Kouzlo Avataru a akce Hvězdných válek. Animovaný sci-fi film Bitva o planetu Terra vyšel celé dva roky před celosvětovým hitem Avatar, přitom mu může směle konkurovat i dnes! Originální příběh o planetě, kterou chce lidstvo kolonizovat, ale místní druh se tomu brání, je doplněný o hravou animaci plnou fantastických nápadů a navíc ho doprovází dokonalá hudba. Nenechte si ujít opravdovou událost ve světě sci-fi a nechte se okouzlit úžasným světem planety Terra! (oficiální text distributora)

pirate

Zásadní problém - čekal jsem daleko delší a velkolepější bitvu. To ostatní je v pořádku, ani akce není špatná, ale na to, co jsem četl, byla prostě nedostatečná. 60%. ()

Sashmen13

Na tenhle film jsem narazil náhodou, hodně mě odrazoval ten hroznej název... Ale má to vše co mám rád, sci-fi, alieny, poměrně dark plot a ten design lidských lodí se mi vážně líbí. Škoda, že jen tak krátké. Konec mě vždy dostane btw, never forget... ()

Krnac

Svieža staršia verzia Avatara, dej není nijako extrémne prepracovaný a keby bola v budúcnosti vytvorená hraná reanimácia čo je pravdepodobné keďže scenár bol pôvodne pýsaný pre hraný film tak by pravdepodobne museli lepšie zapracovať na rade vecí ale inak sa jedná o naozaj dobrý film ktorý ma úžasným spôsobom vtiahol do deja, samozrejme ako staršiemu mi vadilo že konflikt bol robený na silu ale zase nebola ukázaná minulosť takže sa dá predpokladať že dôvod existoval. ()

butcher89

Robůtka Giddyho chci !! Je super !! Stejně jako celý animák. Skvělá hudba, příběh s hlubší myšlenkou a poselstvím, kamera, trošku starší typ animace, ale dá se to. Za mě je to velmi povedený kousek nejen pro mladší diváky. ()

Chicharron

Žeby velký Cameron opisoval? Možné je všechno. Film se přes veškerou snahu neubránil jisté infantilitě a pro dospělé publikum je asi jen s přihmouřením oka, nicméně mu nelze upřít originalitu jak po stránce příběhové, tak i po stránce grafické. ()

JohnyPine

Vynikající námět. Velmi dobře zpracovaný film. Dalo by se ještě doladit pár drobností, ale to už bych asi chtěl od filmů moc. ()

Jrk

Moc hezky naanimovany film. Naplno v snovem svete, jen je mi lito tech mimozemstanu, coz je samozrejme ucel. Divak by si ale mel uveodmit ze i kdyz film konci v podstate dobre, tak konec boje to rozhodne neni. Clovek od podstaty se bude snazit ddrive nebo pozdeji opet dobyt celou planetu pro sebe a znicit zivot kolem sebe. Vzhledem k tomu jak je film ladeny je od zacatku jasny dej, to mu ovsem v nicem neubira. Prijemne pokoukani. ()

dogzila

Rozkošná rozprávočka s trochu "hranatelšou" animáciou, ktorá neponúkne nič nového okrem na chvostíkoch lietajúcich humanoidov . Napriek tomu zostane u diváka pocit celkom slušne stráveného času. Pri animáciach určených pre dospelých aj deti vždy vznikne mačkopes, ktorý plne nevyhovie nikomu, ale má široký záber. ()

webino

Nemôžem nič iné len naozaj pochváliť toto dielko.Námet známy ale pekne podaný so silnými,až nad očakávania čo sa týka animákov,emóciami!Krásny ,krutý,akčný a na koniec opäť krásny.Hudba zvládnutá bravúrne taktiež nad moje očakávania.Dávam 5 hviezdičiek lebo takto by podľa mňa mal vyzerať filmový počin. ()

RAPTTTOR

3D mě zase tak moc nezaujal, a tak už zase přemýšlím pro koho tenhle film byl asi tak natočený… řekl bych, že je to dospělácké scifi drama o dobíjení cizí osídlené planety lidmi v oblečku Křemílka a Vochomůrky(vážně lituji rodiče, co na tohle vyrazili s malými dětmi do kina v představě že uvidí pohádku) . První půlka je jak vystřižená z filmu Planeta 51 a po pravdě ta druhá půlka nevím odkud ji vystřihly… ale to jsem už jen čekal(otrávený nudou) jak to asi dopadne(myšleno ironicky). A Dopadlo… mimochodem jedna hvězda je za to, že to trápení trvalo tak krátce. :-) ()

kriplozoik

Méně řečí a více akce se podepsalo na tom, že postavy jsou hodně schématické. 7/10. Bitva o planetu Terra vznikla před Avatarem a ten ji zcela zastínil. Nevím, jestli právem, protože Avatar je mnohem propracovanější, nebo neprávem, protože Terra 3D neměla čtvrtmiliardový rozpočet. ()

eaglestar

Hnusná animace, hnusní lidi, hnusní emzáci. Nevěděl jsem, komu bych přál umřít dřív, jestli zdegenerovanýmu zbytku lidstva, nebo obyvatelům planety, co vypadali jak kříženci spermie a motolice. Na konci mohla bouchnout blízko nějaká supernova a asi bych i zatleskal. Dal bych možná i tři hvězdy, kdybych viděl ve 3D, ale bez toho je to jen **. ()

MagicMan

Docela povedený animák. Sice s ne tak kvalitní vizualizací jakou můžeme vidět třeba u Pixarovek, ale spíš příjemnou a poučnou formou mířeno na dětského diváka. Je zde ukázáno, že lidstvo je bez zábran a studu ochotno ničit a plenit světy pro svou potřebu. Musím ocenit hlavně hudbu, která zvedá film o nějaký ten stupínek výš. ()

Šíma2

Radyo tvrdí, že Bitva o planetu Terra ve srovnání s Avatarem prohrává o prsa vietnamské dívky. U mne o stejná prsa vyhrála, a to i přesto, že byla animace na dnešní dobu skoro machinina. Příběh byl jednoduchý, ale inteligentní. Přišlo mi to docela hezké. A dětem se to líbilo. Dám tomu hvězdičku navíc za ty miliony, o které to stálo míň, než Avatar. ()

m62

Nehnevajte sa, 72% ? Predvídateľný, naivný dej využívajúci všetky možné klišé + nezaujímavá animácia + nudné postavy. ()

vrch07256732

Viac menej tu bolo všetko povedané. Viac ako Avatar (najmä bojové scény) sa mi vynorili posledné (dejovo prvé) diely Star Warsu, Tento film čo do jednoduchosti a priamočiarosti deja dobro/zlo jednoducho víťazí. Aj napriek jednoduchšej animácii toto ma dostalo. A predčí to aj toľko ospevovaného Avatara - filmu žiaľ oproti Avataru chýbala masmediálna a reklamná mašinéria, čo Avatar vypovedal za skoro 3 hodiny tu to vtesnali do 85 min. Kompliment. ()

kecal

O co jednodušší animace o to lepší děj a světe div se je to mnohem lepší kombinace, než naopak. Tenhle film vlastně vykradli tvůrci Avatara a vyšla z toho právě ta horší kombinace. ()