Zrovna ve chvíli, kdy dva nerozluční kamarádi - rozvedený Charlie (John Travolta) a starý mládenec Dan (Robin Williams) - obdrží skvělou obchodní nabídku, jim osud převrátí život naruby. Dostávají totiž nečekaně na starost sedmiletá dvojčata. Snaha dvou bezradných mužů postarat se dva týdny o děti s nimiž si nevědí rady vede nejen od katastrofy ke katastrofě a od průšvihu k průšvihu, ale i ke zcela novému poznání toho, co je v životě nejpodstatnější. V milé komedii k popukání se v neméně komických vedlejších rolích objeví Seth Green, Kelly Prestonová a Matt Dillon. (oficiální text distributora)

blackJag

Zoufale nevtipná slátanina, která si půjčuje kde může, vše co ale vytváří, je konstantní trapno. Williams je svým pouhým stínem (už léta) a na přehrávajícího Travoltu je opravdu smutný pohled, ať už se ale na scéně (třeba epizodně) objeví kdokoliv, v této rodinné komedii nefunguje zhola nic. No kroutil jsem hlavou, div že jsem si ji neukroutil, přitom předchozí Beckerův film - DIVOČÁCI (také s Travoltou) - nebyl sice nic oslňujícího, zasmát se tam ale dalo. Tady skutečně jako když utne. Žádná vtipná scéna. Nic... Pochybnost kroků při výběru projektů studia Disney se v poslední době stává patologicky předvídatelnou. 30% ()

Autogram

Smiechu je filme veľa, no nie preto, že by tam bolo niečo extra vtipné, ale tak kázal scenár. Komédia to nie je vhodná pre dospelých kvôli infantilnosti ani pre deti pre dospelé akože vtípky. Prečo sa musia dvaja seriózni herci takto zhovadiť. ()

P1tr

Snaha přiživit se na úspěchu Wild Hogs nevyšel. Cítím se až trapně, že filmu dávám tři hvězdy, neboť je mi jasné, že pro většinu diváků se bude jednat o jasný shit, nicméně nějakým zvráceným způsobem jsem se až na několik přehnaně WTF momentů solidně bavil. Pro mě jsou Starý páky čistým průměrem s fajn herci, kteří to zkusili na stará kolena znovu pořádně rozjet, ale úplně to nevyšlo. ()

Casablanca

Když vám to pustí v autobuse, odkud není úniku, tak se to pod vllivem únavy a smějících se účastníků zájezdu lze přežít bez větších známek mozkového poškození. ()

Wbcko

Koukal jsem na Silvestra na kamaráda jak zvrací do dřezu plného nádobí, ale stejnak byly Starý páky to nejhorší, co jsem letos viděl. ()

Soweek

Tahle komedie má obrovský problém a to je ten, že je točená pod Waltem Disney. Veškeré vtipy mají potenciál, který ovšem není možno dobře využít kvuli přístupnosti a na tom to celé padá. Obsazení vedlejších rolích je přímo hvězdné: Seth Green, Bernie Mac, Dax Shepard, Justin Long, Luis Guzman, Matt Dilon jsou skvělí baviči, ale potřebují tam prostě to svoje "fuck". ()

slovan1

Po zdejším né-příliš lichotivém hodnocení, jsem byl velmi mile překvapen. Dle mě by si Old dogs zasloužilo být alespoň v červené skupině filmů. Mi se dvojice "starých psů" v podání Travolty a Williamse velmi líbila. Skvěle se doplňovali a já neměl co vytknout. Gagy a všechny komické situace byly vtipné a celkem dost jsem se u filmu smál. Seth Green doplňoval opět výtečně a já se bavil. Po dřívějších Beckorových Divočácích jsme se dočkali další skvělé komedie. ()

sedm.1

Pro mě osobně poměrně dost příjemné překvapení. A to přestože celý film nevybočí ani na vteřinu, ani milimetrem ze zajetých kolejí, nazývajících se klišé. To znamená, těžká rodinná moralitka, napravený tatík, oddaní přátelé, obětavá láska, porozumění, soucit, blablabla, jednoduše, zápletka na první pohled opovrženíhodný, pomilionté omletý kýč. Jenže tentokrát naštěstí vážně povedený. Dvojice Travolta, Williams tu je velice příjemná, nikterak zbytečně přehrávající, jsou prostě milí, zábavní, neotravní. K tomu hodně fajnová camea Greena, Guzmána, Longa, Dillona. A kupodivu i dětští představitelé působí jako sympatická dvojička nesnobáckých, sladkých dítek, ojedinělá to věc pro tento typ filmů. Zápletka je pak sice obehraná, ale autoři zde nijak zbytečně netlačí na pilu, nepředvádí žádné obvykle trapně přehnané emoce, žádné nesoudné scény ze života těch nejúžasnějších a bezchybných amerických rodinek, naopak vše se odehrává v solidním tempu, v poměrně civilním podání, vtípky vyznívají většinou dost zábavně a v docela slušné porci a navíc ani neodvratný závěrečný happy end nepůsobí nikterak zbytečně nuceně a vlezle. Old Dogs zkrátka není ani náhodou žádná originální podívaná, lépe řečeno, těžko najít film s tuctovějším příběhem, přesto jde ale o velice zábavnou a svižnou komedii, která mě skutečně dobře pobavila. ()

Dargel

Velké zklamání. Bohužel to bylo nakonec tak, jak jsem čekal. V upoutávce vidím všechny ty vtipné scénky, a tak se domnívám, že jimi bude film nabitý až do konce, což je ale omyl, protože nic dalšího, než to, co jsem už viděl předtím v traileru, tam prostě není. Tak se musíte uspokojit s několika málo výpady. Dopnutí míče do hlavy neznámého dítěte, prohození prášků a návštěvou zoo tak končí celá zábava. Líbil se mi Seth ve své typické pozici nesmělého baviče - avšak až příliš podobné jako ve filmu Nekecej a pádluj. Po celkovém zhodnocení to nestačí ani na 3 hvězdy, je mi líto, ale chtělo to trochu změnit vývoj nebo nějak oživit, ke konci je to příliš těžkopádné. ()

jondoe

Sice nie moc originalna, ale vdaka vybornemu hereckemu obsadeniu celkom zabavna komedia. Travolta z Williamsom sa vyborne doplnuju. Scenar je nenarocny ako v podstate cely film. Pobavil som sa pri tejto komedii viac ako som cakal takze zasluzene tri hviezdicky. A napokon Travoltu mam celkom rad a som vdacny za kazdy solidny film s nim. Vo filme sa objavi v malej a pre neho netypickej ulohe aj Matt Dillon. A to je tiez jeden z dovod preco treba dat tejto komedii sancu. ()

Pollock

Já bych to s tím nízkým hodnocením tak vážně neviděl. Ano není to žádná super bomba, ale Williamsovi s Travoltou to šlape bezvadně a opět jsem se po nějaké době u některých scén od srdce zasmál. Nevím co kdo čeká od rodinné komedie, já zábavu a když je střeštěná po vzoru Deuce či Grown ups. proč ne? (dovolil jsem si shlédnout verzi s Trávničkovo dabingem a musím říct že pohoda.) Když překousnete trochu vlažný rozjezd, tak pak se to už veze. ()

korndaddy

Klucí jsou už na to starý, Travolta i Williams se už dávno vyčerpali, což tenhle snímek potvrzuje. Naštestí má alespoň Kelly Preston celkem hezký kozy. ()

cachina

Všichni stárneme a ani hercům se to nevyhne. Jak je poslední dobou zvykem, tento fakt se odráží i ve filmech. Vznikají na dané téma především komedie (Divočíci, Než si pro nás přijde) a akční filmy (Expendables 1, 2, Red či nejnovější Konečná). Nyní zde máme snímek Starý páky. Jenže se jedná o velice podprůměrnou komedii. Velmi neoriginální zápletka i vtipy. Dva staří kamarádi se musejí starat o dvě malé děti. Je to spíše podívaná pro nejmenší, starší divák u toho bude trpět. Film se skládá ze scén, které nikterak neposouvají děj kupředu, jsou to jen ucelené vtipy. Bohužel vtipy, které jsme viděli v x dalších filmech, a ani jeden není originální. Přehlídka trapnosti, prostě ztráta času. ()

iXtr3m3

Ďalší z restov, bohovská komédia, aj keď o hviezdu slabšia ako Wild Hogs. Ale tých pár pamätných scén viď. drogový trip, tak to sa nezabúda. :) ()

baXter

Tak přesně takto si já představuji zábavnou komedii na úrovni. Travolta a Williams si myslím skvěle rozumí. Nemám co vytknout. ()

lukasch

Ne, ne, ne. Všechno špatně. Robin Williams se už 10 let pořád hledá, ale věřím, že nějaký potenciál tam pořád je. Travoltovi však ty comebacky nemůžou pořád vycházet. Po tomhle to chce jedině další Pomádu, Tváří v tvář nebo Pulp Fiction :( ()

dopita

To byla ty vole taková strašná sranda, že jsem se ani jednou nezasmál. Jedna velká křeč, prokládaná zoufalstvím a trapasem. ()

Zemřel Bernie Mac

Zemřel Bernie Mac