Gandalf.T

Těch pár scén u kterých jsem se usmál bych napočítal na prsech jedné ruky. Film který z mé paměti vyšumí rychlostí Hawaiské vlny. 50% ()

Bratr

Kopulační komedie, jak se patří. Pojal jsem to jako vysokou školu pánevních výpadů a docela se u toho i bavil. ()

Efreeti

Jason Segel se proslavil rolí v seriálu How I met your mother...v tomto snímku pokračuje a rozvíjí podobný typ postavy v trošku jiných situacích a prostředí...film nabizí několik zajímavých hawajských figurek. Co je ale na filmu to nejzábavnější? V mých očích stoprocentně upoutávký k seriálům a pohled do zákulisí rádoby celebrit...kdo uvidí pochopí! ()

Miloško

Veľmi príjemné prekvapenie,asi jedna z najlepších komédií,ktoré som tento rok videl. Proste komédie z dieľne J.Apatowa sú plné inteligentného humoru(občas drsného),reálnych dialógov,a bez zbytočného amerického klišé,dobrých hercov. To je aj prípad tohto filmu,určeného asi pre viac inteligentnejších divákov,ako puberťákom,ktorí žerú otrepané teen prcičovské komédie. Jason Segel,Mila Kunis(jáááj,to je žena),R.Brand ako "veľká" hviezda Aldous ma fakt dostali svojim herectvom.Pozor,treba pozerať v originálnom anglickom znení......(DVD,18.10.2008) ()

pasqviL

Příjemná komedie s opravdu vtipnými vložkami. Russell Brand v roli slizkého rockera je výborný. Více takových komedii a budu spokojený. ()

matoon97

Polovicu filmu sa pozeráte na žiaľ hudobného skladateľa nad stratenou láskou Sarah Marshal, ale keď stretne novú sympatickú čiernovlásku, na Sarah celkom zabudne a zamiluje sa do Rachel. V podstate je to milá komédia so sympatickými ženami a trochu okorenené sexom. Skvelé dialógy a nezabudnuteľná hudba. Mne sa to páčilo, no uvidíte čo na to poviete vy. ()

sa_kra

Miluju Jasona Segela a jeho neuvěřitelný komediální talent. Opravdu jsem se bavila. V rámci komedie rozhodně vysoký nadrpůměr. ()

Rastman

Téměř klasický romantický příběh, který ale používá neklasické kulisy (hollywoodské postavy a havai) a kde nejde o nic jiného, než jen pohladit jemně diváka na duši. ()

vejfukCZ

Konečně jiná a zábavná komedie narozdíl od těch přihlouplých teenagerovských sexuální komedií kterejch je už prostě moc. Všechny postavy sou sympatický a hlavně Jason Segel z HIMYM kterýho vás bude líto jen co se na něj kouknete. Největší frajer byl ale Bobby! ()

Aywes

Asi nějak začínám měknout, ale já se bavil u romantické komedie s prvky dramatu, které jsou pěkné.Dodává to celému snímku duši a ne tu bezduchou hollywoodskou břečku, která je teď v módě.Jason Segel úžasný.Fakt umí dobře hrát a nechává si výraz ve scénách jaký má mít.Žral sem ho v Jak jsem poznal vaši matku a žeru ho i tady.Co se týče dívek nejde tak ani o Kristen Bell, která symbolizuje klasickou blonďatou kočku s dokonalejma nohama ale Mila Kunis tu je právě ta opravdu dokonalá ženská.V očích má jiskru krásné dívky prostě hrála skvěle a je sympatická v této roli.Jinde jsem jí bohužel nezaregistroval, ale je to fakt krásná žena.Co se musí nechat tomuto filmu je realita.Ona takto to opravdu je přesně tak to funguje.Navíc ty postavy mají tak skvěle zabudované základy, že snad začnete věřit v jejich existenci.Mě to rozhodně překvapilo a jsem rád, že jsem se přemohl k romantické komedii/drama.Snad jen dodat důraz na jeden z žánrů by pomohlo dát 5*.Stejně jsem ale spokojen velmi. ()

melis.cuga

Viem ze 5 hviezdičiek môze byť vzhľadom na žáner a druh filmu v porovnaní s inými trochu prehnané, ale nemôžem si pomôcť. Mila Kunis žiari na všetky strany a od That 70s Show mám pre ňu slabosť. A Jason Segel? Tento človek je dôvodom prečo považujem Forgetting Sarah Marshall za jednu z najlepších nových komédii. Takáto rola mu veľmi slušala a jeho obrovská charizma je tu využitá na 100 percent. Keď sa k tomu pridá skvelý scenár a sympatický sountrack tak hodnotenie je jasné. No.1 one cheer up movie aký poznám a Russell Brand vám vlezie pod kožu. ()

Insspektor

Príklad romantickej komédie v ktorej, autori vynechali všetko čo je na romantických komédiach zlé. Všetku tu vtieravosť a hlúpe ošúchané romantické gestá, vyznania ... Výborný výber hercov, Jason Segel bol skvelý, /dokonca aj úplne vyzlečený/ nech zdvihne ruku ten komu ho nebolo ľúto keď dostával kopačky... Samostatná kapitola Draculov žalospev, dôrazný rozkaz, vytvorte naozaj tú rockovú operu! tá pesnička bola úžasná....!!! môj prvý komentár :D ()

megajalec

Asi som mal smolu, že som kopačky pozeral na svadobnej ceste, kde som bol prekŕmený romantickými komédiami. Tým pádom mi Kopačky zapadli do šablóny, kde sa originalita hľadá fakt ťažko. A nenašiel som ju ani tu. Žena ma ale odhalila, že tieto filmy sťahujem kvôli pekným herečkám. Človek chce stiahnuť niečo pre ňu a ešte je aj zlý :) BTW. Mila krááásna ako obrázok a Havaj rovnako ()

Unterschleif

Aj taká bolestná a nepríjemná udalosť akou je jednostranný rozchod sa dá pojať s humorom a dôkazom je toho táto skvelá komédia. Apatow do nej napchal snáď všetky aspekty, ktoré sprevádzajú takýto životný zážitok a aspoň čiastočne sa nám ho snaží priblížiť aj z tej "druhej strany". Samozrejme, že je to všetko trochu zjednodušené, no i tak sú tu vzťahy medzi postavami a ich správanie vykreslené veľmi realisticky a uveriteľne. Spolu s Crazy stupid love jeden z najlepších filmov s touto tématikou. ()

Blazis34

Komedie z hezkého prostředí letní Havaje plná vtipných scén se mi docela líbila. Děj byl předvídatelný jen z části, ale s divákem si párkrát zahrál. Na sympatické herečky se hezky koukalo a byly zároveň tím nejhezčím, co film nabídl. U pár scén či hlášek jsem se zasmál, ale žádná sláva to nebyla - 65% - tři hvězdy. ()

dadinka

V paměti mi utkvěl nahý Jason Segel, pěkná Mila Kunis, nevděčná Kristen Bell, vtipný Russell Brand a opět nahý Jason Segel. Asi tak. ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru