessem. Leslie Hope me nebavila ani jako Teri Bauer a nebavi me ani zde. Takze tak.(30.7.2013)

Tak, a je to. Jesse Stone se definitivně vyhoupl do čela řebříčku mých oblíbených detektivů. Klidný a rozvážný muž, který vždy, a bez ohledu na osobní následky, udělá co je správné, který přes všechny hrozby a osobní potíže zůstává nekompromisně věrný svým zásadám. Pro mě osobně Tom Selleck našel svou životní roli. I v pátém filmu si navíc série dokázala udržet všechny své přednosti. Pomalé tempo, kde se dokonale kloubí místy až melancholická nálada s dramatickými událostmi, výborné dialogy, výborná hudba, druhý souběžně řešený případ, který je spíš smutný než filmově zábavný a opět, na televizní film netypicky, bez happyendu.(31.10.2011)

Stale pije a psi kamos mu to stale vycita.(30.11.2012)

• - Film byl natočen už v roce 2007 krátce předtím, než se Tom Selleck připojil k seriálu Las Vegas: Kasino (od r. 2003). Nakonec měl premiéru až v roce 2009. (Elwanelyn)

• - Natáčelo se v kanadské provincii Nové Skotsko. (Terva)

• - Jesse Stone: Thin Ice je první film ze série o Jessem Stoneovi, který nebyl natočen na motivy románu Roberta B. Parkera. (Elwanelyn)