poster

Jesse Stone: Tenký led (TV film)

 • USA

  Jesse Stone: Thin Ice

 • Slovensko

  Jesse Stone: Na tenkom ľade

Krimi / Drama / Mysteriózní

USA, 2009, 82 min

Režie:

Robert Harmon

Předloha:

Robert B. Parker (kniha)

Scénář:

Ronni Kern

Kamera:

Rene Ohashi

Hudba:

Jeff Beal

Střih:

Steven Cohen

Kostýmy:

Betsy Cox
(další profese)
 • sadlokan
  ****

  Stone.Klidná síla,reklama na Honzu Chodce a mucholapka na milfky.(18.2.2014)

 • Terva
  ***

  CITÁT - To je moc dobrý kafe.......... Opět dvě linie příběhů a každá sleduje svou stopu. Spousta hlášek se už opakuje z předešlých příběhů a tady se ještě ke všemu děj strašně líně vleče. Poprvé jsem pocítil nudu u sledování tohoto detektivního filmu. Vlastně je to pro mě nejhorší příběh z celé série. CITÁT - Kdo po tobě střílel?........ Takových 50%.(4.2.2015)

 • MartinezZ
  ****

  Zdaleka ne každé vyšetřování musí končit happy-endem. A navíc ačkoliv Jesse ví, co ho čeká, skutečně leze na příliš tenký led. A, bohužel, nejen on sám. Kvalitní krimi, pomalejší, více zaměřená na policejní kolegy, přesto "tichá voda břehy mele".(29.10.2011)

 • tuntavala
  ****

  Stale pije a psi kamos mu to stale vycita.(30.11.2012)

 • nash.
  *****

  Tak, a je to. Jesse Stone se definitivně vyhoupl do čela řebříčku mých oblíbených detektivů. Klidný a rozvážný muž, který vždy, a bez ohledu na osobní následky, udělá co je správné, který přes všechny hrozby a osobní potíže zůstává nekompromisně věrný svým zásadám. Pro mě osobně Tom Selleck našel svou životní roli. I v pátém filmu si navíc série dokázala udržet všechny své přednosti. Pomalé tempo, kde se dokonale kloubí místy až melancholická nálada s dramatickými událostmi, výborné dialogy, výborná hudba, druhý souběžně řešený případ, který je spíš smutný než filmově zábavný a opět, na televizní film netypicky, bez happyendu.(31.10.2011)

 • Leslie Hope

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace