sharky

95% - nejvtipnější a nejoriginálnější americká komedie za hodně dlouhou dobu Jason Segel je chlápek, kterej jedinej táhne poslední upadající serii vyborně rozjetého seriálu Jak jsem poznal vaší matku. Tušil jsem, že má velký potenciál a v Kopačkách ho využil naplno. Napsal scénář, složil písničky, nazpíval je, hraje hlavní roli a všechny ty pozice zvládnul na výbornou. Tahle komedie je poměrně originální a také velmi vtipná. Navíc poměrně nekompromisní (Jason se klidně ukáže ve velmi dlouhé scéně celý nahý, oblíbené seriály Kriminálka oděkud jsou tu totálně zesměšněny). Těším se na jeho další autorské počiny, příště by mohl ještě přibrat zpívajícího Niela Patricka Harrise. Jen mě trochu děsí pohled do jeho profilu, ma hrat ve filmu s Cameron Diaz a Justinem Timberlakem, tak snad se nevyda moc komercne jednoduse hvezdnou cestou, kdyz ma tak originalne naslapnuto.... ()

Flakotaso

Původně jsem dal čtyři hvězdy, ale ten nepovedený závěr mi nedá spát, proto tam KOPNU tři hvězdy. Kopačky obsahují několik opravdu zabijáckých hlášek, ale z mého pohledu se jedná o poněkud nevyrovnaný film. Prvních dvacet minut jsem měl chut Segela za to jeho fňukání SKOPAT do kuličky. Prostřední část je ovšem výborná-podivné postavičky, vtipy, Hawaj, hula hula. Konec mě však SKOPL zpět na zem, to klišé s naprosto nesmyslnou urážkou a následným návratem vůbec nebylo košér. Herci byli až na Kirsten Bell docela sympatičtí a Russel Brand obzvláště, na jazyk se mi dere, že působí jako heterosexuální homosexuál :). Jo a ještě musím zmínit výtečné scénky z toho seriálu, hlášky toho komisaře mě dostávaly..."Co mohlo způsobit takové krvácení?" "Přeříznutá aorta a nebo měl své dny" :). ()

Jinny

Kopačky jsou trochu jiná romantická komedie. Hlavní hrdina je sice tradičně tak trochu loser, kterému se nevyhýbají trapné situace, ale je až překvapivě jako z opravdového života. Sexu je tu požehnaně (tak třeba penis hlavního hrdiny se objeví už v páté minutě, o dost dřív než prsa jeho přítelkyně), nepůsobí ovšem zvlášť vulgárně a tvůrci se vyhnuli fekálnímu "humoru". ()

Roman.Ticka

Film co si libuje ve fekálním a trapném humoru, a že ho bylo dost, mohl být klidně o polovinu kratší. A to už nemluvím o 150 reklamách, co dávají s oblibou na Jojce. Děs běs, už nikdy více, ani tolik reklam, ani tento paskvil. Nebýt pár vtipných scén, ani nevím, proč dávám za dobře, asi z milosti a dobré nálady. Jo a asi proto, že jsem v žádném běžném filmu neviděla tolikrát šulína a ještě od jednoho herce. Bohužel není můj typ a ani tím odhalením si moc nepolepšil. Je jasné, že si napsal scénář sobě na tělo a vyjádřil se ze svých tajných snů, ale kdyby si natočené pustil doma sám ve svém obýváku a klidně u toho využil své oblíbené nahoty, vůbec nic by se nestalo. Ono dosáhnout úrovně trapnosti typu Brand a Hill, je fuckt elitní Značka a náročný Kopec, což není dáno každému ()

rikitiki

Protivná mrcha a ubulený dolejzač se rozejdou a snímek je hlavně o tom, jak on fňuká a nachází nový smysl života na dovolené. Popravdě, měli zůstat spolu. Aspoň by snížili počet nepřijatelných partnerů pro ostatní, kteří taky někoho hledají. Komedie bez vtipu s trapnou ústřední dvojicí se nedá vydržet ani jako podkres. ()

TheEvilTwin

Fajn old-school komediální slaďárna s celkem zábavným motivem na Hawaji. Herecká dvojka Segel + Kunis doplněna o Johana Hilla v dost zábavné vedlejší roli potěší a celkově to jede spíš na retro stylu komedií tzn. sází se tady více na celý příběh a na "obyčejný" humor. Možná bych klidně zvládl víc ujeté srandy a větší odvaz, ale jinak jsem se bavil dobře i tak. ()

Ivoshek

V porovnání s Knocked-up, 40 let panic nebo Superbad to bylo o dost méně vulgární a o dost víc jelo na romantické struně (což je věc, kterou u komedií nesnáším). I tak je to ale slušný nadprůměr, Jason Segel je vtipný (hlavně když pláče) a Aldus Snow je naprosto geniální postava. Celkově - na koukání s partnerkou slušná volba, na opravdovou zábavu doporučuju něco ostřejšího. ()

SOLOM.

Tak taky bych chtěl sbalit na dovolené na Havaji podobnou kost, jako hlavní hrdina. Popravdě jsem se na tenhle film podíval jen kvůli Mile Kunis, protože americké komedie nepatří zrovna mezi moje nejvyhledávanější (snad vyjma prvních tří dílů Prciček). Za hodně zajímavé postavy považuji především „mladý manželský pár“, který mě dokázal rozesmát pokaždé, když se objevil na scéně. Jinak však musím říct, že se zde vyskytuje i dost trapných momentů, u kterých jsem jen musel kroutit hlavou. Film jako celek mě však nenudil, protože svou pozornost jsem především zaměřil na dvojici hlavních hereček a že bylo na co se dívat. Asi ještě dlouho nezapomenu na hudební videoklip toho dlouhovlasého maníka…70% ()

Thomick

Apatow tentokrát jen v roli produkčního; přesto i Forgetting Sarah Marshall lze mít za jakousi stvrzenku toho, že je tenhle člověk de facto zárukou kvalitní, invenční romantický komedie. Už "Knocked up" byl absolutní top žánru, tenhle megakoncert Segela s božskou Milou potom řadim ještě výš. Film po celou dobu neklesne ani o píď - jak s nahym Segelem na scéně začne, tak taky skončí. S grácií a nadhledem, bez zbytečnýho páření se s klišé. S těma si maximálně chvilku zatančí, aby je pak odhodil jako nějakou ... jo, loutku. Třeba. ()

eraserhead666

"Máš Ježíše krista mezi nohama. Ale s kratším vousem." Je zvláštní, že na filmy, v nichž má prsty Judd Apatow rád koukám a baví mě. Málokdy ale natolik, abych jim dal plný počet (tou jednou výjimkou je Zohan: krycí jméno kadeřník, pro který napsal scénář). Většinou za to může dlouhá stopáž. Kopačky Apatow jen produkoval. A bylo to fajn, ne že ne. Nejlepší vtipy sice všechny souvisely se sexem (úžasný párek mladých novomanželů), ale klasicky stejně převažoval takový ten romanticko dramatický efekt, který se právě temito film line. Mila Kunis je fajn, docela zvláštní herečka. Co však na mém hodnocení hodně ubírá, to je ústřední dvojice hlavního hrdiny a jeho expřítelkyně. Hlavní hrdina mi připadal jako nesympatický trouba a jeho ex byla doslova nesnesitelná (a na rozdíl od hlavního hrdiny, u kterého za to může jen scénář, u ní za to může i Kristen Bell). Navíc mi přišlo dost divné, že o svém milenci, s nímž je rok, základní charakterové vlastnosti zjišťuje až po roce na dovolené. Vlastně to ale docela odpovídá její tuposti. A rozhodně mi ve filmu chyběla Apatowa manželka. ()

claudel

Průměrná komedie, která nepřináší vůbec nic nového, všechny vtípky, hlášky a scény už tady byly. Totéž platí o předvídatelném ději. Pozitivum tkví v neokoukaných tvářích. Celkový dojem navíc sráží nepřiměřená délka, kdyby režisér osekal dobrých třicet minut a vymyslel nějaký originální konec, zapůsobil by efektivněji. Tahle Kopačky zapadnou v zástupu podobných komedií a po Spidermanovi 3 jsou nejubrečenějším filmem poslední doby. ()

ARI50

Zapnete smějete se vypnete a smějete se ještě víc tohle se povedlo, tolik super zábavných scén v jednom filmu se málo vidí. ()

SLOTH

lepsi nez zbouchnuta nebylo to totiz nudne... lepsi nez 4O let panic..... nebylo to totiz trapne naprosto vtipne film podle meho gusta..... super baldwin ()

Necrotongue

Od romantických komedií toho věru mnoho neočekávám a jsem příjemně překvapen vždy, když mě dokáží pobavit. Snímek jsem viděl poměrně dávno, ale zapamatoval jsem si, že byl čímsi jiný. Dnes jsem si dal reprízu a podle mého názoru to Jason Segel zajímavě sepsal a v hlavní roli i slušně sehrál (přestože jsem z něj chvílemi viděl až příliš), protože mě jeho Peter ve své tragické poloze fakt bavil, tradičně předvídatelný děj téhle záležitosti na mě nepůsobil hloupě (jak to u podobných komedií často bývá) a dokonce mě tu neiritovala ani přítomnost Mily Kunis. Vlastně bych mohl říct, že se pro mě jednalo o vcelku pohodovou záležitost, u níž jsem se mohl místy zasmát a která mě po celou dobu bavila, aniž by mě otravovala trapným humorem (tedy až na několik výjimek). S blahosklonností sobě nevlastní jsem tvůrcům odpustil i některá nevyhnutelná klišé a dosáhl jsem stavu duševní pohody. / Poučení: Cítíš depresi? Jeď se potápět se žraloky. ()

becki_tu

Příjemně melancholický, lehce humorný, mile romantický, sexem nasáklý, ale bohužel pro mě až překvapivě lehce zapomenutelný film. Nicholas Stoller se za svůj režijní debut rozhodně stydět nemusí, ale až se budu někdy rozmýšlet, na kterou romantickou komedii bych se chtěl podívat ještě jednou, Kopačky to s největší pravděpodobností nebudou. 70% ()

MáŠa

Jedna z komedií, kde sem snad neviděl žádný prsa, a místo toho tam byl několikrát vidět penis... Což jako tak běžné nebývá, proto to tu zmiňuju... Jinak o nějakou přelomovou komedii se nejedná, nějaké to žánrové klišé by se tu našllo, vtípků by tu mohlo být taky víc, ale jako nestěžuju si, na koukání to bohatě stačí. ()

luka4615

Povedená a velmi svěží komediální jednohubka s krásnou Milou Kunis a sympatickým zoufalcem v podání Jasona Segela. Forgetting Sarah Marshall zkrátka funguje na všech frontách přesně tak, jak byste očekávali. Nepřináší do žánru nic nového, nicméně svým ojedinělým způsobem Vás dokáže neuvěřitelně strhnout a zabavit. A to se prostě musí patřičně ocenit. Skvělá práce! „He turned down a blow job from his ex-girlfriend... mid-blowjob. You know how hard that is for a man? It's called blue balls. He's like Gandhi! But better - he likes puppets!“ ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru