Zrovna ve chvíli, kdy dva nerozluční kamarádi - rozvedený Charlie (John Travolta) a starý mládenec Dan (Robin Williams) - obdrží skvělou obchodní nabídku, jim osud převrátí život naruby. Dostávají totiž nečekaně na starost sedmiletá dvojčata. Snaha dvou bezradných mužů postarat se dva týdny o děti s nimiž si nevědí rady vede nejen od katastrofy ke katastrofě a od průšvihu k průšvihu, ale i ke zcela novému poznání toho, co je v životě nejpodstatnější. V milé komedii k popukání se v neméně komických vedlejších rolích objeví Seth Green, Kelly Prestonová a Matt Dillon. (oficiální text distributora)

Kingjiri

Klasická komedie o tom, jak se táta s odstupem času doví, že má děti a je okolnostma donucenej se o ně proti svý vůli postarat a samozřejmě si k nim najde cestu. Příběh teda nepřekvapí vůbec ničim stejně jako humor, kterej je místy infantilní, v lepšim případě spíš průměrnej a jenom párkrát fakt dobrej (skautskej tábor). Nudu z několikrát viděnýho nedokáže zvrátit ani hvězdný herecký obsazení hlavních rolí (když neni moc co hrát, je angažmá skvělejch herců v podstatě zbytečný) a stoupustu známejch xichtíků v rolích vedleších, dvě hodně silný hvězdy. ()

Euchrid

Neoriginální, ale sympatická komedie s tak příjemným ústředním duem, že i když by vám na tomhle filmu měla vadit spousta věci, vlastně nevadí. ()

KdG

Tak tomuhle říkám čistý průměr. Pár více či měně vtipných situací, pár momentů kde vyzdvihují rodinné hodnoty a naštěstí celkem rozumná stopáž. ()

Zajija

Tenhle film byl pro mě nečekaným spříjemněním odpoledne. Určitě nemohu říct že by mě nepobavil. Spokojenost po všech strankách. *** . ()

FortKnox

Jak režisér mohl získat pro tento film hvězdy Williamse a Travoltu mi zůstává záhadou. Nejspíš zapomněli zaplatit scénáristům, ruce pryč. ()

MarsVl

Čekal jsem, že žádný trhák to nebude ale co, alespoň jsem se zasmál. S Travoltou a Williamsem je celkem jasné, že to úplná blbost nebude. Příběh americký, nezáživný. 3* ()

Cortesz

Typická oddychovka s pořádnou dávkou humoru a vtipných scén, ze kterých sice některé byly směšné, ale řekl bych, že je to zanedbatelné. Největším plusem a zároveň celkovým vítězstvím celého filmu je ústřední herecké duo v podání Travolty a Williamse, kteří svými komickými a herecky zvládnutými výkony drží snímek sice jen v lehce nadprůměrných vodách, ale drží. ()

george82

Jak tomu někdo může dát hodnocení "odpad!"? Film, který neurazí, nenudí a občas i zaručí, abych měl rohlík na tváři si takové hodnocení nezaslouží. Williams je klasicky ve 'fotrovské' roli, takže tam bylo vše ok. Scéna kdy nemotorný starý mládenec přihrává zakopnutý míč dětem mluví za sebe. Travolta mi akorát ze začátku moc neseděl, ale jakmile jsem se dostal k části filmu, kde si prohodili prášky, tak jsem řval smíchy. Upřímně? Je to film na nedělní odpoledne, kdy v TV dávají ve 118 repríze nějakou vyčpělost. ()

Peter-1307

John Travolta s Robinom Wiliamsom sú menami, ktoré majú okrem traileru zaujať. Travolta v ňom hraje svoju rolu typického sukničkára a Wiliams zase rodinne založeného. A to je jediná istota tohoto filmu. Dej postupne stráca dych, dialógy len občas zaiskria, sentimentality je tam viac ako humoru a ináč je to len film, ktorým sa dá zabiť - aj to len jedenkrát (pretože ťažko sa to dá pozrieť druhykrát) čas. Ak tým chceli autori spolu s hercami zasiahnuť bránice divákov tak ich len občas jemne štrajchli, čo je na 88 minút strašne málo. Dve hviezdičky sú len za to, že som to dopozeral bez použitia „speed play“. ()

vieriX

Nikdo nečekal že to bude nějaké veledílo a taky není. Pokud mužů mluvit za sebe tak to není vůbec špatně strávených 90 minut. Je tam rozhodně pár dobrých foru které fakt pobaví pak je tu opět nějaké to klišé. Čeho jsem si všiml, že postupně se z Johna Travolty stává takový ten páprda kde jsou ty časy kdy to byl frajer. ()

miki68cz

Nechápu na co nalákali takový dva sekáče, že ze sebe tihle dva dělali 85 minut blbce (vlastně už jsem to pochopil, Travolta má trojnásobnou gáži za ženu i dceru :-). Trapná snaha o vtipnou komedii vyzněla naprosto naprázdno. Snad jen scéna ve speciálním "solárku" byla legrační. NEdoporučuji. ()

Zemřel Bernie Mac

Zemřel Bernie Mac