Bezstarostný sex

• Kanada Young People F***ing (více)

Sex může být pořádná fuška! Rozmarná komedie ukazuje čtyři páry a jednu trojici během bláznivé noci plné divokého sexu. V pěti příbězích sleduje sexuální kontakt od předehry až k doznívání. Všichni zúčastnění jsou vystaveni dlouhé řadě komplikací, než se konečně dostanou k vytoužené metě... (oficiální text distributora)

Olík

Čtyři páry a jedna trojice (partneři, spolubydlící, milenci, přátelé a ex-partneři) a jejich pohled na sexuální akt od předehry až k závěrečnému doznívání. Film je postavený na rádoby vtipných a životními zkušenostmi protkaných dialozích, ale slovy klasika (klasikem míním sebe) „stejnak je to celý o prcá….“. ()

merigieren

několik párů si hraje v posteli, přitom nesmyslně hloupě brebentí. Jedinou výhodou filmu je, že tam sou hezké holky. Občas to může být i lehce vtipné, ale to dokáže ubít ten zbytek, takže nic moc, spíš velká nuda. ()

Puol

Distribučný názov je zavádzajúci, táto sympatická komédia práve rieši tie komplikované záležitosti bezprostredne súvisiace so samotnou kopuláciou. Veru tie dialógy okolo toho, tak trochu i zo života, nemajú chybu. Aj toho zobrazeného sexu je tak akurát. Jednoducho, pre mňa milé, malé filmové prevapenie. ()

alambert

Vůbec nechápu, jak může někdo tvrdit, že je tohle lepší než PO SEXU. Ani že to má lepší hodnocení. Zatímco PO SEXU je podle mě upřímný, citlivý a zároveň hravý film, tohle je jen bezduchá nuda, ze které je cítit, že jediné, co autoři zamýšleli, bylo pobavit, a pointy těch příběhů tam jsou jen tak aby se neřeklo. Jenže ani to pobavení se nepovedlo, natož pak ty pointy. Jeden z těch příběhů je navíc úplně fekální (ta rádoby "trojka"). ()

Rockerman

Na tento film se dá bez problémů podívat, většinou neuráží a tu a tam se povede i nějaký ten fór. Nejvtipnější je asi dvojice, která si prohodí své role při souloži a oba jsou s výsledkem navýsost spokojeni. Také nezvyklá "trojka" je docela dobrá, ikdyž ten "voayer" mě dost štval. Nejhezčí dívka je ta, která si to rozdává se svým přítelem, čímž opět potvrzuje fakt, že přáteství mezi mužem a ženou neexistuje. Sice k aktu potřebovala poslouchat hnusnou "nehudbu" čili hip-hop, ale i tak se mi líbila nejvíc. Ve dvojici "bývalých" chyběl jen ten jeden malý krůček, aby se to změnilo na "opět spolu", leč.... No a ta "bordelářka" s "kancem" byla vlastně také hodně dobrá, hlavně tím závěrečným zvratem a tak si říkám, že se mi film líbil na více, než na tři hvězdy. Přidávám čtvrtou, ikdyž s odřenýma ušima. ()

maZSlicko

svižná zajímavá a hlavně pravdivá komedie,o to co se sexu týká .. v soukromí nechci abz mě přítelkyně bodala análek xD musej bejt i jiný nápady pro vylepšení vztahu :D .. ale 4* zaslouženě ()

Yancl

Na tomhle filmu je výborná jedna věc - tváří se tak opravdově a uvěřitelně. Tomu pomáhá i hrstka neznámých herců, kteří se do příslušných rolí vážně vžili. Nápad pěti odlišných příběhů je parádní a i když některé dějství se zdají být nudnějšího rázu, film jako celek působí zábavně, možná trochu upovídaně, ale i přes všechny drbky-solidní povídačka o sexu. [66%] ()

Jeand´Boa

Velice příjemné překvapení z rozdílu mezi výpovědní hodnotou názvu a obsahem snímku...příjemně jsem se pobavil nad nehulvátským, přesto lechtivým humorem, který pramení v situacích a scénách, které nejsou zas tak obyčejnému životu vzdálené, jak tomu bývá v jiných filmech o tom jednom... ()

Fionor

Váhal jsem mezi lepší 3 a horší 4... nicméně film mi utekl bez nějakých velkých prostojů (ach, ty dvojsmysly) a dostatečně pobavil a neurazil... Navíc se na herečky moc fajn koukalo. Asi si to někdy pustím s nějakou nezadanou kamarádkou a otestuju, jak to zabírá coby "motivační" film :) ()

salamandrr

Vcelku o ničem. Pobavil jsem se, ale povětšinou jsou tam hluchá místa a to nejen vtipnostě, ale i dějově. Ovšem pokud an to budeme koukat jako na dokument, tak to zase nebylo tak špatné 8) ()

denisavary

Pohled na několik různých párů a jejich skotačinek z ložnic...Komedie kde se člověk i docela hezky zasměje..ale "jednou a dost" :) ()

dakarin

...asi všechno na zemi se dá zploštit a vyprázdnit, potom ovšem máme obal bez obsahu ... byl to cíl filmu, třebas i v dobrém úmyslu, či pokus o věrný opis současné doby, co já vím... ale nedoporučuji, nic vám to nedá. ()

FeriusParfax

Och. Tento film jsem viděla ještě jako děvče, které půlce věcí nerozumělo. V pozdějším věku už jsem vše samozřejmě zachápala a dost jsem se pobavila. Taková nepuritánská komediální komedie, takže super. ()

Tamten

Film, který je skutečně jen o tom. Vcelku zábavné dílo, ale občas až moc spoléhá na to, že je v tomto směru trochu unikát a některé příběhy zůstávají tak trochu bez pointy. ()

tančísvlky

Velmi dobrý a milý film , úprimný bez servítkov a zábavný. Skutočne 11 hercov podalo výborný výkon ,až sa divím čo z nich režisér dokázal dostať . Tento film by si zaslúžil možno aj dlhšiu stopáž a viac hviezdičiek na tomto webe. ()

ecis

Sex je korenim zivota. Martin Gero ma rad pikantne jedla a vyzna sa v nich. Kazdy jeden clovek si urcite najde v tomto filme aspon jednu scenku, ktora by bola vystrihnuta z jeho zivota. Serioznost sa strieda s uletenostou. Jedna hviezdicka naviac kvoli Carly Pope. ()

haWranka

Bylo to vtipný i dojemný. A nehrálo si to na nic, co to není. Tohle je totiž úplně obyčejnej film a to je na tom právě to milý. Neurazí, nenadchne... ()