dodanek

Svým způsobem jednoduché a plytké, ale i přesto se mi Forgetting Sarah Marshall strašně líbilo. Jednoznačně to bylo i díky výbornému obsazení (však si Jason Segel napsal film sám pro sebe) :) a Mila Kunis je tu neuvěřitelně sexy ()

Wertigo

Slevuji z původních pěti hvězdiček. To jsem trošku přestřelil. Ale stejně pro mě zůstávají Kopačky dobrou komedií. Hvězdičku jsem ubral z jednoho jediného důvodu a tím je délka. Nemůžu si pomoci, ale spoustu scén je zbytečných a film díky svojí délce ztrací spád, což je opravdu škoda. Jinak nemám moc výhrad. ()

Maverick*

Opravdu povedený film o slatích a strastích milostného života, stojící jak autorsky tak herecky na osobě Jasona Segela. Spíše romantický, než komediální. ()

Cool.Mila

Velmi prostá zápletka s velmi sympatickými herci a ještě sympatičtějším prostředím. No komu by se pohled na slunnou Hawai nelibil, zvlášť když se po plátně prohání Mila Kunis a Kristen Bell. Jason Segel téměř až dojemně ztvárnil svou postavu odkopnutého přítele a film celkově rychle ubíhal, a vy si v závěru řeknete, že se tam ani tolik věcí nestalo, přesto mě film pobavil a třebaže závěr sklouznul do klišé romantických komedií, tak určitě stojí za shlédnutí. ()

Vandislav

Povedená romantická komedie se spoustou schématických prvků, které jsou ovšem vyvažovány vydařenými vtípky (scény z Crime Scene: Scene of Crime), úžasným muzikálem a výborným záporákem. Bohužel dvojice Peter - Sarah nebyla příliš přesvědčivá, co se jejich vztahu týče a celková schematičnost tohoto filmu tolik neukazovala na rozdílnost od jiných romantických komedií. Celkově ovšem zábavná podívaná a 3hvězdičky plus. ()

square

Tenhle film není úplný odpad. Má spoustu správných atributů - celkem kvalitní herci, příběh není naprostá pitomost, žádné nechutné scény a pubertální vtipy. Má ale jednu zásadní chybu, není skoro vůbec vtipný a že by se dal považovat za romantický, no to snad ne. Nečekal jsem moc, ale dostal jsem ještě míň. "Zbouchnutá" je třeba docela natahovaný film, ale aspon se u něj člověk pobaví. Tohle jsou ztracené dvě hodiny, které vám už nikdo nevrátí. ()

newSami

Všetka česť! Je to obdivuhodné, ako dokázali do necelých dvoch hodín vtesnať až štyri vtipné situácie! Woooooow! Tak takúto "vynikajúcu" komédiu som už dávno nevidel. Alebo ma mal ohúriť vták herca/scenáristu Jasona Segela? Alebo kozy Mily Kunis? (ak tá fotka nebola fake). Za toľko nudy v komédii by mali trestať! Tá jedna hviezdička je za bábkového Drakulu, ostatné stálo za veľký prd. ()

Krystofore

Mně se to líbilo moc, byla jsem moc ráda příjemně překvapená! Očekávala jsem samozřejmě klasickou oddechovku, u který se nemusí zapojovat mozek a ejhle - já jsem se opravdu moc bavila! I když hlavního hrdinu už bych víckrát nahýho vidět nemusela :o(( Žádnej super zážitek to opravdu není! :o) Kristen Bell žádná sláva, klasická růžová bloncka, ale Mila Kunis je fakt pecka! ()

Jezkoic

Segal je takovej filmovej frankenstein,ale film je solidní oddychovka která vkusně pobaví a vyplní čas mezi večeří a milostnáma hrátkama!!! 3+ ()

BillyBob

Hodně vtipná komedie která sází na vtipný scénář ( Segel zabodoval ) a hlavně na skvěle napsané a zahrané postavy. Ať už je to Peter, tak trochu líný a sebelítostný skladatel který vás zaručeně rozesměje tím že neváhá chodit po bytě nahý anebo nosí celý týden jedny a ty samé věci a hraje se při tom na Gandalfa z Pána prstenů :). Dále je tu Peterova ex Sarah což je televizní hvězda se vším všudy, ale časem se z ní vyvine normální sympatická ženská, pak je tu recepční Rachel s tváří krásné Mily Kunis, která k Peterovi chová jisté sympatie, no a všechny tyhle hlavní postavy přebije rocker se srandovním přízvukem, kterého skvěle zahrál Russel Brand. Filmům z dílny Judda Apatowa pomalu začínám přicházet na chuť. ()

Mirrabel

Jason Segel jako nekonečký loser, kterého si zamilujete hned po první scéně a držíte mu palce až do konce. Až na některé volnější části, zábavná komedie, nejlepší a nejvtipnější song "Peter, you suck":-D ()

M@xo

Jason Segel vo filme ktorý som už davno hladal... komedia ktorá má zaujímavý dej, vyvíja sa pomaly ale nie až tak aby nas uspal...a hlavne herečka Mila Kunis...mňam :) ()

ghostwo

Zapínám film, začínám jíst výbornej dort, večer začíná velmi solidně. To trvá asi 2minuty, než tam začne Marshall z HIMMYM exhibovat. Ze předu ze zadu, opět ze předu, opět ze zadu, trochu se ohnout...... Jedení dortu odkládám na později, během chvilky mi nějak přestal chutnan. Když těhle cca pět minut vydržíte, tak uvidíte docela příjemnou, nenásilně plynoucí komedii, převážně se odehrávající na Havaji, což je samo o sobě příjemné. ()

Dusan-Be

Jasona Segela mám rád coby Marshalla z HIMYM, tady svůj um jen potvrdil. Scénář si psal sám a je v něm cítit jeho osobitý humor, což mě baví. Korunu všemu dodal k popukání vtipný Russel Brand. Až překvapivě dobrá komedie. ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru