kanalek

Opět skvělá zábava pro celou rodinu u které se člověk nenudí.Bohužel už nedosahuje kvalit předchozích dílů. ()

M0rSalis

Jednoznačně nejhorší díl celé série ... Celému filmu nějak chyběl ten správný šmrnc a glanc, ne že by byl vyloženě o ničem, ale většinu času jsem se jen pasivně díval naprosto bez emocí. ()

EnneX

Velmi zábavné a podle reakcí zde bych to ani nečekal. Pro mě daleko lepší než 2 a celkově srovnatelné s prvním dílem. Spousta vtipných věcí. Souhlas s komentářem Mertax. ()

The_God

Co se zábavnosti týče, tak se koná návrat k jedničce, což je silně ku prospěchu věci. Sice spousta vtipů byla vidět už jinde, ale co na tom, je to sranda a mají se hlavně pobavit malé děti a ti, kteří nemají k tomuto druhu filmů odpor. ()

Po slabé dvojce jsem koukala snad jen ze setrvačnosti, ale tohle byla jízda! Opravdu vynikající díl s vyváženým poměrem zamilovanosti, kýčovitosti šíleností a legrace. Tomuhle říkám film pro celou rodinu :) ()

Grim

...na také vrieskance som už asi trochu starý...grafické spracovanie je na profesionálnej úrovni, ale čo to pomôže keď dej obsahuje plno nelogičností? A takéto filmy majú pozerať deti? ()

EddiePJ

Určitě lepší film než dvojka. Lepší vtipy (postava Bucka je jedna z nejlepších v době ledové a Sid je pořád stejný dement), není to takový doják jako předchozí díly a opět vynikající český dabing (obzvlášť Jiří Lábus s Otou Jirákem jsou skvělí). Příjemná oddechovka. ()

kishi_SO

velmi pekna rodinna rozpravocka pre trosku odrastene deticky:-Dako obvykle tahunmi zabavy su Sid a Scratch (tentokrat spolu s druzkov) a pripajaju sa i vacicaci a neohrozeny Buck! I ked slabsie prevedenie vtipnych scen ako u minulych casti i tak sa da na tom pobavit. ()

Muf911

Možná nejlepší ze série! Dvě veverky, dvojnásobná legrace. Tvůrci vykradli snad všechny holywoodské klasiky, počínaje Hvězdnými válkami přes Ohrožení Brittanicu, Jurský park, Harryho Pottera, Shreka a Avatarem konče. Mraky filmových klišé dotažených do naprosté dokonalosti. ()

gpx odpad!

Co se týče většiny postav a dialogů, jedná se odporně americkou záležitost, která se snaží člověku systematicky do hlavy natlačit stupidní klišé. Tohle bych svým dětem nikdy nepustil. To už opravdu radši Happy Tree Friends, tam se autor nepokouší dětem vymejt mozek. ()

OsuDNR

Čo viac napísať ako stará dobrá klasika Doby Ladovej ? :) Možem pozerat dookola. Velmi príjemný animáč :) pri ktorom si vzdy rád oddychnem :) ()

miza

Bezvadný dabing a v 3D provedení i hezký zážitek pro mé vnuky. My jsme začínali na Pyšné princezně a oni na tomto filmu.Mezitím je kus cesty která byla úžasná.Jen rozdíl je v ceně.To je ale dáno dobou a technikou. ()

tamadas

Já dávám 5 protože obdivuji že se vývojáři hecli a místo toho aby se po ne příliš dobré dvojce potopili ještě hlouběji vystoupali zpět na dráhu nadprůměru. Jsem opravdu napnutej jak asi dopadne čtyřka. ()

Xpat

Od průměrné dvojky vycpané samými dialogy a bez pořádného zasmání (krom staré dobré veverky) jsme dostali třtí a rozhodně ve všech ohledech lepší díl! Zasloužené 4*. ()

AdamK.

Hvězda navíc za potrhlého průvodce Bucka a jeho geniální gagy. Hvězda dolů za nevhodné fórky typu dojení samce Jaka. výsledná 3* ()

HennessyVSOP

Mě tohle prostě baví. Je to hloupé, kreslené, postavené na pár postavách a neskutečně vtipné. Pro mě navíc nejzábavnější díl série. Prakticky se v Dobách ledových opakuje ten samý recept a výsledky jsou vždy podobné, ale vzhledem k tomu, že jsem se bavil už u jedničky a vtípky se neopakují tak jsem byl spokojen. Dostal jsem přesně to, co jsem čekal od komediálního animáku pro celou rodinu. :) ()

Finále Plzeň 2016

Finále Plzeň 2016