Alca

Pořád dokola tisíckrát to samé. To by mi samo o sobě nevadilo, ale proč to dělat pořád stejně blbě? ()

marek29

Průměrná komedie s dobrý happyendem. Nevím no, hodně lidí je tady z toho odvařených ale podle mě not much.. Díval sem se jen kvůli Mile Kunis a říkám: dobrý 3 hvězdičky. Nevylepšil to ani Marshall z HIMYMu :( ()

bavs

Teda Jasone ty máš péééééro! Segel se zhostil své role vydeptaného, přesto zábavného Petera Brettera skvěle. Ještě, že na recepci stála dokonalá Mila a zbavila ho, pro mě nesympatické, Kristen Bell. Hodně mě bavila postava Aldouse Snowa, kterému jsem fandil v každé konfrontaci se Sarah (doufám, že tu uklízečku opíchal). Nejvíce mi na filmu vadil Jonah Hill, který furt lezl za Aldousem a vůbec nechápu, proč ve filmu jeho postava je. Naštěstí je tak bezvýznamná, že to přehlídnu a nezkazí mi celkový dojem, který je jinak velmi dobrý a rád si tento film pustím znovu, protože jsem se skvěle bavil. ()

Sarcasmgirl

Asi nemám vkus, nebo smysl pro humor. Mám IQ zhruba 120, což je jako 120 učitelů tělocviku, nebo 240 hlídačů na parkovišti, ale pořád mi nedochází, co na tom filmu má jako bejt. 2* za Milu. ()

64B

Mám "Máršla" rád, ale za tu roli vlezdoprdeláře Bellový u mě klesnul, navíc když k filmu psal scénář on sám.. ()

bohhous22

Prostě nemám cit pro filmy podobného typu.Hlavní hrdina totální tupec bez koulí,až otravně infantilně vylízanej.Romantická komedie,proč ne?Ale proč se doslova zasírat takovým kýčem,když máme na výběr skutečnou kvalitu!A skutečně romantickou....(např. Cena za něžnost,Lepší už to nebude,Věčný svit neposkvrněné mysli,atd.) ()

kubilov

Tak tahle ulítlá havajská komedie se mi přesně trefila do vkusu a nálady. Jednoduchý příběh o výměně partnerů se skvělými herci v moc fajn prostředí. Ovšem to hlavní, díky čemu dávám 4*, je fakt, že se mi po dlouhé době stalo, že mě u komedie bavili vážně snad úplně všichni herci. Jason Segel se do role takovýdleho fajn blba hodí naprosto perfektně, Kristen Bell tu hraje super parodii na sama sebe a Mila Kunis je zase jako havajská recepční dokonale k sežrání. Russell Brand si jede ten svůj pověstnej "mimoňskej" styl anebo třeba Jonah Hill, ten rozesměje zaručeně. ()

adamix

Výborná komédia so skvelými hercami ako Segel, Bell, Kunis a Brand. Segela moc nenusím, ale tu ušiel. No a obľúbil som si tu obe krásne čerešničky. A Brand je takisto v pohode. Prostredie je krásne a ako letná komédia celkom super. No mohli tam dať trochu menej sexu, potom to pripadá ako komédia pre úchylov. No posledná noc na Hawaii bola fakt dobrá. V poslednej dobe ma bavia takéto ľahké komédie, neviem čím to je. Trochu mi to pripomína tu komédiu Skús ma rozosmiať. Dávam 75%. ()

iz67

Pár svetlejsich okamžiků, ale žalostně málo. Pořádně opravdově jsem se nezasmal, většina se dá předpokládat, a od půlky jsem koukal na hodinky, kdy to skončí. ()

PlayEasy

Poměrně povedená americká komedie, i když nějaké vtípky a scénky už byly fakt přehnané... Ale dost dobrý neokoukaný Jason Segel a krásná Mila Kunis to povedeně zachraňovali a některé gagy byly fakt skvělé! Ovšem taková Kristen Bell patřila mezi zápory tohoto filmu, někdo se role té svině musel zhostit. Jinak na zpříjemnění je to dobré, ale typicky americky vulgární a dost ujeté, třeba oproti nedávno zhlédnutému Určitě, možná to byl jen lepší průměr. 75% ()

Snagleo

Dost dobře natočena a povedená komedie, u které si člověk skvěle odpočne. Příběh je vcelku originální a vtipný. Herci super. Jason Segel je prostě frajer. Kristen Bell v roli zákeřné přítelkyně hlavního hrdiny také pecka. Všecko to funguje dobře, tudíž se jedná o ujetou komedii, která prostě pobaví. 80% ()

Petule3

Docela fajn komedie a Mila je fakt až moc hezká, je to nespravedlivý:). Jasona mám ráda, vždy působí jako moc velký dobrák. Možná někdy kouknu znovu, příjemná oddychovka. ()

murkl

Zatraceně vtipná komedie. Jak vysoký je Jason Segel? Vypadal jako Gandalf v Hobitím kraji. Není to nejlepší herec, ale je to sympaťák. Spoustu brečících scén, říkám si, že až moc, ale jak jinak se člověk může smířit s tím, že mu dá kopačky krásná Kristen Bell? Svou roli zahrála perfektně a její mizerné TV scény byly parádní. A pak se na scéně objeví Mila Kunis. Mám rád její hlas a lituji všechny, kteří museli přetrpět dabovanou verzi. Měla by být dabována Jirkou Lábusem a znít jako Marge ze Simpsonů. Všechny vedlejší postavy měly s čím pracovat a nejradši jsem měl scény kde byl Jonah Hill, nebo Paul Rudd. Bavil jsem se náramně a říkám si jestli by to nebyl lepší film, kdyby Jason Segel si nenapsal 10 scén, kde je svlečenej a film skončil tím, že Mila Kunis nastoupí do auta a odjede pryč. Další věc je název filmu. Forgetting Sarah Marshall zní prostě líp než Kopačky. ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru