Riddick77

Šmarja jak já se u toho vždycky natlemim, Jason Segel je prostě totální looser, ale když on je takovej sympatickej zkrachovalec, že mu prostě musíte fandit. Ty dialogy jsou naprosto geniální a exceluje v nich hlavně "Peepiopi" :-) I když Bill Hader je taky solidní hláškař :-D Celkově se jen těžko pobavím lépe než u tohohle filmu. Viděno přinejmenším 10krát. 10/10! ()

MikO_NR_1909

Krásne farby, čarovné prostredie, režijne vyvážený cit a humor, mega vtipné ksichtíky vedľajších postáv, jedinečný Hawai a kúzelná Mila Kunis. Na túto komédiu sa proste nezabúda. Toľko skrytých faktov o vzťahoch... ()

Freemind

Stoller a Apatov asi horlivě studovali tzv. frustrační kompozici páně Járy da Cimrmana - i zde se hojně vyskytují prvky očekávání, záhy následovány prvky zklamání. Výborní herci se tady míchají s příšernými (Kristen Bell je zcela asexuální, slepicovitá nána, které jsem od prvních vteřin přál to nejhorší), originální nápady střídají stupidní a tuctové kopírky ... Sám jsem stál před velkým dilematem - dobře, v rámci žánru to bylo hodně na výši, ale co mám udělat s tím, že samotný žánr romantických komedií čvachtá někde v temném rohu filmové žumpy? Jednu chvíli jsem chtěl dokonce dát dvě hvězdičky, abych skopl dolů to nesmyslně vysoké hodnocení, ale nakonec jsem se na to vykašlal, až taková katastrofa to nebyla. ()

buldock

Další z povedených o sexu a vztazích pojednávajících komedií z dílny Judda Appatowa , která si své diváky určitě najde. Musím vyzdvihnout herecké obsazení hlavních mužských i ženských rolí , bez nichž by snímek nebyl až takovým zážitkem a také malebné prostředí Havajských ostrovů s nádhernými západy slunce. V neposlední řadě se mi také líbil akurátně sprostý slovník všech zůčastněných , který dává snímku tu správnou špetku vulgarity. Na druhou stranu by si snímek zasloužil trochu prostříhat a zkrátit alespoň o 15 minut a výsledek by byl ještě lepší. ;-) Film: 77% ()

Vojcl

Typická romantická komedie, tedy žánr, který osobně moc nevyhledávám. Nutno ovšem uznat, že se jedná o jednu z těch lepších. Jason Segel je vtipný a navíc dvě překrásné herečky - Kristen Bell a Mila Kunis. ()

sonnak

Prostě báječný film. Upřímný, zábavný a velice sympatický po všech stránkách. A když říkám upřímný, myslím to vážně - některé situace a pózy jsou opravdu geniálním převedením všedního života na plátno. A přestože je to jen prachsprostá (i když inteligentní) komedie, jsou to právě tyhle milé "chvilky ze života", ve kterých se člověk vidí víc, než by asi chtěl, které nám umožňují solidní sžití se s charaktery. A funguje to. Dvě hodiny po skončení mám pořád báječný pocit a jako vyprošťovák po rozchodu by mohl být tenhle film to pravé. ()

vorheese

Dobře...možná je to film za ***, ale Apatow má můj obdiv za to, že SERE na prudérky z MPAA a nechá radši filmu udělit rating R, než aby cokoliv vystřihnul. Jen tak dál... ()

Makky

Už dlho sa nenašla komédia, ktorá ma tak príjemne a nenásline pobavila (naposledy to bol asi pred rokom The Bucket List). Mojím základom príjemnej romantickej komédie sú v prvom rade sympatickí herci, neklišoidný príbeh, príjemné prostredie a neopakujúce sa vtipy. Týmto všetkým sa môžu Kopačky pochváliť, ale samozrejme nielen tým. Prvé husle tu hraje Jason Segel a môžem povedať, že hraje perfektne. Tak sympaticky nesympatického chlapa som už dlho nevidel. Dve nádherné čerešničky na torte Kristen Bell a Mila Kunis dodávajú filmu krásu, príjemnosť a romantiku. Milujem energiu, ktorú do mňa dokáže dostať perfektný film, a práve teraz tú energiu v sebe mám. U mňa jednoznačne komédia roka! ()

kaylin

Jestli se mezi komiky zrodila nějaká naděje, pak je to Jason Segel. Nejenom, že si k tomuhle filmu napsal scénář, ale zahrál si i hlavní roli, ukázal vlastní přirození a především mě dokázal rozesmát. Tenhle člověk mě dostal už v seriálu "How I Met Your Mother", byl jedinou světlou stránkou filmu "Zkažená úča" a navíc se mu podařilo uspět na filmovém plátně i s "Mupety". "Kopačky" jsou neskutečně zábavným filmem, který nestojí na trapném fekálním humoru, ale na humoru, který je místy skutečně chytrý, i když i toho méně noblesního humoru je tu docela dost. "Kopačky" můžu doporučit každému, kdo má rád zajímavé komedie, dobré herce a nesnáší trapnost. Když už jsme u toho, dojem z filmu byl podobný, jako u následujícího snímku, který jsem měl tu čest vidět. Tím filmem byly "Ženy sobě". Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/04/diar-milovnika-filmu-c-0002-zajimave.html ()

Remedy

Další příjemná komedie z dílny Judda Apatowa, navíc s mými oblíbenými seriálovými herci (Marshall z HIMYM - Jason Segel, Veronica Mars z VM - Kristen Bell). Zaujala mě postava Aldouse Snowa - nového přítele Sarah a extravagantního zpěváka, kterou skvěle zahrál Russell Brand. ()

Damiel

80 % - Ne, nebude řeč o fotbale, ale o povedené romantické komedii od tvůrců snímků Zbouchnutá a 40 let panic. Komu se tyhle dvě věci zamlouvaly, přijde na chuť i Kopačkám. Po chlapíkovi, který o „to“ nemohl čtyřicet let přijít, a po holce, která se v „tom“ naopak ocitla, aniž tušila jak, se příběh točí okolo mladíka, který nemůže rozdýchat rozchod – čili kopačky – od své drahé. Začátek fi lmu lehce může zavánět dojmem, že tým Judda Apatowa (tentokrát jen produkoval, režii přenechal debutujícímu Nicholasi Stollerovi) ztrácí dech. Ale toť jen zdání. Příběh totiž postupně nabírá na rychlosti jako správný běžec na dlouhou trať a ve druhé půli už fičí jako horská dráha. Jasonu Segelovi v hlavní roli zlomeného srdíčka se musí přijít na chuť, ale je poznat, že si scénář napsal na tělo. Na své si přijdou vyznavači brunetek (krásná Mila Kunis), blondýnek (Kristen Bell) i vtipných týpků – na tomto poli jednoznačně kraluje Russell Brand, jehož zhýralá britská rocková hvězda nemá jedinou chybičku a pálí těžkotonážní hlášky jako Rambo ze svého kulometu. ()

swed

Oproti ostatním komediím z produkce Judda Apatowa, jsou Kopačky (pouze co se slovníku týče!) umírněnější a méně vulgární, také humor není není tak šílený a tím pádem je film otevřenější i pro běžného diváka. Ze snímku sálá až neuvěřitelně pohodová atmosféra, která je daná jak místem dějiště (Hawaj), tak představitelem titulní role. Skoro celým filmem mě tak provázel úsměv na tváří a pocit, že takovou dovolenou bych chtěl zažít taky. Pokud mě něco vadilo, tak to byly občasné zadní projekce, ale to je u letní komedie vada minimální. 8/10 ()

CrownThomas

S touto romantickou komedií jsem neměl absolutně žádný problém, ba naopak, měla podavit a já se bavil....Krásná Mila Kunis, dobrý výkon od Jasona Segela...... ()

FilmFan24

Dostat kopačky od své dlouholeté přítelkyně je věc nadmíru nepříjemná. Každý chlap se s tímto faktem vyrovnává po svém. To Peter Bretter (autor scénáře Jason Segel) poté co mu sdělí televizní hvězda krimi seriálu Sarah Marshall (Kristen Bell), že je mezi nimi konec, odjíždí nabrat šťávu na dovolenou na Havaj. A tam - světe div se - narazí na svoji bejvalku, která tam tráví dovolenou se svým novým přítelem, sebestředným zpěvákem Aldousem Snowem (skvělý Russell Brand). Z výletu se stává noční můra. Ještě že je tam půvabná recepční Rachel (Mila Kunis), která mu pomůže nalézt sebe sama a možná i..."Kopačky" jsou veskrze příjemná komedie s uvěřitelnými dialogy a situacemi i přesto, že se odehrává tak trochu ve světě celebrit. A závěr filmu, kdy Peter vystupuje s "Muppets" loutkami z Hensonovy dílny ve svém vlastním muzikálu Dracula, je prostě originální. Docela rád bych se podíval na celou loutkovou verzi, kdyby existovala. Protože se jedná o produkci Judda Apatowa, objeví se i jeho oblíbenci jako Bill Hader, Jonah Hill a Paul Rudd. Takové "Kopačky" jaké jsem dostal, jsem si dal líbit. ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru