Jesse Stone: Tenký led (TV film)

Jesse Stone: Thin Ice

Jeff Beal

Steven Cohen

Kostýmy:

Betsy Cox

V roli tohoto detektiva se Selleck opravdu našel..(30.11.2012)

Gilli pouze jako hlas. :-( Jinak opet dalsi z rady vynikajicich tv detektivek s serifem Jessem. Leslie Hope me nebavila ani jako Teri Bauer a nebavi me ani zde. Takze tak.(30.7.2013)

Další příběh ze série o Jessem Stoneovi se nese ještě v o trochu více depresivnější náladě. Opět tu máme dva nesouvisející případy, opět se to táhne jak nudle a z nosu a Tom Selleck pronáší repliky, které jsem od něj slyšel už několikrát. Malinko se do této série začíná vkrádat repetitivnost. Aktuální dvojice případů je však rozhodně mnohem záživnější, než ty z předchozího dílu.(21.2.2016)

Stone.Klidná síla,reklama na Honzu Chodce a mucholapka na milfky.(18.2.2014)

Tak, a je to. Jesse Stone se definitivně vyhoupl do čela řebříčku mých oblíbených detektivů. Klidný a rozvážný muž, který vždy, a bez ohledu na osobní následky, udělá co je správné, který přes všechny hrozby a osobní potíže zůstává nekompromisně věrný svým zásadám. Pro mě osobně Tom Selleck našel svou životní roli. I v pátém filmu si navíc série dokázala udržet všechny své přednosti. Pomalé tempo, kde se dokonale kloubí místy až melancholická nálada s dramatickými událostmi, výborné dialogy, výborná hudba, druhý souběžně řešený případ, který je spíš smutný než filmově zábavný a opět, na televizní film netypicky, bez happyendu.(31.10.2011)