O´Neill

Super romantická komedie, které bez váhání a rád dávám plný počet. Super natočeno, postavy jsou hodně realné a dobře napsáno a celkově na mě to působilo velice pozitivně. A Mila Kunis? Ta se stává mou další oblíbenou herečkou, potom co tady předvedla. ()

Sinn

Jason Segel je komik už od pohledu a i přes dvoumetrovou výšku a pár kilo navíc působí roztomile. Kristen Bell a Mila Kunis, krásný kočky, do filmu taky dobře pasují. K tomu nádherný kulisy, zábavný scénky i dialogy, pár super hlášek a máme tu povedenou komedii. Lepší než jsem čekala. ()

Crawler-D

Po patnácti minutách jsem si povzdechl, že Apattow a jeho tým už ztrácí dech, protože se uvrtali do tématicky klasičtější vody (nechtěné těhotenství, ani ultimativně sprostí teenageři se nekonají) s klasičtějšími figurami ve stylu FRAT packu. Navíc film nedokázal tak rozesmát. Ale co začalo nefungujícím vtipem o snídaňových kornflejcích bylo zakončeno grandiózně vypointovanou hromadnou scénou u večeře, kde se kromě imbecility sci-fi filmu o vraždících mobilech dostalo na světlo nefungování jednoho vztahu a rozvíjení jiného, to vše ve spoustě nevraživých pohledů a narážek. Jason Segel se pro film zcela odhalil, jako že úplně (proto asi ta věková hranice 15 let), ale důležitější je, že se s jeho postavou dá úžasně soucítit, aby jste zasmáli stejně jako, když úchylnýho zpěváka "překvapí jeho vlastní život". ()

Lopic

Nejlepší film z dílny Judda Appatowa. Jason Segel, kterého znám už se seriálu How I met your mother byl pro roli jako stvořený. Délka se mi zdála ideální a ani první půl hodinka mi narozdíl od některých nepřišla nudná. Kristen Bell a Mila Kunis sou obě nádherný baby, hlavně Mila Kunis mě mile překvapila. Takovou milou, hezkou a prostě po všech stránkách super holku sem ve filmu už dlouho neviděl. Ovšem Peter se od Sarah prostě nemůže odpoutat. Konec byl přesně podle mého očekávání, na jednu stranu chápu proč si někteří stěžují, že byl klišovitý jako v ostatních romantických komediích, na druhou stranu mě by jiný konec zklamal, chtěl sem, aby to dopadlo takto. ()

4daPeace

Verdikt: Opradu nejslabší dílek z 'trilogie' Zbouchnutá, Superbad, Kopačky. Tento názor tady má více lidí, takže se jen se divím, proč jsou zde Kopačky jako jediné červené... Čas je nelítostný a věřím, že ukáže svou modrou tvář i tady. Nutno podotknout, že mezi ostatními komediemi jde stále o lepší průměr, k tomu připočtěte skvělou Milu Kunis a máte film, který stojí za shlédnutí. Apatow rlzzz. ()

cubajz

další příjemná komedie od Judda Apatowa, jež ani tentokrát nezklamal a opět servíruje výbornou řachandu - hlavně co se týče narážek na sex a erotických scén. Celý film i sami hrdinové působí dost lidsky a přirozeně, takže jim celou dobu držíte palce, aniž by jste si to nějak víc uvědomovali. Pokud by každá romantická sračička byla naplněna takovouhle drsnou srandou (občas to fakt nešlo vydržet a musel jsem v kině vybouchnout smíchy:), možná by si tento slaďoučký subžánr získal mou oblibu - takto jsou kopačky světlou výjimkou, při které jsem se luxusně bavil. ()

ifa

Na Havaj bych na dovolenou nikdy nejela. Přijde mi laciná, alespoň vizuálně. Tento filmek možná tak torchu lacinosti chytl, ale je jako rýma, sem tam se ozve, ale většinu času o ní okolní svět neví. Příjemná nenáročná komedie, která nahatým týpkem začala a nahatým týpkem taky skončila. 75%. ()

bukowski83

Pro mě průměrná komedie, kterou sympatičtí herci dělají lehce nadprůměrnou.Truchlení je zde vyobrazeno velmi obstojně, sám si pamatuji, že jsem podobné situace zažíval a choval se podobně jako hlavní hrdina. Škoda že jsem se u toho moc nezasmál, dalo se z toho vyždímat víc, ale jak už jsem psal herci jsou super!70% ()

C0r0ner

Bylo to kupodivu spíš více vážně než veselé, ale když už přišlo na nějaké fóry, tak stály za to, jako například sekvence se společnou večeří. Segel se očividně vypisoval z nějaké své deprese a za mě se mu povedlo stvořit zajímavý příběh s bezvadnými herci. 70% ()

Pajky3

Opraavdu super romanticka komedie. Po dlouhe dobe film, na kterém jsem byl v kině. A bavil jsem se. Hodně. Dokonalá hlavní dvojice herců. Jak Kirsten Bell tak hlavně Jason Segel jsou nezapomenutelní. Alespon pro mě ()

lakikaki

Trochu rutinnú réžiu bohato vynahrádza vydarený a veľmi vtipný scenár a sympatickí herci - Jason Segel si diváka získa okamžite a podobne sú na tom aj rozkošná Mila Kunis, vtipný Russell Brand a vo vedľajších rolách opäť raz excelujúci Paul Rudd a Bill Hader. Osobitne musím spomenúť nádhernú a skvelo hrajúcu Kristen Bell, ktorá sa nebojí sebaparodovania a ktorej "Bullshit, bullshit, bullshit..." bolo jednou z najrozkošnejších vecí aké som kedy počul. Forgetting Sarah Marshall chýba k plnému hodnoteniu len veľmi malý kúsok, ale radšej sa prikloním k objektívnejším štyrom hviezdičkám. ()

Wormboy

Pre mna nic viac ako priemerna limonada zasadena do krasneho prostredia. A po Superbad, dalsi Apatow s prehnanou stopazou.2,5/5* ()

bouchy

Romantická komedie s velkým K nejen pro žánr, ale i pro samotné kopačky (relaxovat a vzpamatovávat se z rozchodu v ráji může být fajn, pokud se tam nesetkáte se svou bývalou, která si místo vás našla někoho podobajícího se kříženci C Farrella a P. Lišky)! Jason Segel mi byl znám jen jako Marshall z MIMYM, měl jsem tedy strach, jestli mu "uvěřím" i nějakou jinou roli. Všechny tyhle obavy nakonec smetl výborně zahraný Peter! Prvních patnáct minut filmu mi sice moc nesedlo (nejspíš jsem potřeboval chvilku, abych se sžil s dabingem), ale od okamžiku, kdy se děj filmu přesunul na Havaj, jsem si jen užíval. Objetím s holým zadkem něco velkého skončilo, dalším takovým objetím (věřím, že ještě něco většího) začalo. ()

Andre3000

Myslel jsem si, že to bude trochu stupidní humor a uhozená komedie, ale Marschall neskalamal. Humor byl velice protříbený, zápoarňák byl mírně divný a nechutný. Obě dvě Marschllovy lamačky srdcí byly krásné a konec nebyl nejhorší, i když já bych si ho představoval jinak, ale asi je dobře, že je to takhle. Trochu slabší 50x a stále poprvé:-) I love Hawaii !!! ()

Sammya

Zvládla jsem jen asi prvních dvacet minut, ale nuda nuda nuda. Chtěla jsem to vidět, protože mám trošku crush na Jasona Segela a vysoké hodnocení tady mě navnadilo, ale nejlepší část filmu byla úplně na začátku (říkete mi puberťačka, ale jestli ta rozchodová scéna měla být smutná, já jsem selhala, protože jsem se musela hihňat - myslím, že zážitek z Jasona úplně nahého mi asi zůstane na dlouho), a pak už to byla jen nuda, takže když mi za nějakou dobu přestaly sedět titulky, ani mi nebylo líto, že nemůžu pokračovat dál .Možná to někdy ještě i dokoukám, ale pochybuji. ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru