Yes Man

• USA Yes Man (více)

D.Moore

Povedená komedie - sice předvídatelná, ovšem se skvělým nápadem, milá a příjemně koukatelná vůbec. Jimu Carreymu a Zooey Deschanel to spolu šlo, potěšil mě i Terence Stamp. Film jsem bohužel viděl v televizi, a ačkoliv dabing celkově nepatřil k nejhorším, tak za scénu záchrany sebevraha, v níž Jim Carrey hlasem Bohdana Tůmy nejen mluví, ale také naprosto příšerně anglicky zpívá, bych někoho hodně, hodně mučil. Tři a půl. ()

Divočák

Yes Man určitě není Jimův nejlepší film a i když mu to přeju, to 75% hodnocení tady na csfd je asi trošku nadstřelené. Na druhou stranu ale obsahuje vydatnou dávku povedených gagů, nefekálního humoru a hlavně Jimma Carreyho (i přes těch pár vrásek) přesně v té poloze, v jaké ho známe z devadesátých let, kdy si na filmovém trhu vytvořil svoje nesmazatelné místo, na kterém už ale od Božského Bruce (2003!) několik let zela pěkná díra. A právě tu se Yes Men podařilo dostatečně zaplácnout. ()

Spooner

Docela podařená oddychová komedie. Jim Carrey už má za sebou sice mnohem podařenější kousky, příběh není nijak originální a víte co přijde za chvilku. Díky slušnému tempu to ale uteče velmi rychle, takže to stačí docela zakrýt i ty slabší chvilky. A navíc Carrey je stále výbornej a pořád se mu to ksichtí jako za mlada. S roztomilou Zooey Deschanel navíc tvoří dobrý pár a ta chemie mezi nima funguje. Prostě slušná jednohubka, na Carreyeho poměry možná slabší ale i tak hodně fajn.70% ()

Malarkey

Řek jsem Pájovi napiš k tomu komentář, řekl Ano a komentář je na světě. Řekl jsem přítelkyni pojď na tuhle komedii a ona mi bez problémů řekla Ano. A víte co? Já jsem si v duchu řikal, tohle bude zase parádní nářez a ono opravdu Ano !!! Jim Carrey se po dlouhých čtyřech letech zase našel, v komedii, která pobaví a určitě má hodně zajímavý námět, který má kdekomu hodně co říct. A pár těch scén je tak mocných, že na ně určitě na hodně dlouhou dobu nezapomenu, tak nějak bych řekl, že právě Yes Man je zase jedna z těch Carreyovských komedií, na které jen tak nezapomenu. Jim Carrey totiž září a poboku se Zooey Deschanel opravdu zvládá neuvěřitelné kousky. Mám je oba hodně rád, kéž by se ještě někde objevili spolu. A víte co? Dám pět hvězd, dobrý komedie si to zasloužej, a věřím, že tohle bude jedna z těch, na které určitě budu rád vzpomínat a jen tak na ně nezapomenu a jelikož dobrá komedie v současné době se těžké shání, o to více se tahle cení. A komedie, které jsou vkusné a nemají v sobě ani zbla nechutností, se vyvažují minimálně zlatem. ()

lesumir

I když se Yes Man snaží bourat všechny konvence a klišé, tak se tomu v poslední půl hodince nezabránilo, nebo se spíš objevily žánrové náležitosti. Ku podivu mi zestárlý Jim Carrey vůbec nevadil a v roli "Yes" bych si nedokázal představit nikoho jinýho, příběh byl zajímavý, zábavný a originální, ale to někdy prostě nestačí. ()

• Poté, co Carl (Jim Carrey) dozpívá sebevrahovi, vykřikne: "I've got blisters on my fingers!" Toto zařval Ringo Starr na konci písně "Helter Skelter" - v původní podobě je možné ji slyšet na "Bílém albu" skupiny The Beatles. (#47)
  • Scéna skoku z mostu se točila pro jistotu až v poslední den "Jeho výraz, když stojí na kraji mostu, je opravdový - směs vzrušení a čisté hrůzy," dodal k Jimovi Carreymu (Carl) režisér. (ČSFD)

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí