Jesse Stone: Tenký led (TV film)

Jesse Stone: Thin Ice

Jeff Beal

Steven Cohen

Kostýmy:

Betsy Cox

Stone.Klidná síla,reklama na Honzu Chodce a mucholapka na milfky.(18.2.2014)

Tak, a je to. Jesse Stone se definitivně vyhoupl do čela řebříčku mých oblíbených detektivů. Klidný a rozvážný muž, který vždy, a bez ohledu na osobní následky, udělá co je správné, který přes všechny hrozby a osobní potíže zůstává nekompromisně věrný svým zásadám. Pro mě osobně Tom Selleck našel svou životní roli. I v pátém filmu si navíc série dokázala udržet všechny své přednosti. Pomalé tempo, kde se dokonale kloubí místy až melancholická nálada s dramatickými událostmi, výborné dialogy, výborná hudba, druhý souběžně řešený případ, který je spíš smutný než filmově zábavný a opět, na televizní film netypicky, bez happyendu.(31.10.2011)

O trochu vážnější než předchozí díly. Stonevi prostě musíte fandit a přát mu všechno nejlepší (i když bez trochy té deprese a dvou skleniček skotské by to asi nebyl on). Moc se těším díly, které jsem ještě neviděla, protože tohle končilo dost zajímavě.(22.2.2014)

V pořadí pátý díl této televizní detektivní série má stejně skvělé parametry jako předchozí části. Řekla bych, že je o něco dynamičtější, ale zachovává si poetičnost a pozvolný způsob vyprávění i kvalitní hudební doprovod. S potěšením jsem se usadila do křesla a na hodinku a půl se znovu vrátila do městečka Paradise, abych sledovala excelentního Toma Sellerse, jak si tam vede. Vyšetřované případy, které se tentokrát udály mimo jeho region a přinesly šerifovi suspendování, jako by naznačovaly ukončení série. Bohudíky, nestalo se, jede se dál.(18.1.2013)

Gilli pouze jako hlas. :-( Jinak opet dalsi z rady vynikajicich tv detektivek s serifem Jessem. Leslie Hope me nebavila ani jako Teri Bauer a nebavi me ani zde. Takze tak.(30.7.2013)

• Tom Selleck